Murat Akbaba Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Murat Akbaba Kuaför Hakkında

Murat Akbaba Kuaför, İstanbul, Pendik ilçesinde kuaför salonuyla gelin adaylarının tercihi oluyor. Kuaförlük mesleğini aşk ile yapan uzman kadrosu ile çalıştığı insanları mutlu ediyor. En özel gününde kullanacağın gelin saçı ve makyajı uygulamalarını ise ayrıcalıklı hizmetlerle veriyor. Paket başlangıç fiyatları da ortalama 1000 TL’den başlıyor. Bu güzellik salonu hakkında merak ettiğin tüm detaylar yazımızın devamında yer alıyor, hemen göz gezdirebilirsin.

Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Gelin saçı ve makyajı uygulamaları yapılırken yalnız kalmıyorsun. Seninle beraber olacak arkadaşların ve aile üyelerin de bu hizmetlerden faydalanabilir. Düğün günü hazırlıklarında salon, dört kişiye kadar hizmet verebiliyor.

Özel gününde en güzel haline bürünmek için Kuaför Murat Akbaba ve ekibinin sunduğu cilt ve saç bakım hizmetlerinden yararlanabilirsin. Cildini makyaja, saçını ise uzun sürecek bir kutlamaya hazırlaman mümkün. Bunların yanı sıra, manikür ve pedikür olanakları da bulunuyor. Düğün stresini bir nebze de olsa üstünden atmak için el ve ayak masajı dahi yaptırabilirsin.

Kuaför Murat Akbaba Hizmetleri & Özellikleri

Düğününde kullanmak istediğin gelin saçı ve makyajı türlerini, sana sunulan geniş katalogdan seçebilirsin. Kendi yüz ve cilt tipine uygun bir tasarım için salonda bulunan uzmanlar sana yardımcı oluyor.

Yalnızca gelin saçı ve makyajı değil birçok organizasyona uygun uygulamalar yapılıyor. Dilersen nişan töreni, mezuniyet balosu, sünnet düğünü ve kına gecesi gibi organizasyonlarda da firma senin için hizmet sağlayabiliyor.

Murat Akbaba Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Murat Akbaba Kuaför gelin saçı ve makyajı fiyatları hizmet gruplarına göre ayrılıyor. Başlangıç ve her şey dahil paket seçenekleri sunuluyor. Başlangıç paketinde yer alan hizmetlerin fiyatları ortalama 1000 TL olarak belirleniyor. Her şey dahil paket içerisindeki hizmetlerin fiyatları ise yaklaşık 2000 TL. Bu sayede hem isteklerine göre hem de bütçene göre hareket edebiliyorsun.

Talep ettiğin hizmetlere ve bütçene göre bir fiyat bilgi almak için sitemizde yer alan ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin. Kampanya ve fırsatlardan haberdar olmak için ise danışmanlık servisi ile görüşme gerçekleştirebilirsin.

Murat Akbaba Kuaför Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası, Pendik bölgesinde salonu bulunan kuaför, ulaşım açısından kolaylık sağlıyor. Birçok toplu taşıma araçlarını kullanarak şehrin pek çok noktasında ulaşımını sağlaya bilirsin. Minibüs, metro ve otobüs hatlarını kullanabilirsin. Kişisel aracın da iyi bir alternatif olabilir. Güzellik salonunun açık adresi ise şu şekilde;

“Kaynarca, Deniz Caddesi, No: 46, Pendik / İstanbul.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Pendik ilçesinde bulunuyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ