MSA Kuaför

2023 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

MSA Kuaför Hakkında

İstanbul, Ümraniye konumunda yer alan Atakan Gelişli Kuaför deneyimini konuşturuyor.  Özellikle, hayatının en önemli günlerinden olan düğün gününde sana en çok yakışacak olan gelin saçı ve makyajı ile kusursuz bir görünüme sahip olmanı sağlıyor. Üstelik göz kamaştıran bir gelin başı ve makyajına  MSA Kuaför  800 TL’den başlayan fiyatları ile sahip olabiliyorsun. Seni daha fazla meraklandırmadan diğer detaylara geçelim.

Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Herkesin gözlerinin üstünde olduğu bir düğün günü için kusursuz bir görünüme sahip olmak istiyorsan doğru adrestesin. Tecrübeli güzellik uzmanı gelin başı ve makyajın bir bütün halinde olması için özveri ile çalışıyor. Gelinlik ve duvak seçiminden sonra seni en güzel halinle düğününe uğurluyorlar. Bunun içinde çalışma öncesinde ücretsiz prova hizmeti de veriyor.

Prova sırasında makyaj tonlarına makyaj sanatçılı ile karar verebilirsin. Saç tasarımında ise deneyimli kuaför sana yardımcı oluyor. Yüzüne en uygun saç ve makyaj uygulaması gerçekleştiriliyor.

MSA Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Firma, farklı hizmet gruplarından oluşan başlangıç ve her şey dahil paket fiyatları sunuyor. Başlangıç paketi fiyatları ortalama 800 TL oluyor. Her şey dahil pakette yer alan hizmetleri bedeli ise yaklaşık 1000 TL civarında seyir ediyor .

Güncel fiyat bilgileri hakkında bilgi almak için ücretsiz teklif al butonuna tıklayabilirsin. Paket içeriklerini öğrenmek için hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Atakan Gelişli Hizmetleri & Özellikleri

Gelin saçı ve makyajı uygulamalarında tüm ilgi üzerinde olacak. Bu özel ilgiden yakınların da  faydalanabilir. Salonda 10 kişiye kadar kişi senin ile birlikte hizmet alabiliyor. Sen düğününe hazırlanırken arkadaşların ve aile üyelerin de seninle birlikte eğlenceli dakikalar yaşayabiliyor.

Tabi ki makyajdan ve gelin başı yapımından önce bakım geliyor. Atakan Gelişli Güzellik Salonu’nda ağda ve epilasyon hizmetleri sunuluyor. Makyaj öncesinde cilt bakımı yaptırabilirsin. Saçlarına da güzel bir bakım yaptırma imkanın var.

Güzellik salonu, aynı zamanda kına gecesi, nişan töreni, sünnet düğünü ve mezuniyet törenleri için de tercih ediliyor.

Atakan Gelişli Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

Firma, İstanbul Ümraniye ilçesinde İstiklal mevkiinde yer alması sebebiyle ulaşım açısından rahatlık sunuyor. Otobüs, minibüs ve metro gibi çeşitli toplu taşıma araçlarıyla ulaşım sağlayabilirsin. Dilersen kişisel aracını da tercih edebilirsin. Kuaför salonunun açık adresi ise şu şekilde:

“İstiklal, Kavaklıdere Caddesi, No:3, D:3,  Ümraniye / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sunuluyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde ve şehir dışında hizmet sağlayabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor. Tüm özel günlerinde firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

3 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye'de tüm şehirlerde hizmet verme imkanı bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ