Miss İstanbul Gelin Hamamı

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
---
min
|
100
max

Süsleme ve Ek Hizmetler

İçecek barı
Kese ve köpük hizmeti
Masaj hizmeti
Misafir hediye paketleri
Müzik temini
Oryantal şov
Özel ikramlar
Sabun, tarak, kese, spa seti

Miss İstanbul Gelin Hamamı Hakkında

Miss İstanbul Gelin Hamamı ile unutulmaz bir eğlenceye hazır mısın? İstanbul’un en iyi gelin hamamı deneyimlerinden birini sunan Miss İstanbul’da 300 TL’den başlayan fiyatlarla muhteşem bir davete imza atabilirsin. Sana özel indirim ve kampanyaları öğrenmek için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Özellikleri

Miss İstanbul Hotel & Spa, bünyesinde Türk hamamı, yüzme havuzu ve masaj hizmeti alabileceğiniz özel bölümü ile hizmet veriyor. Gelin hamamlarının olmazsa olmazı müzikli eğlenceler Miss İstanbul bünyesinde düzenlenebiliyor. Klasik Türk hamamı dekorasyonunu en modern ve şık haliyle sunan mekan, süsleme ve dekorasyon detayları ile de gelinlerden tam puan alıyor. Otelin hamam bölümü, geniş ve yüksek tavanlı mimarisi ile öne çıkıyor. Tavan üzerinden led aydınlatmalar yapan hamamın orta kısmında göbek taşı bulunuyor. Bu alan üzerinde şık süslemeler yapılabiliyor.

Miss İstanbul, dekorasyonda ise gelin hamamlarının klasikleşen rengi kırmızıyı tercih ediyor. Başta göbek taşı olmak üzere musluk ve mermer lavabolar özenle süsleniyor. Gül yaprakları dekorasyonda ilk öne çıkan detaylar arasında yer alıyor. Buna ek olarak kırmızı tüller, sütun mumlar ve şamdanlar dikkat çekiyor. İkramlar ise yine ortadaki göbek taşı üzerinde sunuluyor. Çerez, meyve ve içecek ikramları bu kısımda servis ediliyor. Arkadaşlarınla birlikte eğlenirken şarkılarınıza eşlik edecek tefler de bu alana koyuluyor.

Miss İstanbul Gelin Hamamı Fiyatları

Miss İstanbul Hotel & Spa bünyesinde gelin hamamı fiyatları 300 TL’den açılıyor. Oldukça cazip fiyat seçenekleri sunan hamam hakkında ayrıntılı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için teklif formumuzu doldurman yeterli.

Mekan Olanakları

Miss İstanbul, gelin hamamı için pek çok olanak sunuyor. Gelen misafirlerine hatıra hediyesi olarak verebileceğin paketleri hamamdan temin edebilirsiniz. Ayrıca sabun, kese, tarak ve spa setini de otelde paketine dahil olarak alabilirsin. Hamamın özel masaj hizmetinden yararlanabilirsin. Hamamın ayrıca içecek barı olduğunu da belirtelim.

Hamamda eğlencene eğlence katacak oryantal show ve müzik hizmeti de bulunuyor. Ek süslemeler, organizasyon planlama ve çok daha fazlası için Miss İstanbul ile iletişime geçmeyi unutma.

Nerededir?

Miss İstanbul Gelin Hamamı, Fatih ilçesinde hizmet veriyor. Toplu taşıma ile kolayca ulaşabileceğin hamamın açık adresini buraya bırakıyoruz;

Hoca Paşa, Darüssade Sk. No:3, 34110 Fatih / İstanbul.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Aleyna Baysoy
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ