Lylawedding

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.040 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Yapay çiçek süsleme

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Kapalı çadır / tente
LCV
Mekan giydirme
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Lylawedding Hakkında

Lylawedding
Lylawedding, İstanbul’un Kadıköy semtinde çiftlere hizmet veriyor. Yıllara dayanan deneyimiyle destek verdiği her düğünde mükemmel bir biçimde izini bırakmış olan firma, daima muhteşem yorumlar alıyor. Otantik bir organizasyon firması oluşu Lylawedding ve rakiplerini birbirinden ayıran en önemli noktalardan biri. Düğün, nişan, kına gecesi, söz, doğum günleri ve özel konseptli tüm kutlamalarda sizlere üstün kalitede hizmet veriyor. Her birine özgün dokunuşlarla renk veren Lylawedding organizasyon konusunda kendini aşmış firmalardan biri. Süslemelerin dahi her ayrıntısı fazlasıyla titiz planlanıyor ve çiftlere yapılan sürprizler her zaman mutlulukla ışıldayan gözlere dönüşüyor.
Rengarenk ve güzel çiçekler masalara loş ışık veren özel tasarım aydınlatmalarla muhteşem bir ahenk yakalıyor. Misafirlerinin memuniyetini geriye kalan her ayrıntıdan üstte tutan bir firma olduğu için de bu kadar çok tercih ediliyor. Yalnızca en az 2 hafta öncesinden iletişime geçmenizi bekleyen Lylawedding bu süreçte organizasyon adına neler mi yapıyor? Unutulmaz bir düğün için gereksinim duyulan her türlü teknik ekipman ve aksesuarı sizler için temin ediyor ve düğün planlaması yapılıyor. Kişisel tercihlerinizle alakalı her konuda sizlerle sürekli iletişim halinde olunuyor. Çiftlere danışılıp onların hayallerindeki düğün gerçeğe dönüştürülüyor.
Lylawedding ne tür hizmetler sağlıyor diyecek olursanız sizlere sayacağımız maddeler şimdiden memuniyetinizi kazanacak. Barkovizyondan tutun da LCV hizmetine; mekan süslemeden DJ veya orkestra anlaşmalarına kadar her aşamada Lylawedding sizlerin adına planlama yapıyor. En güzel gününüzü bir ömür saklayacak anılarınız için profesyonel fotoğraf ve video çekimi hizmeti sunuluyor. Ardından bu mutlu günü gökyüzündeki yıldızlara da duyurmak istercesine atılan havai fişekler görülüyor. Sizleri şaşırtmaya devam edecek daha birçok hizmet Lylawedding bünyesinde aşklarını taçlandırmak isteyen çiftleri bekliyor.
Bütün bu kaliteli hizmetlerini hayli uygun fiyatlar karşılığında sunan Lylawedding ofisine “Orhantepe mahallesi Orhangazi Cad. No:12 Maltepe/İstanbul” adresinden ulaşabilirsiniz.
Lylawedding hakkında daha fazla bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ekibinin ücretsiz danışma hattına bağlanabilirsiniz. Tekrar kolay ve hızlı bir başka alternatif olarak ise “Teklif Al” formumuzu doldurabilirsiniz.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

--

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

--

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

--

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünüAçılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

2 hafta2 hafta

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

istanbulistanbul

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

-kadıköy

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Asım Çetin
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ