Marmara Şahane

2023 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
200
max
Kır Bahçesi Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
150

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Tarihi Mekan
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Kokteyl menü
Yemek Servisi

Marmara Şahane Hakkında

Hayatının en önemli gününün organizasyonunu unutulmaz kılacak bir mekan arıyorsan doğru yerdesin! Marmara Şahane Üsküdar, en özel günlerine ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyuyor.  Kişi başı davet fiyatları 30 – 50 TL’den başlayan mekan hakkında detaylı bilgi için hemen teklif formumuzu doldurabilirsin!

Marmara Şahane Özellikleri

Mekan düğün, nişan, kına, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet kutlamaları gibi birçok organizasyon hizmeti vermekte. Hayal ettiğin organizasyon içeriğine göre en uygun salon senin için özenle hazırlanıyor. Mekan, açık ve kapalı alanlar ile yaz kış hizmet verebiliyor. Açık alan 400-500 kişi kapasiteli, kapalı alan ise 100-200 kişi kapasiteli. Mekanın girişinde bulunan Şahane Salon’da ise 80 kişi kapasiteli organizasyonlar gerçekleştiriliyor.

Açık veya kapalı salon fark etmeksizin bütün alanlar organizasyon içeriğine göre özenle süsleniyor. Büyük yuvarlak masalar ve tiffany sandalyeler ile misafirlerin konforu sağlanıyor. Sandalyeleri tül detayları ile renklendiriyor. Masaların üstünde ve alanın genelinde çiçek detayları ile zarif bir görünüm yaratılıyor. Kullanılan yemek servisleri, hem şıklığı hem de süslemelerle uyumu ile göz kamaştırıyor.

Olanakları

Marmara Şahane süslemelerinde en önem verilen noktalardan biri de ışık detayları diyebiliriz. Çeşit çeşit kullanılan aydınlatmalar masalsı bir hava katmakta. Mekanın tarihi bir manzaraya sahip olması, hem fotoğraf çekimi hem de güzel bir görünüm anlamında oldukça keyifli bir ayrıntı oluyor.

Özel davetlerin olmazsa olmazı ise yemek veya kokteylidir. Marmara Şahane şefleri, konuklarına birbirinden eşsiz lezzetler sunuyor. Çocuk ve vejetaryen özel menüleri ile konukların için en uygun gördüğünüz menüyü seçebilirsiniz. Organizasyon öncesi menü tadımı ve menüde değişiklik imkanını dilerseniz değerlendirebilirsiniz.

Mekanın fotoğraf ve video hizmeti mevcut. Profesyonel fotoğrafçı ekibinin, harika anlar yakalayacağından emin olabilirsin. Ses, ışık ve sahne hizmeti ile tüm gece eğlence dolu, keyifli bir deneyim yaşayabilirsin.

Marmara Şahane Düğün Davet Fiyatları

Birbirinden şık davet alanı seçenekleri sunan mekanın kokteyl düğün fiyatları hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 50 TL’den başlıyor. Yemekli organizasyonlarda ise hafta içi 50 TL, hafta sonu 80 TL’den başlayan fiyatları değerlendirebilirsin.

Nerededir?

Özel aracı ile gelecek misafirler için otopark ve vale hizmeti mevcuttur. Toplu taşıma tercih edecek misafirler için de oldukça fazla seçenek bulunmakta. Üsküdar yönünden geçen 12A, 13, 14M, 15F, 500A numaralı otobüsleri tercih edebilir veya metro M4, M6 hatlarını kullanabilirsin.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan süsleme, düğün pastası, ikram servisi, orkestra ve fotoğraf çekimi bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, fotoğraf ve video çekimi, düğün pastası, orkestra, ses ve sahne hizmetleri, servis elemanı, mekan süsleme hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Vale hizmeti, menü tadımı, organizasyon sorumlusu ve menüde değişiklik imkanı bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, baby shower, mezuniyet partisi ve balo, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve bayi toplantıları gibi etkinliklerini rahatlıkla hayata geçirebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 ay önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Gelin yolu, konsept mekan giydirme, çiçek süsleme, şamdan ve supla seçenekleri bulunuyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Marmara Şahane'nin, açık alanı 400-500 kişi kapasiteye sahiptir. Kış bahçesi olarak adlandırılan, kapalı alan 100-200 kişi kapasitelik bir alana sahiptir. Bina girişinde bulunan Şahane Salon'da 80 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Marmara Şahane, yemekli veya kokteyli organizasyonlar için eşsiz lezzetler sunuyor. Çocuklara özel ve vejetaryen menü çeşitleri bulunmakta.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis 23:00, müzik 24:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Mekan, Üsküdar'da yer alıyor. Marmara Şahane'ye, özel araç ile veya toplu taşıma araçları ile kolaylıkla ulaşım sağlaman mümkün.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekanda canlı müzik orkestrası bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekanın anlaşmalı fotoğrafçısından hizmet alabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ