Metin Tercan Fotoğrafçılık

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Yurt dışı çekimi

Metin Tercan Fotoğrafçılık Hakkında

Düğün gecende birçok duyguyu bir anda yaşarken, sevdiklerinle beraber eğlenirken ve saatlerce dans ederken anılar biriktiriyorsun. Anılarına anı ekleyerek de düğün belgeseli oluşturmak isteyebilirsin. Bunun için de tercihin Ankara Keçiören ilçesinde 1000 TL’den başlayan dış çekim fiyatları ile hizmet veren Metin Tercan Fotoğrafçılık Stüdyosu olmalı. seni daha fazla meraklandırmadan firmanın sunduğu olanaklardan bahsedelim.

Hizmet Yelpazesi

Metin Tercan Fotoğrafçılık, sadece düğün organizasyonları özelinde çekim olanakları sunmuyor. Nişan çekimi, katalog ve konsept çekimleri de gerçekleştiriyor. Çekim disiplinine sahip olan Metin Tercan ve ekibi; düğün belgeseli, düğün klibi ve düğün hikayeleri hazırlıyor.

Save the date temasının başrolde yer aldığı birçok konsept seçenek hizmeti veriyor. Hizmet yelpazesini bir hayli geniş tutan Metin Tercan ve ekibi, ister şehir dışı ister yurt dışı dış çekimlerinde de imkanlarını sunuyor.

Metin Tercan Fotoğrafçılık Dış Çekim Olanakları

Heyecanlı hareketlerinin yer aldığı fotoğraflarına ve ya görsellerine bakarken gülümseyerek anılarını yad etmek istersen bu kalite farkını Metin Tercan Fotoğraf ve ekibi ile yaşayabilirsin.

Duvarına asmak ve ya özel bir fotoğraf albümü hazırlamak istiyorsan, senin düşüncelerine ve yönlendirmene göre çekim konsepti hazırlıkları yapılıyor. Dahası, “Deniz kenarı olsun.” veya “Doğa ile iç içe olmak istiyorum.” gibi cümleler kurduğunda Metin Tercan ve ekibi, senin hayallerini gerçekleştirmek için hazırlıklara başlıyor ve çekim alanı araştırması yapıyor.

Görüşme ve Teslim Süreci

Düğün ve ya çekim tarihinden 4 hafta önce Metin Tercan Fotoğrafçılık stüdyosunu ziyaret edebilir ve dış çekim konularında fikir alışverişi yapabilirsin. Tüm bu konularda düğün fotoğrafçısı Metin Tercan’ın desteğini ve deneyimini hissedeceksin.

Yapılan dış çekimler ile hem senin hem de düğün fotoğrafçısının tarzının yansıtıldığından şüphen olmasın. Ayrıca, inanılmaz fotoğraf kareleri ve video görsellerine çekim tarihinden 2 hafta sonra teslim alacağına emin olabilirsin.

Metin Tercan Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Firma, bünyesinde farklı ve çeşitli çekim türleri gerçekleştiriyor. Alacağın hizmete göre fiyatları belirleyen Metin Fotoğrafçılık Stüdyosu; başlangıç paketi 1000 TL’den her şey dahil paket fiyatları ise 1500 TL’den başlıyor.

Sana özel olarak oluşacak çekim türleri ve içerikleri için hemen ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Böylece firmanın DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunmuş olduğu indirim fırsatlarını da yakalayabilirsin.

Metin Tercan Fotoğrafçılık Nerededir?

Ankara, Keçiören ilçesinde merkezi bir lokasyona sahiptir. Toplu taşıma araçları ile ulaşım sağlayabileceğin gibi kişisel aracını da tercih edebilirsin. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Şenlik Mahallesi, Şehit Tayfun Sümer Sokak, Keçiören / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal teslimi, dış çekim ve ekip temini sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisi ile görüşebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Şehir dışı ve yurtdışı özel çekim talebinde bulunabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Konsept çekim, katalog çekimi, nişan çekimi, dış çekim, save the date, düğün klibi, düğün hikayesi ve düğün belgeseli hizmetlerini sağlıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 4 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara ve talep doğrultusunda tüm şehirlerde hizmet verilmektedir.

Sipariş teslim süresi?

2 hafta içerisinde tüm siparişlerin teslim edilebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Metin Tercan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ