Masal Düğün Salonu

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Kokteyl
7.500 TL
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
300
min
|
450
max
Otopark
10

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Fotoğraf ve video çekimi
Volkan Gösterisi
Menü tadımı
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Kişiye özel tasarım
Dans grupları
Yemek Servisi
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Masal Düğün Salonu Hakkında

Masal Düğün Salonu, Ankara’nın Keçiören ilçesinde konumlanıyor. Evlenmek üzere olan çiftlere sayısız imkan ve olanak sağlıyor. Düğün organizasyonları için tüm ihtiyaçları karşılayan personeller seni ve davetlilerini memnuniyetle ağırlıyor. Mekanda düğün fiyatları paket şeklinde belirleniyor. 7.500 TL’den başlayan kokteyl fiyatları karşına çıkıyor.

Mekan Özellikleri ve Kapasitesi

Kapalı salonunda düğün organizasyonu gerçekleştiren Masal Düğün Salonu, mekan özellikleri ile çiftlerin beğenisini topluyor. Şehir manzaralı bir mekan bir olmasının yanı sıra yüksek tavanlı özelliği ile ferah bir atmosfer oluşturuyor. Şehir merkezinde konumlanıyor.

Dekorasyon ve masa süsleme seçenekleri ile şık hazırlıklar yapılıyor. Masa şamdan seçenekleri ile dekoratif hazırlıklara başlıyor. Çiçek aranjmanları, supla ve şamdanlar düğün salonuna renk katıyor. 300 – 450 kişi kapasiteli salonuyla kalabalık düğünlerin adresi haline geliyor.

Masal Düğün Salonu Fiyatları

Farklı menü seçenekleri ile karşına çıkan mekan, hem kişi başı hem de paket sistemde fiyatlarını belirliyor. Kokteyl paket fiyatları 7.500 TL’den başlıyor. Her şey dahil paket fiyatı ise başlangıç 10.000 TL olarak belirleniyor.

Mekan hakkındaki detaylara, sana özel fiyat tekliflere ulaşmak için DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Sunduğu Olanaklar

Masal Düğün Salonu, düğününü taçlandıran sayısız hizmetle seni karşılıyor. Catering hizmetinin olması, lezzetli yemeklerin sunulmasına zemin hazırlıyor. Alanında uzman aşçıların hazırladığı yemekler, davetlilere sunuluyor. Fotoğraf ve video çekim ekibini ayarlayan mekan, organizasyon danışmanlık hizmeti de veriyor. Organizasyon sorumluları gece boyu seninle yakından ilgileniyor.

Menü tadımı yapmana imkan tanıyan tesis, kişiye özel tasarım olanağıyla memnuniyet sağlıyor. Yemek servisi kusursuz bir şekilde gerçekleştiriliyor. Dışarıdan fotoğrafçı ekibi, catering ve organizasyon firması anlaşmaları sağlayabilirsin. Dans grubu ayarlayabilen mekan, düğününü eğlenceli bir şekilde geçirmene olanak tanıyor. İkramlıkları arasında kanepe çeşitleri, kırmızı ve beyaz et menü seçenekleri bulunuyor.

Masal Düğün Salonu Adresi

Şehir merkezinde konumlanan mekan, Ankara’nın Keçiören ilçesinde kapılarını aralıyor. Şehrin kolay ulaşılabilen bir noktasında yer alması, davetlilere de çiftlere avantaj sağlıyor. 10 araç kapasiteli otoparkı ile özel araçla gelen davetlilerin park sorunu ortadan kaldırılıyor. Toplu taşıma araçları ve şahsi araçla gelecek olanlar için açık adres şu şekildedir;

Kavacık Subayevleri, No:, Ergün Sk. No:3, 06135 Keçiören / Ankara.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Doğum günleri, Düğün, Eğlence, Grup Kahvaltısı ve Yemekleri, Kına, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Okul Etkinlikleri, Parti, Sünnet Düğünü.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Catering, fotoğraf, sanatçı ve organizasyon.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menü: kuru pasta çeşitleri , kanepe çeşitleri ve içecek yemekli menü: kırmızı et menü ve beyaz et menü.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Gündüz :13:00-17:00 arası yapılmakta Akşam:19:00-22:30 arası yapılmakta.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

36 fotoğraf organizasyon boyunca video çekimi.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ