Malta Köşkü

2024 Tarihi Düğün Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
100 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
300
max
Kapalı Davet Alanı
70
min
|
90
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
300
max

Olanaklar

Karşılama Kokteyli
Düğün Pastası
Yemek Servisi

Malta Köşkü Hakkında

İstanbul’da Beşiktaş muhitinde yer alan Malta köşkü, tarihi düğün mekanı olarak sıklıkla tercih edilerek ön plana çıkıyor.  Yazımızın devamında detaylarıyla ele alacağımız bu tarihi mekan için avantajlı fiyatları DüğünYardımcısı.com bünyesinde ulaşabileceğini de hatırlatalım!

Malta Köşkü Hizmet Yelpazesi

İstanbul’un Beşiktaş ilçesindeki meşhur saray bahçesi olarak da anılan Yıldız Parkı’nın içerisinde yer alan Malta Köşkü, 1871 yılında inşa edilmiştir. Çırağan Sarayı’na ait olan bu köşk, Osmanlı Padişahı Sultan Abdülaziz tarafından bahçe dekoru olması amacı ile Yıldız Parkı’nı süslemesi için yaptırılmıştır.

Amacına tamamıyla uygun olan bu yer, hem iç dekorasyonu hem de mimari yapısı ile oldukça güzel ayrıntılara sahiptir. Günümüzde ise bu görkemli köşk, düğün, nişan, söz, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet töreni partisi, baby shower, doğum günü partisi gibi kutlamaların coşkuyla yapıldığı bir yer olarak kullanılmaktadır.

Elbette bu şık mekanda yalnızca kutlamalar değil, her türlü kurumsal etkinlik, toplantı ve açılış da yine profesyonel organizasyonlar eşliğinde kusursuzca hayata geçirilebilmektedir.

Mekan Kapasitesi ve Özellikleri

Malta Köşkü, iki adet kapalı bir adet de açık davet alanından meydana gelmektedir. Köşkün alt katındaki davet salonu doksan, üst katındaki salonu yetmiş kişiliktir. Teras katındaki açık davet alanı ise üç yüz kişilik organizasyonlara ev sahipliği yapabilmektedir.

Tarihi bir düğün mekanı olan Malta Köşkü’nün dekorasyonu, sahip olduğu tarihsel havayı tamamlayacak şekilde düzenlenmiştir. Geç Osmanlı dönem mimarisinde yapılmış olan mekanda yine on sekiz ve on dokuzuncu yüzyılın karakteristiğini yansıtan mobilya biçimli sandalyeler ve saten örtülü masalar kullanılmaktadır. İhtişamlı avizeler ve altın varaklı aynalar da yine Köşke zarafet katmaktadır.

Catering Hizmetleri

Malta Köşkü, Türk ve Osmanlı mutfağından seçkin lezzetlerin yer aldığı menü alternatifleri sunmaktadır. Burada hayata geçirilen organizasyonlar yemekli, yemeksiz ya da kokteyl konsepti ile düzenlenebilmektedir. Menü tercihlerine, organizasyon seçimlerine ve organizasyon gününe göre şekillenen fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsin.

Malta Köşkü Tarihi Düğün Mekanı Fiyatları 

Yemekli organizasyonlar için belirlenen kişi başı fiyatları 100 TL’den başlıyor. Yalnızca DüğünYardımcısı.com bünyesinde ulaşacağın avantajlı en uygun fiyatlar için ‘’Ücretsiz Teklif Al’’ butonuna tıklamayı unutma!

Malta Köşkü Nerededir? Nasıl Gidilir?

Yıldız Mahallesi Yıldız Korusu Numara: 53 adresinde yer alan mekan İstanbul Avrupa Yakası’nda Beşiktaş ilçesinde bulunmaktadır. Beşiktaş Avrupa Yakası’nın en merkez ilçesi olduğu için, Köşke şehrin her iki yakasından da ister toplu taşıma istenirse de kişisel araçlar ile rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir.

25 G, 40 T, 42 T, 57 UL kodlu otobüsler, M2 metro hattı, Çağlayan – Beşiktaş ya da Sarıyer – Beşiktaş dolmuşları, Malta Köşküne oldukça yakın yerlerden geçmektedir. Mekanın açık adresi ise şu şekilde:

“Yıldız Mahallesi, Malta Köşkü, Yıldız Korusu, Beşiktaş / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Tüm servis elemanı hizmetleri başlangıç paketi içeriği arasında bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Tüm dekorasyon, servis elemanı ve catering hizmetleri her şey dahil paket içeriği arasında yer almaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak mekanla organizasyondan 3 ay öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Mekan hem açık hem de kapalı davet alanı kategorisinde hizmet vermektedir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Yemekli organizasyonlar için kırmızı & beyaz et ağırlıklı menüler servis edilmektedir.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis hizmetleri saat 23:00'a kadar sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ