Mi Amor Davetiye

2024 Düğün Davetiyesi Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1 TL
Her Şey Dahil Paket
3 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kına gecesi davetiyesi
Kişiye özel ürün tasarımı
Nişan ve söz davetiyesi
Save the date kartı
Sünnet düğünü davetiyesi
Şehir dışı hizmet / gönderim
Hazır Model
Kişiye özel üretim

Mi Amor Davetiye Hakkında

İzmir’in Çiğli ilçesinde konumlanan Mi Amor Davetiye, en özel gününü sevdiklerine en güzel şekilde duyurabilmen için hizmet veriyor. Üstelik firma bünyesinde birçok farklı model seçeneği barındırıyor. Böylelikle herkesin zevkine kolaylıkla hitap ediliyor. Düğün davetiyesi fiyatları ise adet olarak belirlenmekle birlikte yalnızca 1 TL’den başlıyor.

Düğün Davetiyesi Modelleri

Birbirinden şık davetiye modelleri arasından dilediğini tercih ederken zorluk çekeceğini iddia ediyoruz! Firma ihtişamlı tarzdan sade seçeneklere kadar birçok seçenek sunuyor. Ayrıca; vintage, klasik, modern gibi birçok davetiye modeli firmanın seçenek yelpazesinde yerini alıyor.

Böylelikle herkese eksiksiz olarak hitap edilmiş oluyor. Dilediğin renk tonları ile hayallerindeki tasarımı gerçekleştirebilmen de mümkün. Bunun için firma ekibinden fikir alabilirsin. Mi Amor Davetiye ile düğün gününden en az 1 ay öncesinden iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hizmet Yelpazesi

Firma elbette sadece düğün törenleri için hizmet vermiyor. Bunun dışında; kına gecesi, nişan & söz, sünnet düğünü ve baby shower gibi birçok farklı organizasyonunda da yanında oluyor. Tüm etkinlikler için farklı tarzda davetiyeler sunularak farklı konseptler belirleniyor.

Davetiyeler belirlenen konseptlere uygun olacak renk ve modellerle birleştiriliyor. Üstelik 1 hafta gibi oldukça kısa bir süre içerisinde de sana teslimleri sağlanıyor.

Mi Amor Davetiye DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyalar sunuyor. Hemen bilgi almak için danışmanlık servisimizle ücretsiz olarak iletişime geçebilirsin.

Mi Amor Davetiye Fiyatları

Firmanın düğün davetiyesi fiyatları adet olarak belirleniyor. Fiyatlar ortalama 1 TL’den başlayarak şekilleniyor. Fiyatlar üzerinde; davetli sayın, davetiyenin türü, kağıdın kalitesi gibi seçimler belirleyici rol oynuyor.

İndirimli düğün davetiyesi fiyatlarını öğrenerek sana en uygun paket seçeneklerinden faydalanmak istersen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurman yeterli oluyor.

Mi Amor Davetiye Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir’in Çiğli ilçesinde konumlanan düğün davetiyesi firmasına çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Firma oldukça merkezi bir lokasyonda uzun yıllardır gelin ve damat adayları için hizmet veriyor. Ulaşımını gerçekleştirirken; otobüs, metro gibi birçok seçenekten faydalanabilmen mümkün. Firmanın açık adresi ise şu şekilde:

10016 Sk. No:35 A.O.S.B Çiğli / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Davetiye basımı ve model seçenekleri başlangıç paketi içeriğindedir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Danışmanlık servisimizle iletişime geçerek detaylı bilgi edinebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım yapılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak firma ile düğün davetiyesi için en az 1 ay öncesinden irtibat kurmanı öneriyoruz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ