Mags Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.750 TL
Her Şey Dahil Paket
2.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Gelin başı yapımı
Gelinin yakınlarına hizmet
Makyaj provası
Manikür - pedikür
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik
Ücretsiz prova

Mags Kuaför Hakkında

Mags Kuaför Ankara Keçiören konumunda gelin adaylarını bekliyor. En özel gününde tüm gözlerin üzerinde olmasını istiyorsan profesyonel bir ekiple çalışmayı tercih edebilirsin. Mags ekibi Ankara’nın en başarılı gelin saçı ve makyajı ekipleri arasında yer alıyor. 1.750 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin.

Firma Özellikleri

Mags Kuaför merkezi konumu ile gelinler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Kına gecesi, nişan ve düğün organizasyonlarında saç ve makyaj için bu ekiple çalışabilirsin. Modern dokunuşlarla göz alıcı olman için farklı makyaj seçenekleri sunan make up artistleri, saç tasarımları ile sana profesyonel bir kadro sunuyor.

Düğün öncesinde prova imkanı bulunan firma mekanda ve evde hizmet verebiliyor. Ücretsiz prova imkanı ile düğünden önce nasıl bir saç, makyaj istediğine karar verebiliyorsun. 1 ay önce randevu oluşturarak provalara başlayabilirsin.

Sunulan Hizmetler

Mags Kuaför profesyonel ekibi ile başarılı işlere imza atamaya devam ediyor. Gelin başı modelleri ile dilediğin modelin kendine uyarlanmasını talep edebiliyorsun. Birbirinden şık saç aksesuarları ile tamamlanan gelin saçı hayal ettiğin detayları içeriyor. Makyaj seçenekleri arasında porselen ve gelin makyaj seçenekleri sunuluyor. Sezonun öne çıkan tonları en yeni tekniklerle uygulanıyor. Düğün öncesinde cilt bakımı, manikür, pedikür hizmetleri alabiliyorsun. Makyajına ek olarak takma kirpik hizmeti de alabiliyorsun.

Şehir içi ve şehir dışı hizmetlerine ek mekan, evde hizmet imkanı da gelin adaylarını cezbediyor. Kendini rahat hissedeceğin ortamda sana özel bir ekip temin edilebiliyor. Keyifli bir hazırlık süreci için bu firma ile rahatlıkla çalışabiliyorsun.

Mags Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Gelin saçı ve makyajı fiyatları ortalama 1.750 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketlerde 2.500 TL’ye kadar çıkabilen paketler sana özel fiyatlarla sunuluyor. Tercih edeceğin saç ve makyaj modellerine ek olarak aksesuar ve gelin yakınlarının dahil olması fiyatlarda değişikliğe sebep olabiliyor.

DüğünYardımcısı.com gelinlerine özel kampanyalardan faydalanabilirsin. Dilersen daha detaylı bilgi almak için danışmanlarımızla iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Mags Kuaför merkezi konumu ile Ankara Keçiören adresinde seni bekliyor. Firmaya özel araçla, metro ve dolmuş seçenekleri ile ulaşım sağlanabiliyor. Açık adres şu şekilde; Ayvalı, Gazze Caddesi 6/A, Keçiören/Ankara.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

4 ay.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ