Make Up Derya Şimşek

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Evde / mekanda hizmet
Makyaj provası
Porselen makyaj
Şehir dışı hizmeti
Takma kirpik

Make Up Derya Şimşek Hakkında

Seni İzmir, Bornova konumunda profesyonel gelin makyajı denildiğinde akla ilk gelen isimlerden biri olan Make Up Derya Şimşek ile tanıştıralım. Tüm misafirlerini güzelliğinle büyülemek ve düğün fotoğraflarında muhteşem karelere imza atmak için Derya Şimşek’e mutlaka bir şans vermelisin. Bugüne kadar birçok katalog çekiminde modellerle ve aynı zamanda  yüzlerce gelin adayıyla çalışmış olan makyaj artistinin hizmet fiyatları ise 800 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Fotoğraf ve moda kataloğu çekimlerinin aranan makyaj uzmanı Derya Şimşek, portfolyosunda birçok hizmet barındırıyor. Tüm özel günlerin için farklı tarzlarda makyaj seçenekleri sunuyor. Düğün, davet, nişan, mezuniyet ve hatta konsept parti gibi özel anlarında sana hizmet vermeye hazır. Yaşına, ten rengine ve göz rengine en uygun makyajı Derya Hanım’a yaptırabilirsin.

Make Up Derya Şimşek Gelin Makyajı Uygulaması

Makyaj uzmanı genel olarak doğallıktan yana, modern ve yumuşak tonlarda gelin makyajları yapıyor. Düğün günü öncesinde yapılan provalarda isteklerini dile getirebilir ve sana en çok yakışacak makyaja birlikte karar verebilirsin.  Derya Şimşek sana, yüz hatlarını ön plana çıkaracak, belirlediğin saç modeline ve cilt rengine en uygun olacak birçok makyaj önerisi sunacak.

Derya Hanım, tüm malzemelerini hijyenik bir şekilde saklıyor ve dünyaca ünlü markalardan oluşan bir makyaj seti kullanıyor. Bu sayede en hassas cilde sahip olan gelinler bile makyajlarını gönül rahatlığı ile yaptırıyor.

Derya Şimşek, kendi yöntemleriyle yaptığı küçük dokunuşlarla gelin adayını gecenin yıldızına dönüştürüyor. Yüzünde en sevdiğin bölgeleri özel makyaj hilelerini kullanarak ön plana çıkarıyor. Neredeyse tüm makyajlarında takma kirpik kullanıyor ve gözlerin daha belirgin olmasını sağlıyor.

Make Up Derya Şimşek Gelin Makyajı Fiyatları

Derya Şimşek, talebe göre şehir dışında, gelinin evinde veya düğün mekanında makyaj hizmeti verebiliyor. Yapman gereken sadece düğün tarihinden en az 2 hafta önce iletişime geçmek. Gelin makyajı fiyatları ise 800 TL’ den başlıyor ve tercih edeceğin makyaj stiline göre 1000 TL’ ye kadar yükselebiliyor. Detaylı ve güncel fiyat bilgisi için ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsin.

Make Up Derya Şimşek Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İzmir, Bornova konumunda makyaj hizmeti veren Derya Şimşek, talep doğrultusunda farklı şehirlere de gidebiliyor. Makyaj artistinin iletişim bilgileri ve açık adresini öğrenmek için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için ücretsiz tekli al formumuzu doldurmalısın.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Gelin makyajı, porselen makyaj, takma kirpik, gelinin yakınlarına hizmet veya şehir dışında hizmet imkanları bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde veya düğün mekanında hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, kına, mezuniyet gibi tüm özel günlerin için makyaj hizmeti veriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'de bulunan makyaj uzmanı, talep doğrultusunda tüm şehirlere gelebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Derya Şimşek
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ