Lora Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gazebo

Olanaklar

Dans ekibi
Dekorasyon ve masa süsleme
Mekan giydirme
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu

Süsleme ve Ek Hizmetler

Hediyelik dağıtım sepeti
Bindallı / kaftan kiralama ve satış
Çerez kesesi
Davul şov
Dilek feneri
Gelin kına örtüsü
Gül suyu ve lokum ikramı
Halay mendili
Hint kınası
Kına / nedime ekibi
Kına halısı
Kına mumu
Kına müziği
Kına seti
Kına tacı
Kına tagı
Kına tahtı kiralama
Kına tepsisi
Nedime tefi ve bendiri
Oryantal / zenne şov
Rengarenk kına kemeri şovu
Yer minderi

Lora Organizasyon Hakkında

Lora Organizasyon İstanbul Avcılar’da bulunuyor. Firma kına gecelerinde gelinlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kusursuz bir kına gecesi organizasyonu hayali kuruyorsan Lora’nın 1500 TL’den başlayan fiyatları ve paketlerini değerlendirebilirsin. Detaylı bilgi için ise teklif formumuzu doldurabilirsin.

Lora Organizasyon Özellikleri

Firmanın gerçekleştirdiği birbirinden farklı birçok konsept var. Konseptlerin içerikleri, kullanılan dekorlar, süslemeler hepsi değişiklik gösteriyor. Mesela saray konsepti; “Saraylara layık” cümlesini senin için gerçeğe dönüştürüyor.

Kına geceni hafızalara kazınacak, akıllardan silinmeyecek unutulmaz bir gün yapman mümkün! Kına gecesi hazırlıklarına konseptlerden senin beğenine uygun olanı seçmenle başlanıyor. Konseptine uygun süslemeler, dekoratif aksesuarlarla mekanın görüntüsü tamamlanıyor. Kaftan veya bindallı tercihin de konseptine uygun olacak şekilde yapılıyor. Böylece mekan, kıyafetlerin, aksesuarlarının hepsi bir bütün içerisinde ve ahenkli oluyor.

Olanakları

Lora Organizasyon bünyesinde belirli konseptler var evet ama her bir kına gecesi davetinde kişiye özel olarak tasarlanıyor. Masa düzeninden süslemelere kadar her şey tamamen senin isteklerin doğrultusunda düzenleniyor.

İstersen kına gecene küçük bir dans gösterisiyle giriş yapabilirsin. Seninle uyumlu giyinen nedimeler eşliğinde hem dans şovu hem de davul şovu yapabilirsin. Bu eğlenceli ve şahane dakikalar senin ve davetlilerinin akıllarında yer edecek.

Lora Organizasyon sadece kına geceni hazırlamıyor, gece boyu organizasyon danışmanı da seninle beraber oluyor. Profesyonel bir ekiple çalıştığın için herhangi bir aksilik yaşamadan geceyi tamamlayacaksın. Üstelik istersen kına gecesi organizasyonu öncesinde demo da hazırlanabiliyor. Kına gecenden önce düzenlemeleri görüp mükemmelliğinden emin olabilirsin.

Lora Organizasyon Kına Organizasyon Fiyatları

Firmanın farklı konseptlerinin içerikleri ve fiyatları birbirinden farklılık gösteriyor. Gelinler için kına paketleri de hazırlanmış. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi almak, konseptleri, paketlerin içeriklerini öğrenmek istersen firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir?

Firma, Gümüşpala, E-5 Yanyol 52-1, 34320 Avcılar adresinde yer alıyor. İstersen 145, 146, 76, 76O, 76Y otobüslerini, Marmaray’ı veya A-239, A-43 minibüslerini kullanıp firmaya ulaşabilirsin.

Eğer sen de unutulmayacak bir kına gecesi organize etmek ve pişman olmamak istiyorsan Lora Organizasyon ilk tercihin olmalı. Hemen ‘Teklif Al’ butonuna tıklayıp firma ile iletişime geçerek kına geceni organize etmeye başlayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Nedimeler, kına mumları, halay mendilleri bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kına tahtı, kaftan-bindallı, kına ekibi, kına mumları, minderler, gök kuşağı kemeri, dilek feneri, hint kınası sanatçısı, kına örtüsü, tef, kına tacı gibi hizmetler yer alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 ay önceden iletişime geçebilirsiniz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'da hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mor, pembe, kırmızı, cahide, hint, saray konseptleri bulunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Kına müzikleri için isteğe göre orkestra veya dj temini yapılabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ