Mia City Hotel

Mia City Hotel Hakkında

İzmir’deki çiftlerin düğün hayallerini gerçeğe dönüştüren Mia City Hotel, şık bir gece düzenliyor. Gaziemir ilçesindeki otel, kaliteli hizmet ve olanakları ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Çiftlerin rüyalarını süsleyecek ve unutulmayacak bir düğün ile mutluluklarını taçlandırıyor. Otelde düğün konseptini başarılı bir şekilde işleyen tesiste kişi başı davet fiyatları 50 – 100 TL’den başlıyor.

Otelin Özellikleri ve Kapasitesi

Mia City Otel, açık ve kapalı davet alanlarında düğününü yapma fırsatı sunuyor. Açık alanında 400 – 500 kişilik düğünler planlanıyor. Kapalı alanı tercih edersen 200 – 300 kişilik bir düğün. düzenlenebilirsin. Farklı konseptlere uygun hazırlık yaparak kaliteli ve şık bir gece tasarlanıyor.

4 yıldızlı bir otel olarak karşına çıkan tesis, şehir ve bahçe manzarası ile büyülüyor. Balkonu bulunan otel, rahatlama ve ferahlama için ek bir alan tanıyor. Kolonsuz salon özelliği ile kapalı alanda keyifli bir şekilde eğlenme şansı tanıyor. Şehir merkezinde konumlanan otelde düğün için sayısız hizmet seçeneği sunuluyor.

Mia City Hotel Düğün Fiyatları

Otelde düzenlenen düğünler için iki farklı düzen üzerinden değerlendirme yapılıyor. Yemekli düğün fiyatları kişi başı 100 TL’den başladığı gibi hafta sonları 150 TL’ye kadar artış gösterebiliyor. Kokteyl düğün davetler için belirlenen fiyat aralığı da 50 – 100 TL olarak karşına çıkıyor.

Otelin indirimli ve kampanyalı düğün fiyatları için detaylı bilgi sahibi olmak istersen DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Sunduğu İmkanlar

Mia City Otel, kendi bünyesinde organizasyon sorumlusu bulunduruyor. Böylece düğünün temellerini baştan sona atma fırsatını otelin etkinlik sorumlusu ile yapabilirsin. Bunun yanı sıra organizasyon firması ve catering firması ihtiyacını dışarıdan talep edebilirsin. Ek olarak fotoğraf ve video çekim ekibini de dışarıdan temin edebilirsin.

Gerek açık gerek kapalı alanda ses, ışık ve sahne sistemleri son teknolojiye uygun şekilde yerleştiriliyor. Yemekli menüler için tadım fırsatı sunuyor. Beğenmediğin yemekleri değiştirme seçeneğin de bulunuyor. Böylece davetlilerine kendi seçtiğin lezzetlerin sunulmasını sağlayabilirsin. Mekanda düğün haricinde kına gecesi, nikah sonrası yemek, nişan ve söz davetleri verilebiliyor.

Mia City Hotel Adresi

Otelin konumu, İzmir’in her noktasından kolay ulaşılabilir olması ile öne çıkıyor. Gaziemir ilçesine IZBAN veya ESHOT hatları ile ulaşım sağlanabiliyor. Otelin yakınındaki duraklarda inerek kolay bir şekilde gidilebiliyor. 100 araç kapasiteli otoparkı bulunan otelde vale hizmeti de yer alıyor.

Adres: Dokuz Eylül Mh., Akçay Cd. No:125, 35410 Gaziemir / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ahmet Özkan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ