Ms Müzik

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Ms Müzik Hakkında

Ms Müzik, düğün orkestrası hizmetini kaliteli ve uygun fiyatlarla çiftlere sunuyor. Orkestra konum itibariyle, İstanbul Kartal lokasyonunda bulunuyor. Düğün orkestrası, 1000 TL’den başlayan çok uygun fiyatları ile de ön plana çıkıyor. Kaliteli ekipmanlar, geniş hizmet seçenekleri ve şahane sesleri ile herkesi kendine hayran bırakıyor. Hayalindeki düğünü ve eğlenceyi sana yaşatmayı vadeden orkestra ile ilgili detaylar yazımızın devamında.

Orkestra Özellikleri

Uzun süredir hizmet veren Ms Müzik, düğünün yanı sıra; nişan törenleri, kına, balo ve partiler gibi toplu davetlerde de sahne alıyor. Başarılı ekip, organizasyonun türünü ayırt etmeden hepsine aynı titizlikle hazırlanıyor. Orkestranın geniş bir müzik repertuarı bulunuyor. Deneyimli kadro İngilizce ve Türkçe şarkılar seslendirebiliyor.

Sahne alacakları mekanın ses ve ışık sistemleri gibi düzenlemelerini de ayarlıyor. Üstelik herhangi bir sıkıntı yaşanması durumunda firma yirmi dört saat teknik destek verebiliyor. Ms Müzik Organizasyon, performans öncesi hazırlığı ise sadece bir saat sürüyor. Şehir içerisinde olduğu kadar şehir dışında da hizmet vererek çiftlerin memnuniyetini her şeyin üzerinde tutuyor.

Sunulan İmkanlar

Ms Müzik Organizasyon, düğün gününe özel hizmetler sunuyor. Fasıl ekibi bu hizmetlerin içerisinde yer alıyor. Düğün orkestrasına ek olarak; roman grubu ve yöresel müzik ekibi de bulunuyor. Davetlilerin için istersen ikram arabası da getirebiliyor.

Düğün orkestrası, düğün öncesi hem seninle tanışmak hem de isteklerini anlayabilmek için toplantı düzenliyor. Bu toplantı sayesinde her şeyi titizlikle planlıyor. Konsepte uygun olarak hazırlıklarını tamamlıyor. Başarılı ekibe en mutlu gününü emanet etmek istemen halinde, etkinlikten en az 3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Ms Müzik Düğün Orkestrası Fiyatları

Başarısı ve güçlü sesleri ile adından oldukça söz ettiren düğün orkestrası fiyatları, etkinliğin türüne ve süreye göre değişiyor. Başlangıç paketi fiyatları, 1000 TL’den başlıyor. Her şey dahil paketi tercih edersen de, fiyatlar 2000 TL’den başlayıp yükselebilmekte.

Güncel fiyatları öğrenmek ve ayrıcalıklardan yararlanmak istersen, Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Ms Müzik Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası, İstanbul ilinin Kartal ilçesinde konumlanıyor. Ulaşım sıkıntısı bulunmayan ilçeye, hem özel araç hem de toplu taşıma kullanarak kolaylıkla gidebilirsin. 500T, 27E, 29C, 41ST ve 59RS numaralı otobüsleri kullanabilirsin. Trafiksiz ulaşım için M2 metro hattını kullanabilmen de mümkün.

Özel aracınla gitmek istersen açık adresi ise şu şekilde:

Kordonboyu Mahallesi, Kumlar Caddesi, Sandalcı sok. No: 2/B, Kartal/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ses ve sahne ekipmanları, dj temini, orkestra, planlama toplantısı ve kişiye özel müzik listesi oluşturma gibi hizmetler başlangıç paketine dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil pakette; dans ekibi, davul şovu, fasıl ekipleri ve karşılama müzik grubu vardır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Düğün orkestrasının şehir dışında da hizmet vermesi sunduğu avantajlardandır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan ve söz merasimi, kına töreni, baby shower ve kutlamalar, parti ve toplantılar gibi resmi ve özel günlerde sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Ms Müzik ile düğün orkestrası için en az 3 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ms Müzik İstanbul'un Kartal lokasyonunda konumlanıyor. Orkestra şehir dışında da hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ