Mim Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Mim Kuaför Hakkında

Mim Kuaför, düğün gününün senin için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olarak gelin saçı ve makyajı için deneyimini konuşturuyor.  İstanbul, Ataşehir ilçesinde salonu ile hizmet veren firma birçok olanağı bugününe özel sunuyor. Bu önemli gününde özel hissetmen için elinden gelen her şeyi yapıyor. Üstelik fiyatları da 1000 TL’den başlıyor. Bahsettiğimiz olanakları merak ettiysen hemen senin için bahsedelim.

Hizmetleri ve Özellikleri

Gelin saçı ve makyajı haricinde pek çok uygulama yapılıyor. Kına gecesi, mezuniyet balosu, nişan töreni ve sünnet düğünü gibi organizasyonlarda da firmayı tercih edebilirsin. Diğer davet ve organizasyon türlerinde kullanacağın saç ve makyajlar için de oldukça ideal bir salon diyebiliriz.

Mim Kuaför ayrıcalıkları arasında şehir dışında hizmet verme imkanı da bulunuyor. Türkiye’nin her neresinde yaşıyorsan ol, düğün saçını ve makyajını Mim Kuaför’ün uzmanları ile yapabilirsin. Ayrıca, ister güzellik salonunda ister kendi evinde hizmet alabilirsin.

Mim Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Gelin başı uygulamasından önce her şeyden emin olmak için ücretsiz bir prova gerçekleştiriliyor. Prova esnasında, düğünde kullanacağın aksesuarlara yer veriliyor. Saçın ve makyajın gelinlik ve duvak ile uyumlu olduğundan emin olunuyor.

Gelin saçı ve makyajı yapılırken ailen ve yakınların seninle birlikte olabilir. Salon, düğün hazırlıklarında yaklaşık 10 kişiye kadar hizmet verebiliyor. Hem eğlenceli vakit geçirip hem de düğün gününe sevdiklerin ile birlikte hazırlanabiliyorsun.

Bu hazırlıklar arasında bulunan cilt ve saç bakımı hizmetlerinden de faydalanabilirsin. İstersen el ve ayak masajı hizmeti ile de stressiz bir gelin adayına dönüşebilirsin.

Mim Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Firma, gelin saçı ve makyajı için farklı paket alternatifleri sunarak bütçene göre hareket edebilmeni sağlıyor. Standart hizmetlerden oluşan başlangıç paketi fiyatı ortalama 1000 TL olarak sunuluyor. Daha kapsamlı hizmetlerin yer aldığı her şey dahil paket fiyatı ise 1500 TL olarak belirlenmiş.

Kendi bütçene uygun gelin saçı ve makyajı fiyatları hakkında bilgi almak için üst kısımda yer alan ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsin. Paket içerikleri hakkında detaylı bilgi almak istiyorsan danışmanlık servisi bir telefon kadar uzağında seni bekliyor.

Mim Kuaför Salonu Nerededir? Nasıl Gidilir?

Güzellik salonu, İstanbul Ataşehir ilçesinde merkezi lokasyonu ile ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Çeşitli toplu taşıma araçlarını kullanarak salona varabilirsin. 34, 34AS, 34BZ, numaralı otobüs hatları mekanın yakınından geçiyor. Kişisel aracın ile ulaşım sağlamak istiyorsan da açık adresi şu şekilde ;

“Ataşehir Atatürk, Mozaik Çarşı İş Merkezi, No:8, Ataşehir / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde ve şehir dışında hizmet olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Mezuniyet töreni, sünnet düğünü, kına gecesi, nişan töreni gibi diğer tüm davetlerde saçın ve makyajın için firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye içerisinde her şehirde hizmet verebiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ