Melek Moda Evi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Hazır model
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Melek Moda Evi Hakkında

İzmir şehrinde gelinlik arayışı içerisindeysen Melek Moda Evi tam hayallerindeki modeli seninle buluşturmayı bekliyor. Konak ilçesinde bulunan Melek Moda güncel trendlere uygun tasarlanmış gelinlikleri sana sunuyor. Üstelik 1000 TL başlangıç paket fiyatları ile. Seni daha fazla meraklandırmadan tüm diğer detaylara değinelim.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Bu büyük güne hazırlarken muhtemelen kafanı kurcalayan bir sürü soru vardır. Özellikle en önemlisi gelinlik seçiminin nasıl yapılacağıdır. Bu konuda aklındaki tüm soruları senin için Melek Moda ekibi cevaplayacak ve hayallerindeki gelinliği sana teslim ediyor.

Çeşit çokluğunun senin için en önemli şey olduğunu biliyoruz. Bu konuda da beklentilerinin karşılanacağına eminiz. Çalışanların ilgisi bir an bile üzerinden eksik olmuyor. Duvak, gelin kesesi gibi olmazsa olmaz ayrıntılar senin için temin de edilebiliyor.

Ayrıca tüm modellerde istediğin şekilde değişiklikler yaptırabiliyorsun. Böylece gelinliğinin sana özel olduğunu da hissedebiliyorsun.

Melek Moda Evi Gelinlik Modelleri

Her kadının hayallerini süsleyen bir gelinlik modeli vardır. Bazıları balık modelleri tercih ederken bazıları ise düz kesimlere bayılır. Peki senin tercihin hangisi? İsteğini Melek Moda’ya anlat, uzman stilistleri senin için tasarlasın.

Melek Moda’da saten, dantel, tül ve şifon kumaşlar klasik, vintage, prenses gibi modellerle birleşiyor. Bu sayede ortaya zengin seçenek yelpazesi çıkıyor. Tüm bu işlemlerden geçerken sezonun trendleri göz önünde bulunduruluyor. Böylece gelinlikler her zaman her tarza uygunluğunu koruyor.

Melek Moda Evi Gelinlik Fiyatları

Melek Moda Evi için tüm modelleri ve prova hizmetlerini içerisinde bulunduran başlangıç paket fiyatı 1000 TL. Özel tasarım ve aksesuar seçenekleri gibi hizmetlerin dahil olduğu her şey dahil paket fiyatı ise 3000 TL.

Dilersen hemen “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak fiyatlar konusunda net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin. Bu sayede indirim fırsatlarını da yakalayabileceğinin müjdesini verelim.

Melek Moda Evi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Melek Moda Evi’ne otobüs, tren veya vapur gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak kolaylıkla ulaşabilirsin. 253, 291 numaralı otobüs hatlarını veyahut tramvayı da kullanabilirsin. Ayrıca özel aracınla da rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. Mekanın açık adresi ise şu şekilde;

“Cumhuriyet Bulvarı, Gümrük İş Hanı, No:38 D:1B, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Tüm hazır dikimler, özel tasarımlar, tadilat ve prova hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Geniş seçenek yelpazesi sunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

14 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

-

Sipariş teslim süresi?

2 hafta içerisinde sipariş teslimi yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ