Muhabbet Le Moda

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim

Muhabbet Le Moda Hakkında

Gelin adaylarının bir numaralı adresi olan Muhabbet Le Moda, müşterilerine en kısa zamanda en iyi hizmeti verme garantisini sağlıyor. Modern tarzı, gelinlik modellerine ve abiyelerine yansıtan gelinlikçi, İzmir Konak ilçesinde hizmet veriyor. Özel tasarım gelinliklerin yanında nişanlık, bindallı ve kına gecesi tasarımları ile de geniş yelpazede ürün çeşidi sunuyor. Fiyatları 1000 TL’den başlayan modaevi hakkında ayrıntılı bilgiler aşağıda seni bekliyor.

Hizmet Yelpazesi & Olanakları

Güler yüzlü, detaylara önem veren ve yetenekli bir ekip ile çalışan Muhabbet Le Moda, hazırladığı gelinlik modelleri ile mükemmelliği yakalamakta oldukça tecrübeli. Kişiye özel model tasarımı ve dikimi dışında, bindallıdan nişanlığa abiyeden kına gecesi elbisesine kadar çeşitli ürün olanaklarına ulaşmanı sağlıyor.

Hazır kalıp modelleri ile birlikte kişiye özel tasarladıkları gelinlik ve abiye modelleriyle de göz kamaştırıcı ürünler ortaya çıkarıyorlar. Modaevi, gelinlik modellerini satın alma ya da kiralama seçeneklerini de tercihine sunuyor.

Gelinliklerin tamamlayıcı unsurlarından olan duvak ve gelin buketi aksesuarlarını da pek çok çeşit ve özel dikimle müşterilerine temin ediyor.

Muhabbet Le Moda Gelinlik Modelleri

Modern tarzdaki gelinlik modellerinin yoğunlukta olduğu firma, kafanda tasarladığın modeli hazırlamak için pek çok seçeneği de beraberinde sunuyor. En kaliteli kumaşları göz kamaştırıcı inci ve taşlarla süsleyen firma, dantel ve tüller ile de son dokunuşları tamamlayıp müşterilerinin beğenisine sunuyor.

Muhabbet Le Moda; birbirinden farklı etek, kol ve yaka kesimlerini model yelpazesinde bulunduruyor. Firma ayrıca vücut yapına ve tarzına en uygun kesim ve seçenekleri bulmanda da sana yardımcı oluyor.

Gelinlik firması yelpazesinde bulunan diğer modeller hakkında bilgi almak için ücretsiz hizmet veren organizasyon planlamacılarımıza ulaşabilirsin.

Muhabbet Le Moda İzmir Gelinlik Fiyatları

Firma, her bütçeye uyum sağlamak amacıyla başlangıç paketi ve her şey dahil paket olmak üzere iki seçeneği bir arada sunuyor. Başlangıç paketinin fiyatı 1000 TL’den başlarken, her şey dahil paketlerin fiyatı ise 3000 TL’den başlıyor.

Modaevi bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayabilirsin. Karşına gelecek formu doldurman durumunda gelinlik firmasının indirimli fiyatlarından yararlanabilirsin.

Muhabbet Le Moda Nerededir? Nasıl Gidilir?

İzmir Çankaya metro durağının yakında bulunan gelinlik firmasına, metro tramvay ve otobüs gibi çeşitli toplu taşıma araçları ile ulaşabilirsin. Navigasyon yardımı ile modaevinin konumuna gidecek olan DüğünYardımcısı.com okuyucuları için ise açık adres şu şekildedir;

“Mimar Kemalettin Moda Merkezi 1335 sokak no:3 Konak/İzmir”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Hazır model gelinlik, nişanlık ve abiye hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Özel dikim gelinlik, abiye kıyafetler ve aksesuar tasarımı her şey dahil paket içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Özel tasarım kıyafetler ve aksesuar hizmetleri sunulmaktadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik haricinde nişanlık, bindallı ve kına kıyafeti tasarımları bulunuyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmek yeterli olacaktır.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İzmir'in Konak ilçesinde hizmet vermektedir.

Sipariş teslim süresi?

Muhabbet Le Moda moda evi 2 hafta içerisinde sipariş teslimi sağlamaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ