Mehmet Kalkan Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
600 TL
Her Şey Dahil Paket
800 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Mehmet Kalkan Kuaför Hakkında

Mehmet Kalkan Kuaför, İstanbul, Kadıköy ilçesinde stüdyosu ile gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Hizmet verdiği müşterilerinin mutluluğunu ön planda tutuyor. En önemli günün olan düğün gününde gelin saçı ve makyajı uygulamalarında özenle çalışıyor. Deneyimli bir ekiple çalışan kuaför, başarıyı şansa bırakmıyor. Üstelik paket fiyatları da 600 TL’den başlıyor. Seni daha fazla meraklandırmadan yararlanabileceğin tüm olanaklara geçelim.

Hizmetleri & Özellikleri

Mehmet Kalkan Kuaför, hizmet geçmişi ve kalitesiyle övgüyü hak ediyor. Kına gecesi, nişan töreni, mezuniyet partisi ve sünnet düğünü gibi organizasyonlardan saçını ve makyajını burada yaptırabilirsin. Diğer davet ve etkinliklerde de Mehmet Kalkan’ı tercih edebilirsin.

Organizasyona en iyi şekilde hazırlanman için saç ve cilt bakım olanakları da sunuluyor. Makyajının tüm gece yüzünde kalması sağlanıyor. Dilersen ağda ve epilasyon da yaptırabilirsin. Rahatlaman için de salonun, el ve ayak masajı hizmetlerinden de yararlanabilirsin.

Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Mehmet Kalkan, gelin saçı ve makyajı konusunda uzman bir ekiple çalışıyor. Bu konuda da stresli bir süreçten geçtiğini anlıyor ve buna yönelik olanaklar sunuyor. Dilersen saçını ve makyajını salonu gidip yaptırabilirsin. Ya da kendi evinin konforunda hizmet alabilirsin. Her iki türlü de aldığın hizmetten memnun kalman sağlanıyor.

Bu özel günde yakınların da unutulmuyor. Hem kutlamaya hazırlanman hem de keyifli vakit geçirebilmen için yakınlarında seninle olabilir. Salon, davet hazırlıklarında dört kişiden altı kişiye kadar hizmet verebiliyor.

Mehmet Kalkan Kuaför Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Mehmet Kalkan Kuaför, müşterilerine hizmetlerinde faydalanması için iki farklı paket seçeneği sunuyor. Her şey dahil ve başlangıç paketlerinden istediğini tercih edebilirsin. Paketi fiyatları ortalama 600 TL-800 TL aralığında seyir ediyor.

Kendi bütçene uygun fiyat bilgisi için ücretsiz teklif al butonuna tıklayıp formu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Paket içeriklerini detaylı bir şekilde öğrenmek adına hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Mehmet Kalkan Kuaför Adres & Yol Tarifi

Güzellik salonu, İstanbul Anadolu Yakası’nda, Kadıköy ilçesinde bulunuyor. Marmara Caddesi üzerinde yer alan salona kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Metro, otobüs veya minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak kuaföre gidebilirsin. Aynı zamanda kişisel aracında iyi bir alternatif olabilir. Salonun açık adresi ise şu şekilde;

“Marmara Caddesi, Derya Apt. No:234/1-2 Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ