Mia City Hotel

Mia City Hotel Hakkında

İzmir’in Gaziemir ilçesinde kapılarını açan Mia City Hotel, kına gecesi davetlerine ev sahipliği yapıyor. Birçok özel gün ve davet türü için hizmet veriyor. Çiftlerin ilgisini çekebilecek, avantajlı seçenekler sunuyor. Geniş kapasite olanağı ve kına gecesine özel imkanları ile beğeni topluyor. Otelde kına gecesi fiyatları kişi başı 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasite Bilgisi

Mia City Otel, açık ve kapalı salon olarak iki farklı davet alanının kapılarını açıyor. Kapalı alanda kınanı organize etmek istersen 200 – 300 kişilik bir davetli listesi hazırlayabilirsin. Açık alanda ferah ve doğanın içinde bir davet planlayacaksan davetli listeni 400 – 500 kişi olarak hazırlayabilirsin.

Şehir manzarası sunan mekan, bahçe alanıyla da avantaj sağlıyor. Şehir merkezinde konumlanması ile kına geceleri için kolay ulaşım imkanı sunuyor. Aksesuar kiralama seçeneği ile bir otelden daha fazlasını sunuyor.  Beklentileri fazlasıyla karşılayan imkanları ile çiftlerin gönlünü kazanıyor.

Mia City Hotel Kına Gecesi Fiyatları

Otelde kına gecesi için iki farklı konsept seçeneği sunuluyor. Yemekli kına fiyatları kişi başı hafta içi 80 – 100 TL’den başlıyor. Hafta sonu ise 100 – 150 TL arasında değişiyor. Kokteyl davet tercih edenler de hem hafta içi hem hafta sonu 50 – 100 TL fiyat aralığında seyrediyor.

Otelden sana özel kampanya ve indirimleri öğrenmek için DüğünYardımcısı.com danışmanları ile iletişime geçebilirsin.

Hizmet ve Olanakları

Mia City Otel bünyesinde gerçekleşecek olan kına gecesi ve bekarlığı veda partisi için çeşitli olanaklar sunuluyor. Zenne ve oryantal şov ekibi ayarlayarak eğlenceli bir gece planlıyor. Davul şov ile geleneksel esintiler davete dahil ediliyor. Bindallı ve kaftan arayışın varsa otel tarafından temin etme fırsatını değerlendirebilirsin.

Hint kınası, kına tepsisi, müziği, süslemeleri ve ekibi ile kusursuz bir gece planlanıyor. Kırmızı renk temalı bir dekorasyon hazırlığı yapılıyor. Otelin organizasyon sorumlusu kına gecesi davetini tam olarak istediğin düzende gerçekleştiriyor. Mekanda aynı zamanda düğün, nikah sonrası yemek, nişan ve doğum günü davetleri düzenleniyor.

Mia City Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

100 – 150 kişilik konaklama kapasitesi bulunan otel, İzmir’in Gaziemir ilçesinde konumlanıyor. Davet sonrası kalabileceğin otele ulaşım oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Otopark ve vale hizmeti bulunuyor. Kendi aracınla gidebileceğin otelin açık adresi şu şekildedir;

Dokuz Eylül Mh., Akçay Cd. No:125, 35410 Gaziemir / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Ahmet Özkan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ