Lion Wedding Park

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
75 TL
125 TL
Kokteyl
30 TL
60 TL
Pasta - Meşrubat
25 TL
45 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
50
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
50
min
|
750
max
Otopark
50

Özellikler

Kır Bahçesi Alanı
Supla
Şamdan
Çim alan
Çocuk etkinlik alanı
Masa şamdan seçenekleri

Olanaklar

After party organizasyonu
Animatör
Araç kiralama
Bando temini
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Etkinlik öncesi prova
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
Jeneratör
Volkan Gösterisi
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Yöresel oyun ve dans grupları
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Hediyelik tasarımı
Yemek Servisi
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Alkol Servisi

Lion Wedding Park Hakkında

Lion Wedding Park, İzmir Menemen’de kına gecesi organizasyonlarını yapabilirsin. Düğün öncesinde unutulmaz bir bekarlığa veda ve kına gecesi etkinliğine imza atman mümkün. Kişi başı fiyatları 25 TL’den başlıyor. Mekanın açık ve kapalı davet alanı seçenekleri de bulunuyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Lion Wedding Park mekanın açık ve kapalı davet alanları her mevsim kına gecesi yapmaya elverişli. Açık davet alanı 750, kapalı davet alanı ise 50 – 750 kişilik konuk kapasitesi sunuyor. Butik ve büyük etkinliklerinde tercih edebilirsin. Mekanın otopark hizmeti de bulunuyor. Konukların özel araçlarını güvenle park edebiliyor.

Mekanın kır bahçesi oldukça ferah. Konsepte özel süslemelerle göz alıcı hale getiriliyor. Supla ve şamdan detaylarında ise tercih ettiğin modellere öncelik veriliyor. Minik misafirlerinin de geceden mutlu ayrılması için oyun alanı bulunuyor. Mekanda kına gecesi, kır düğünü, nişan, mezuniyet, kurumsal etkinlikler, motivasyon eğlenceleri gibi etkinliklerini yapabiliyorsun.

Sunulan Hizmetler

Lion Wedding Park mekanında çiftleri en çok çeken özelliklerden biri after party imkanı oluyor. Animatör, bando temini ve dj ekibi ile eğlenceli bir kına gecesine imza atabiliyorsunuz. Dekorasyon ve masa süsleme ile mekanda hoş bir ambiyans yaratılıyor. Etkinlik öncesi prova imkanın da bulunuyor. Organizasyon sorumlusu her detayla yakından ilgileniyor. Organizasyonun planlamasında önem verdiğin noktalara öncelik veriyor.

Mekanın yöresel dans grupları sahne alarak kına gecene renk katıyor. Hint Kınası, tef ve bendirleri kına mumları ile keyifli bir kına anı yaşıyorsun. Konuklarına yemekli ve kokteyl menü seçeneklerinden lezzetli ikramlar servis ediliyor. Kırmızı ve beyaz et seçenekleri, meze, salatalar ile masalarda şölen yaratan bir sunum yapılıyor. Düğün pastası gecenin unutulmaz lezzetleri arasına giriyor. Alkol servisi de davet sonuna kadar devam ediyor. Hediyelik tasarımı ile kına gecesinden konuklarına bir hatıra bırakılıyor.

Lion Wedding Park Kına Gecesi Fiyatları

Mekanın kına gecesi fiyatları yemekli kişi başı 75 – 125 TL arasında değişiyor. Kokteyl menü seçenekleri ise 30 – 60 TL bandında değişiyor. pasta ve meşrubat seçenekleri ise 25 – 45 TL arasındadır. Bütçene uygun paketi tercih edebilirsin.

Daha detaylı bilgi almak için DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Lion Wedding İzmir Menemen konumunda konuklarını bekliyor. Tramvay, otobüs ve taksi ile ulaşım sağlayabilirsin. Özel aracıyla gitmek isteyenler için ise açık adres şu şekilde; Çavuş Mahallesi Doğaköy Kavşağı Çanakkale Asfalt Üzeri No: 26/1 Menemen İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Motivasyon Etkinlikleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Var.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

24.00

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ