Moda Perisi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Özel dikim

Moda Perisi Hakkında

İstanbul Fatih ilçesinde faaliyet gösteren Moda Perisi, yaratıcı ve 15 yılı aşkın çalışma deneyimine sahip profesyonel ekibi ile birlikte bulunuyor. En mutlu gününde ışıl ışıl parlamanı sağlayacak o muhteşem gelinlik  tasarımı için seni bekliyor. Fiyatları da 3000 TL’den başlıyor.

Yalnızca yerli gelinlere hizmet vermekle kalmayıp, ürettikleri gelinlik modelleri ile dünya çapındaki gelinlerin bile tercih ettiği adres olarak yer alıyor. Firma ile ilgili tüm merak ettiklerin yazının devamında.

Olanakları

Yalnızca belli kalıplara bağlı kalmayıp, yaratıcı ekibi ile birlikte birçok farklı gelinlik modeli tasarlayıp üretiyor. Ayrıca senin mutluluğunu paylaşmaktan da gurur duyuyor. Geniş ürün kataloğundan dilediğin gelinliği, abiye modelini ya da nişanlık modelini seçebilirsin.

“Benim kıyafetim bana özel olmalıdır” diyorsan da, Moda Perisi uzman ekibinin tamamen sana özel tasarlayıp dikeceği gelinliği kiralayabilirsin. Bununla birlikte dilediğin herhangi bir bolero, duvak, gelin buketi ve gelin kesesini de temin edebilirsin.

Gelinlik Modelleri & Teslimi

Sana özel siparişin alındıktan sonra 3 günlük prova sürecinde senin isteğine bağlı olarak farklı alternatifler üreterek istediğin model oluşturuluyor. Aynı zamanda firma, hafta sonu da güler yüzlü ekibiyle hizmetinde oluyor.

Moda Perisi dilersen sade ve modern, dilersen de boncuk ve detaylı işlemeli gelinlik, abiye ve nişanlık modellerini hizmetine sunuyor. Her türlü isteğe ve arzuya göre farklı model dikebilme olanağı sağlanıyor.

Moda Perisi Gelinlik Fiyatları

Firma başlangıç paketi ve her şey dahil paketi olmak üzere farklı fiyatlandırmaları bulunuyor. 3000 TL ile 5000 TL arası fiyatları ile sana hizmet vermek için hazır. Özel dikim gelinlik, abiye ve nişanlık modellerine bağlı olarak, işçilik ve işleme nedeniyle fiyatlar değişiklik gösterebilecektir.

Firma fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurabilirsin. Tamamen ücretsiz olan bu formu doldurarak kampanyalı fiyatları aktif hale getirebilirsin.

Moda Perisi Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Firma, Fatih ilçesinde bulunuyor. Her türlü toplu taşıma aracı ile birlikte kolaylıkla ulaşabileceğin bir konumda yer alıyor. Detaylı bilgi almak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsin. Açık adresi şu şekilde:

Akşemsettin Mahallesi, Fevzi Paşa Caddesi, No: 121 Fatih/İstanbul

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır gelinlik, abiye ve nişanlık modelleri kiralama hizmeti içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Kişiye özel dikim gelinlik modeli ve provaları, kişiye özel dikim abiye ve nişanlık tasarımı gibi hizmetleri içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Bolero, duvak, gelin buketi ve gelin kesesi gibi aksesuarlar da sağlamaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

-

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

En az 2 buçuk ay öncesinden iletişime geçilmesi öneriliyor.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Herhangi bir konsept veya temaya bağlı kalmaksızın, yaratıcı ekibiyle birlikte her türlü temaya uygun gelinlik, abiye ve nişanlık modeli mevcuttur.

Sipariş teslim süresi?

3 Hafta.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Zafer Erdem
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ