Mehmet Irgaç Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
2.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Mezuniyet çekimi
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Mehmet Irgaç Photography Hakkında

Fark yaratan fotoğraf karelerine sahip olmak istiyorsan sana bir önerimiz var; Mehmet Irgaç Photography. İzmir, Ödemiş ilçesinde hizmet veren ödüllü bir fotoğrafçı ve ünü tüm Türkiye’ye yayılmış durumda. Bambaşka ve ses getiren fotoğrafların ortaya çıktığı dış çekim fiyatları ise 2000 TL’den başlıyor.

Hizmet Yelpazesi

Işıl Photography ismiyle de tanınan firma, nişan, düğün, kına gecesi, doğum günü gibi birçok etkinlik için profesyonel bir ekiple çalışıyor. Tanıtım çekimleri, katalog çekimleri ve konsept çekimler ise Mehmet Irgaç Photography için uzmanlık alanları arasında bulunuyor.

Son yıllarda oldukça popüler olan save the date ve trashday çekimlerini de gerçekleştiriyorlar. Ayrıca düğün belgeseli ve kına klibi konusunda da oldukça başarılı işler ortaya çıkarıyorlar.

Mehmet Irgaç Photography Olanakları

Düğün fotoğrafçısı olarak sektöre yeni bir soluk getiren Mehmet Irgaç, çiftlerin en doğal ve en samimi hallerini yakalamaya çalışıyor. Düğün klibi için kuaför ve hazırlık aşamaları dahil olmak üzere tüm günü kayıt altına alıyor. Klibin içinden seçtiği karelerle sana bir albüm hazırlıyor. Böylece en doğal ve en içten hallerini yansıtan bir fotoğraf albümü ortaya çıkıyor.

Mehmet Irgaç Photography; alışılmışın dışında, estetik ve sanatsal özellikleri açısından görsel bir şölen sunan kareler ortaya çıkarıyor. Evinin bir köşesinde yıllarca bir şaheser edasıyla duracak fotoğraflara sahip olabilirsin. Dış çekim için şehir dışı ve hatta yurt dışı çekimleri talep edebilirsin.

Avantajları

Ön görüşme yapılmadan asla çekimlere başlanmıyor. Böylelikle hem senin kişilik özelliklerini hem de isteklerini çok iyi analiz etmiş oluyorlar. Ayrıca fotoğrafçı ve asistanı çekimlerden önce mutlaka çekim yapılacak lokasyonu ziyaret ediyor ve ayrıntıların farkına varıyor. Bu sayede muhteşem kareler ortaya çıkıyor.

Işıl Photography ile herkesi hayran bırakacak fotoğraf albümlerine bir telefon ile sahip olabilirsin. Çekimlerine özel hazırlanan indirim fırsatlarından yararlanmak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışmanlık servisini arayabilirsin.

Mehmet Irgaç Photography Düğün Dış Çekim Fiyatları

Fiyatlar, tercih edeceğin hizmetlere göre değişkenlik gösterebiliyor. Firmanın başlangıç fiyatları ise 2000-3000 TL arasında seyir ediyor. En güncel ve en net bilgiyi almak için sayfanın üst kısmında bulunan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Mehmet Irgaç Photography Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, İzmir, Ödemiş konumunda bulunuyor. Ödemiş merkezine oldukça yakın olan firmaya hem özel aracınla hem de toplu taşıma ile rahatlıkla ulaşabilirsin. Açık adresi ise şu şekilde;

“Akıncılar Mahallesi, Şair Eşref Sokak, No:2, Ödemiş / İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi ve ekipman temini hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Yurtdışı ve şehir dışı çekimler gerçekleştirebilme olanağından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Katalog çekimi, ürün fotoğrafçılığı, nişan ve kına çekimleri, düğün belgeseli, mezuniyet, doğum günü, aile ve doğum öncesi hamile fotoğrafları çekimlerin için de firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten en az 1 ay önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Ödemiş ilçesinde bulunan firma muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraflar ve klipler yaklaşık 5 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Mehmet Irgaç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ