Mira Bonbon

2023 Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3 TL
Her Şey Dahil Paket
5 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Kişiye özel tasarım
Kitap ayracı
Kokulu taş
Magnet
Mumluk
Sabun
Şehir dışına gönderim

Mira Bonbon Hakkında

Mira Bonbon, İstanbul’un Şişli ilçesinde yer alan ama Türkiye’nin her yerine hizmet veren bir nikah şekeri ve hediyelik firması olarak öne çıkıyor. Her bütçeye uygun fiyatları ve birbirinden şık nikah şekeri modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurabilirsin.

Mira Bonbon Özellikleri

Mira, tüm özel günlerinde yanında yer alıyor. Doğum günü, baby shower, düğün, nişan, nikah gibi organizasyonların için sana şahane hediyelikler hazırlıyor.

Badem şekeri kullanılarak hazırlanan nikah şekerleri ve hediyelik seçenekleri bulunuyor. İstersen dekoratif amaçla kullanılan farklı modelleri de seçebilirsin.

Firma sadece nikah şekeri olarak kısıtlama getirmiyor. Magnetli nikah şekerleri, mumlar ve mumluklar, yelpaze, lavanta keseleri, kokulu taş, çiçek tohumu gibi çok sayıda alternatifleri de var.

Sunduğu Hizmetler Nelerdir?

Bu en mutlu günlerini kutladığın anlarda, anı olarak saklanacak hediyelikleri Mira Bonbon bünyesinde bulabildiğin gibi firmanın başka ürünleri de mevcut. Kapı süsleri, sepetler gibi değişik ürünleri de var.

Firma İstanbul’da bulunuyor. Şehir dışına da gönderim yapılabiliyor. Sipariş verip kargo ile teslim alabilirsin. Hediyeliklerin gönderim süresi beş hafta. Organizasyonunun tarihini de göz önünde bulunarak uygun zamanda sipariş verebilirsin.

Hediyeliklerin üzerinde küçük notlar, organizasyonun tarihi, nikahsa gelin damat ismi, doğum günü baby shower veya sünnet düğünüyse çocuğun ismi yer alıyor. Bütün hediyelikleri kişiselleştiriyorlar. İstediğin, hoşuna giden minik aksesuarlar eklenebiliyor. Jüt, tül gibi çeşitli kumaşlar; kurdeleler ile dekore ediliyor. Hepsi küçük bir hediyeliğe eşlik ediyor.

Kişiye özel olarak tasarlanan hediyelikler istediğin kumaşlarla süslenip dağıtıma hazır hale getiriliyor.

Mira Bonbon Nikah Şekeri ve Hediyelik Fiyatları

Mumluklar, kokulu taşlar, nikah şekerleri, lavanta keseleri, sabunlar, çiçek tohumları… Her birinin fiyatı değişiklik gösteriyor. Adet fiyatı 1,50 TL’den başlayan fiyatlar hakkında daha detaylı almak için firma ile iletişime geçebilirsin.

Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma İstanbul’da yer alıyor. Firmaya gidip hediyelikleri görebilirsin. İstersen sayfanın üst kısmında yer alan ‘Teklif Al’ butonundan form doldurarak firma ile iletişime geçebilir, hem örnek modelleri görüp hem de aklındaki soruları sorabilirsin.

Eğer sen de nikah şekeri ve hediyelik konusunda bir türlü karar veremiyorsan Mira Bonbon’un tasarımlarını incelemelisin. Hoşuna giden bir çeşidi mutlaka bulacaksın. Öyleyse hemen firma ile iletişime geç!

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kişiye özel tasarım, şehir dışına gönderim.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Bebek şekerleri, mumluk, kokulu taş, sabun.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

6 hafta.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul ve Türkiye geneline hizmet verebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Kişiye özel tasarım hizmetleri bulunuyor.

Sipariş teslim süresi?

5 hafta

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Selin Andaç
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ