Masal Gibi Davet Organizasyon

2024 Düğün Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.500 TL
Her Şey Dahil Paket
2.750 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Özellikler

Sandalye kiralama ve süsleme
Supla
Şamdan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf alanı tasarımı
Karşılama Hostesi
Organizasyon danışmanlığı
Organizasyon sorumlusu
Özel konsept tasarımı
Düğün Pastası

Süsleme ve Ek Hizmetler

Düğün planlama hizmeti
Gelin tagı
Gelin yolu
Nikah şekeri
Nikah alanı

Masal Gibi Davet Organizasyon Hakkında

Masal Gibi Davet Organizasyon, İzmir Konak ilçesinde müşterileri ile buluşuyor. Ancak organizasyon firmasının hizmetlerinde yararlanmak için İzmir’de olmana gerek yok. Düğün organizasyon firması ülkemizin her şehrinde hizmet veriyor. Düğün organizasyonu paket fiyatları ise ortalama 1500 TL’den başlıyor. Organizasyon firması hakkında daha fazla bilgi için içeriğimize göz atabilirsin.

Masal Gibi Davet Organizasyon Düğün Organizasyonu Olanakları

Öncelikli olarak organizasyon firması etkinliğini yemekli veya kokteylli yapma seçeneği sunuyor. Başarılı bir catering firmasını davetinde hizmetine sunan organizasyon firması müşterilerine zengin menü seçenekleri sunuyor. Ana yemek menüleri ve kokteyl menüleri arasından seçimini yapabilirsin. Seçim yapmadan tadım ve değişiklik yapma hakkına da sahipsin.

Catering hizmeti sonrasında, organizasyon firması davetin için bir etkinlik ekibi görevlendiriyor. Organizasyon sorumlusu ve organizasyon ekibi sayesinde davet boyunca her şey yolunda ilerliyor. Ekip misafirlerinle ilgilenirken etkinlik sorumlusu, davetin tüm detayları ile ilgileniyor. Bu sırada sen de keyifli vakit geçirebilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Düğün organizasyonu Masal Gibi Davet Organizasyon birbirinden güzel konsept seçenekleri sunuyor. Mekanın özelliklerine göre rüstik, modern veya klasik çizgide süslemeler ve dekorasyon ürünleri tercih edebilirsin.

Organizasyon deneyimi ile dikkat çeken organizasyon firması, farklı birçok organizasyonların gerçekleştirilmesinde müşterilerinin yanında oluyor. Kına gecesi, nişan, söz, sünnet düğünü, doğum günü partisi gibi etkinlikleri gönül rahatlığı ile Masal Gibi ile düzenleyebilirsin.

Masal Gibi Davet Organizasyon Düğün Fiyatları

Düğün organizasyon firması fiyatları başlangıç ve her şey dahil paketlere göre farklılık gösteriyor. Standart hizmetlerin yer aldığı başlangıç paketi fiyatları ortalama 1500 TL olarak belirleniyor. Daha kapsamlı hizmetlerin bulunduğu her şey dahil paket fiyatları ise kişi başı 2750 TL olarak sunuluyor.

Firmanın paket içerikleri hakkında daha fazla bilgi almak için danışman servisimiz ile ücretsiz iletişime geçebilirsin. Paketlerin fiyatları hakkında net bilgi edinmek için de “Ücretsiz Teklif Al” formunu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin.

Masal Gibi Davet Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Masal Gibi Davet, İzmir Konak ilçesinde merkezi bulunan bir organizasyon firması. Düğün organizasyon firmasından davetin için randevu almak istersen DüğünYardımcısı.com danışman ekibi ile iletişime geçebilirsin. Organizasyon firması ile yüz yüze bir toplantı gerçekleştirmek istersen de İzmir Metro, otobüs, minibüs, vapur gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Firmanın açık adres ise şu şekilde:

Akdeniz Mahallesi, Fevzi Paşa Bulvarı, No:59/24, Konak / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi masa süsleme ve farklı temalarda düğün organize edebilmeyi kapsıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi catering hizmeti, fotoğraf alanı, canlı çiçek temini, DJ ve orkestra ve mekan süslemeyi kapsıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firmanın sunduğu ek avantajlar arasında nikah şekeri, nikah alanı, gelin yolu, gelin tagı, düğün planlama hizmeti gibi şeyler bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Firma catering hizmeti, dekor, kapalı alan tasarımı, masa süsleme, havai fişek gösterisi, DJ ve orkestra temini, süsleme ve servis ve hizmet elemanı temini gibi hizmetler de veriyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 1 hafta önce geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Firma İzmir ve şehir dışında hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel tema seçenekleriyle masa süsleme, çiçek süsleme, şamdan, gelin yolu gibi şeyler bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Deniz Omaç Demirbaş & Serkan Demirbaş
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ