Marimba Düğün Davet

2023 Nişan ve Söz Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max

Marimba Düğün Davet Hakkında

Marimba Düğün Davet Salonu; İstanbul, Beylikdüzü ilçesinde gelin ve damat adaylarının vazgeçilmez adresi oluyor. Alanında uzman organizasyon ekibi ile birlikte tüm planlamalar eksiksiz şekilde hayata geçiriliyor. Üstelik nişan ve söz organizasyonları için belirlenen kişi başı fiyatları yalnızca 30 TL’den başlıyor. Mekan ile ilgili; hizmet yelpazesinden tasarımsal özelliklerine kadar tüm bilgileri ayrıntılı şekilde inceledik;

Salon Kapasitesi ve Özellikleri

Marimba Balo Davet bünyesinde 750 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip iki kapalı davet alanı hizmete sunuluyor. Özel araçları ile gelmeyi tercih eden misafirlerinin faydalanabilmesi için de 50 araç kapasiteli otopark alanı bulunuyor. Nişan ve söz organizasyonları için; iki davet alanı da belirlenen konsepte uygun modern ve şık süslemeler ile organize ediliyor.

Masa ve sandalyeler senin belirlenen renk seçenekleri ile giydirilerek davetli listesine uygun olacak şekilde yerleştiriliyor. Masa üstleri şamdan, peçetelik gibi aksesuarlar ile süsleniyor. Balo salonu ortasında oldukça geniş şekilde tasarlanmış bir sahne alanı konumlanıyor.

Marimba Balo Davet Hizmet Yelpazesi

Salonda; baby shower, kına gecesi, mezuniyet törenleri, açılışlar ve kurumsal etkinlikler gibi birçok organizasyon türüne ev sahipliği yapılıyor. Organizasyon planlamacıları tarafından belirlenen konseptler tüm davetler için farklılık gösteriyor. Davetler; yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki seçenekte sunuluyor.

Marimba Düğün Davet yemekli organizasyonlar için usta aşçılar tarafından titizlikle hazırlanan menüler servis ediliyor. Kırmızı ve beyaz et ağırlıklı olmak üzere iki seçeneğe ayrılan menülerde dilediğin değişiklikleri gerçekleştirebilmen mümkün oluyor. Menüler; diyabet, kosher, vegan gibi özel tercihler için de ayrıca düzenleniyor.

Tüm servis hizmetleri ve müzik yayını saat 23:00’a kadar kesintisiz şekilde devam ediyor. Ayrıca salon ekibi tarafından gelin ve damat adayları için çekilen aile fotoğrafları da bir albüm olarak temin ediliyor.

Marimba Düğün Davet Nişan ve Söz Fiyatları

Mekan bünyesinde gerçekleştirilecek organizasyonlar için belirlenen kişi başı fiyatları 30-50 TL skalasında değişim gösteriyor. Fiyatlar isteklerin doğrultusunda şekilleniyor.

Marimba Balo Davet Beylikdüzü yönetimi tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak indirimli fiyatları ile hizmet sunuluyor. Ayrıntılı bilgi alarak tüm hizmetlerden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Marimba Düğün Davet Nerededir? Nasıl Gidilir?

Beylikdüzü mevkiinde yer alan mekan oldukça merkezi bir konumda bulunuyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; 400A numaralı otobüs hattını veya BL-109 minibüs güzergahını tercih edebilirsin. Esenyurt ve Avcılar gibi çevre ilçelere yaklaşık 50 dakika uzaklıkta konumlanan mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Adnan Kahveci Mevkii, Paradise Avm, Yavuz Sultan Selim Bulvarı, 16/5, Beylikdüzü / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, çeşitli ikramlar, masa & sandalye giydirmeleri ve servis elemanları başlangıç paketi içeriğinde yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Organizasyon sorumlusu, etkinlik danışmanlığı, catering olanaklarına dahil menü değişimi ve menü tadımı, otopark ve vale hizmetleri her şey dahil paket içeriğinde bulunmaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

50 araç kapasiteli ve özel güvenlikli otopark alanı ile ön plana çıkmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Marimba düğün organizasyonları haricinde; nişan & söz töreni, sünnet düğünü, davet, nikah sonrası eğlence & yemek, kurumsal etkinlikler, mezuniyet, kına gecesi ve babyshower etkinliklerine kapılarını açıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Marimba Düğün & Davet ile organizasyonundan en az 5 ay öncesinde iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Masa üstü çiçek süslemeleri, şamdan ve vazo seçenekleri, gelin yolu ve gelin tagı tasarımı Marimba'nın sunduğu dekorasyon seçenekleri arasında bulunmaktadır.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan anlaşma sağlayabileceğin organizasyon danışmanlığı şirketine Marimba tarafından uygun çalışma alanı sağlanmaktadır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Toplamda 750 kişi kapasiteye sahip 2 adet kapalı davet alanı bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Et ve tavuk ağırlıklı tabaklar hazırlanıyor. Bunlara ek olarak Marimba bünyesinde vegan, vejetaryen, çocuk ve diyabet menüleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik dinletisi ve yemek / kokteyl servisi 23.00'a kadar devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde bulunmaktadır. Şehir manzarasına sahiptir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

İsteğine göre orkestra veya DJ hizmeti mekan tarafından temin edilebilir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Marimba, profesyonel kameraman ve fotoğrafçılardan oluşan bir çekim ekibine sahip.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Bülent Daştan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ