Masal Garden

2022 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
130 TL
180 TL
Pasta - Meşrubat
8.000 TL
13.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

3D Sanal Tur

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
150
min
|
800
max
Kır Bahçesi Alanı
150
min
|
800
max
Konaklama
800
Otopark
300

Özellikler

Açık Davet Alanı
Supla
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Engelli girişine uygun
Kış bahçesi
Masa şamdan seçenekleri
Nikah İçin Ayrı Alan
Çocuklar için Oyun Alanı

Olanaklar

After party organizasyonu
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Fotoğraf ve video çekimi
İçecek barı
Jeneratör
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Fide / Çiçek
Yemek Servisi
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
Alkol Servisi
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Masal Garden Hakkında

Hayallerindeki kır düğünü için en gözde adreslerden biri olan Masal Garden seni İzmir’in Buca ilçesinde heyecanla bekliyor. Sunduğu olanakları ve geniş kır bahçesinin verdiği huzurla birlikte mekanın kır düğünü fiyatları kişi başı 130 TL’den başlıyor.

Mekanın Özellikleri

Çiftlerin en çok tercih ettiği kır düğünü salonları arasında yerini alan Masal Garden kır düğün salonu her organizasyonunda daima senin yanında oluyor. Doğayla iç içe olan geniş kır bahçesi; 800 kişiye kadar kapasite olanağı sunuyor. Ayrıca mekanın; araçlarıyla gelecek olan misafirlerin için 300 araca kadar kapasite imkanı olan otoparkı da mevcut.

Çiçeklerle bezenmiş, ışıklarla süslenmiş bir bahçeye sahip olan mekan; düğününü unutulmaz kılıyor. Gelin yolu ve özel fotoğraf alanları ise en ince detaylarla birlikte hazırlanıyor. Beyaz masalara eklenen şamdan detaylarıyla da dekorasyon tamamlanıyor.

Mekanın içerisinde ayrıca çocuklara özel etkinlik alanı da bulunuyor. Böylelikle misafirlerinin çocukları düğünün boyunca güzel vakit geçirebiliyor. Ayrıca bu şık bahçede kır düğününün yanı sıra; kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, davetler, doğum günü, baby shower ve kurumsal etkinlikler gibi organizasyonlara da ev sahipliği yapılıyor.

Mekanın Sunduğu Olanaklar

Ağaçların ve eşsiz kır güzelliğinin arasında yer alan Masal Garden; adı gibi masallara layık bir düğün imkanını sana sunuyor. Organizasyon ekibiyle birlikte her bir detay hayallerine göre özenle hazırlanıyor. Dilersen de dışarıdan başka bir organizasyon firması ile de anlaşabilirsin.

Birbirinden leziz yemekleri düğünün için hazırlayan mekan dilersen de; klasik pasta ve içecek ikramlarıyla birlikte organizasyon imkanını da sana veriyor. Ayrıca düğününle ilgili her ayrıntıyı düşünen mekan; olası elektrik kesintilerine karşı jeneratör sistemini bünyesinde bulunduruyor.

Unutulmaz bir eğlence için; ses, sahne ve ışık sistemleri düğünün için özenle hazırlanıyor. Mekanın sağladığı dj ve orkestra hizmetiyle birlikte sevdiklerinle birlikte mutluluğunu doyasıya kutlayabilirsin. Eğer eğlencen hiç bitmesin istersen de; after party organizasyonuyla devam etme şansına sahipsin.

Masal Garden Kır Düğünü Fiyatları

Mekanın fiyatları sunulan olanaklara ve ikramlara göre değişiyor. Yemekli bir organizasyon istersen fiyatlar kişi başı 130 – 180 TL arasında başlıyor. Yemeksiz bir düğün istersen de; 8.000 – 13.000 TL arasında bir fiyat sunuluyor.

Mekanın DüğünYardımcısı.com’a sunduğu fırsatlardan yararlanmak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak bizlere ulaşabilirsin.

Masal Garden Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Buca ilçesinde yer alan mekana özel aracınla ve toplu taşıma araçlarıyla ulaşabilirsin. Toplu taşıma araçlarından; 177 hatlı otobüsle mekana gidebilmen mümkün. Mekanın açık adresi şu şekildedir:

Zafer, Turgut Özal Caddesi, No:42, 35395 Buca/İzmir.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar, bayi toplantısı, baby shower, doğum günleri, düğün, eğlence, grup kahvaltısı ve yemekleri, kına, kurumsal etkinlikleri, nişan, mezuniyet törenleri, parti, sünnet töreni.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ