Mis Organizasyon

2024 Kına Organizasyonu Firmaları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
5.000 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Havai fişek gösterisi
Mekan giydirme
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Fide / Çiçek

Mis Organizasyon Hakkında

Mis Organizasyon, İstanbul Esenyurt ilçesinde davet düzenlemek isteyen ve organizasyon firması arayanlara hizmet veriyor. Mis Organizasyon geniş hizmet yelpazesi ve uygun fiyatları ile kına gecesi organizasyonu için seni bekliyor. Bu hizmet için başlangıç fiyatı 5.000 TL olan firma doldukça sık talep ediliyor. Seni daha fazla heyecanlandırmadan detayları verelim.

Hizmet Yelpazesi

Mis Organizasyon kına gecesi sahipleri için birçok kolaylığı sağlıyor. Mekanı belli olan davetler için mekanı nasıl değerlendirebileceğinden masa düzenlemelerine kadar her şey için alternatifler sunuyor. Hatta mekana karar veremediysen mekan önerisinde bulunuyor. Anlaşmalı olduğu mekanlarda kına gecesi düzenlersen indirim bile sağlayabiliyor.

Kına gecenin tarihini belirlediysen hemen kolları sıvaman gerek. Çünkü firma yoğun talep gördüğü için rezervasyonları 3 ay öncesinde alıyor. En az 3 ay önce Mis ile iletişime geçmen gerekiyor. Daha sonra bir toplantı ayarlanıyor ve bu toplantıda kına gecen en ince ayrıntısına kadar planlanıyor.

Mis Organizasyon yalnızca kına gecelerinin organizatörlüğünü üstlenmiyor. Doğum günü, baby shower, nişan ve söz merasimleri, mezuniyet töreni, sünnet düğünü ve balo davetlerinde de Mis Organizasyon’un deneyimlerinden yararlanma şansın var.

Sunulan Olanaklar

Kına gecesi denilince akla ilk gelen şeylerden bir kaçı kesinlikle kına tahtı, bindallı ve kına seti oluyor. Mis Organizasyon bunların hepsinin teminini sağlıyor. Kına gecen eğlenceli geçsin diye anlaşmalı olduğu dj ve orkestra ile görüşme sağlıyor ve talep edersen senin için onları davet ediyor. Müzik, ses ve sahne hizmetleri için detaylıca çalışıyor. Gece boyunca çıkacak en ufak bir aksiliğe bile izin vermiyor.

Ekip tüm gece boyunca yanında oluyor. Herhangi bir istek ya da şikayetinde hemen duruma el koyuyorlar. Çözüm odaklı ilerlemenin faydalarını ise müşteri memnuniyetlerinde görüyorlar. Sen de Mis Organizasyon’un ayrıcalıklı olanakları ile çalışmak istersen hemen danışmanlık hattımızı arayarak randevu talep edebilirsin.

Mis Organizasyon Kına Gecesi Organizasyonu Fiyatları

Mis, kına gecesi sahiplerine farklı paket seçenekleri sunuyor. Paketlerin içeriklerinde ve fiyatlarında talep edilen hizmetlere göre değişiklikler oluyor. Başlangıç paketinin fiyatı 5.000 TL’den başlarken her şey dahil paket fiyatı de 10.000 TL olarak belirlenmiş.

Paketlerin içerikleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak istersen ücretsiz teklif al formumuzu doldurman yeterli olacaktır.

Mis Organizasyon Neredir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Esenyurt ilçesinde bulunan firma Akbatı Avm ve İstinye Üniversite Hastanesi’ne 2 dakika mesafede bulunuyor. Mekanın açık adresi işte şu şekilde;

‘’Atatürk Bulvarı, Sanayi Mahallesi, Akkoza Sitesi Begonya 10, Daire:25 Bahçeşehir, Esenyurt/İstanbul’’

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Araç kiralama, barkovizyon, catering, çiçek, dekor, dj, fotoğraf ve video, havai fişek, ışık ve ses ekipmanları, kapalı çadır, kına gecesi, masa / sandalye temini, mekan giydirme, pasta, sanatçı, servis ve hizmet elemanı, süsleme gibi hizmetlerden yararlanabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 3 ay kadar önce iletişime geçebilirsin.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Demo masa, konsept, tema geliştirme, şehir dışında hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ