Metin Tunç Photography

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Metin Tunç Photography Hakkında

Metin Tunç Photography , İzmir Konak ilçesinde bulunan tercih edilebilirlik seviyesi oldukça yüksek bir düğün fotoğrafçısı. Yaratıcı pozları ve kusursuz manzara seçimleriyle çektikleri fotoğraflara hayran bırakan ekip farklı paket seçenekleri ile de her bütçeye hitap ediyor. Fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Dilersen mekan ile ilgili tüm bilgileri inceleyelim:

Hizmet Yelpazesi

Metin Tunç Photography; düğün, nişan ve toplantı kategorilerinde marka haline gelen İzmir firmaları arasında yer alıyor. Uzun yıllardır hizmet verilmesine rağmen tüm moda trendleri en güncel şekilde takip ediliyor.

Stüdyo ayrıca save the date ve trash day gibi konsept çekimlerinde de oldukça başarılı. Bununla birlikte hizmet yelpazesi de çok geniş olan firma düğün belgeseli ve düğün hikayesi gibi çekimlerde  gerçekleştirebiliyor.

İnc.art Ajans Photography by Metin Tunç Dış Çekim Olanakları

Ekip, manzara seçiminden konsept fikirlerine tüm planlamaları gelin ve damat adaylarının istekleri doğrultusunda gerçekleştiriyor. Böylece tamda isteklere uygun profesyonellikte albümler ortaya çıkartılıyor. İzmir dışında arzu ettiğin farklı şehirlerde de çekim imkanı sunuluyor.

Çekimlere büyük bir titizlik ve özenle hazırlanan fotoğrafçı, çekimden önce çiftlerle bir ön görüşme gerçekleştiriyor. Bu ön görüşmede düğün fotoğraflarının nasıl olmasını istediğini fotoğrafçıya anlatabilir, deneyimli ekibin tecrübelerinden yararlanabilirsin.

Çekim gerçekleştirildikten yaklaşık olarak 6 hafta sonra albümlerin teslimi gerçekleştiriliyor. Firmanın tüm hizmetlerinden aktif kampanyalar aracılığıyla faydalanmak için ücretsiz olarak hizmet veren danışmanlık servisimiz ile iletişime geçebilirsin.

Metin Tunç Photography Dış Çekim Fiyatları

Firma başlangıç ve her şey dahil olmak üzere iki ayrı paket seçeneği sunuyor. Dış çekim fiyatları ise ortalama olarak 1000 TL’den başlıyor.

Stüdyo tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak sunulan indirimli fiyatları incelemek için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

İnc.art Ajans Photography by Metin Tunç Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir, Konak ilçesinde hizmet veren firmaya özel aracınla ya da toplu taşıma ulaşım araçları ile rahatlıkla ulaşım sağlayabilirsin. 202, 253,  681, 691 numaralı otobüs hatlarını, “Menemen – Cumaovası” tren güzergahını veya Konak Tramvayı’nı kullanabilirsin. Düğün fotoğrafçısının açık adresi ise şu şekilde:

“Gaziosmanpaşa Bulvarı, Hilton Center, Kat: 1, Numara: B2-F, Konak / İzmir.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme, ekipman temini ve çekimlerin orijinal teslimi başlangıç paketi içeriği arasında yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi içerikleri ve ayrıcalıklı hizmetleri için DüğünYardımcısı.com'un danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trashday, nişan, katalog ve konsept çekimlerinden dilediğini tercih edebilmen mümkün.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak stüdyo ile etkinlikten en az 3 hafta öncesinden iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir başta olmak üzere Türkiye'nin tüm illerinde hizmet verilmekte.

Sipariş teslim süresi?

Albümler çekim sonrası ortalama 6 hafta içerisinde teslim edilmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ