Mustafa Revan

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
2.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Mustafa Revan Hakkında

Mustafa Revan, bir makyaj sanatçısı ve saç uzmanı olarak Ankara, Çankaya bölgesinde hizmet veriyor. Göz kamaştıran portföyüne baktığımızda işini severek yapan bir sanatçı olduğu görüyoruz. Özellikle gelin saçı ve makyajı konusundaki başarılı çizgisi oldukça etkileyici. Güzellik uzmanının paket fiyatları ortalama 1000 TL’den başlıyor. Mustafa Revan Make-up Studio hakkında güncel bilgilere ise içeriğimizden ulaşabilirsin.

Gelin Saçı ve Makyajı Olanakları

Salonu Ankara’da bulunan Mustafa Revan, Türkiye içerisindeki tüm illerde hizmet veriyor. Her nerede yaşıyorsan yaşa, bu ayrıcalıklı hizmetlerden faydalanabilirsin. Dilersen saçını ve makyajını evinin konforunda yaptırma imkanı da sağlanıyor.

Firma, salonunda deneyimli bir ekiple çalışıyor. On dört kişilik bir ekibe sahip. Bu sayede hazırlıklar sırasında yalnız kalmıyorsun. İstersen aile yakınların ve arkadaşlarında seninle olabilir. Kuaför salonunda on kişiye kadar hizmet verilebiliyor.

Salonun sunduğu imkanlar arasında ağda & epilasyon ve manikür & pedikür hizmetleri de bulunuyor. Dilersen rahatlamak için el ve ayak masajı da yaptırabilirsin.

Mustafa Revan Kuaför Özellikleri & Hizmetleri

Kuaför salonu, yalnızca düğün organizasyonu özelinde gelin saçı ve makyajı için değil pek çok organizasyon türleri için de tercih ediliyor. Kına gecesi, sünnet düğünü, nişan kutlamaları ve mezuniyet balolarında da fazlasıyla rağbet görüyor.

Gelin saçı ve makyajı konusunda sunduğu olanaklar arasında ücretsiz prova da yer alıyor. Prova sırasında yüz tipine uygun saç ve makyajlara karar veriliyor. Gerçek uygulama sırasında bir sürprizle karşılaşmamak için yapılan prova da kullanılacak aksesuarlarla uyum içinde duracak saç tasarlanıyor.

Mustafa Revan Kuaför Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Salon, her türlü bütçeye sahip müşterilerinin hizmetlerinden yaralanabilmesi için farklı paket seçenekleri sunuyor. Paket seçenekleri arasında her şey dahil ve başlangıç paketleri bulunuyor.

Başlangıç Pakette yer alan standart hizmetlerin fiyatları ortalama 1000 TL civarı. Her şey dahil paket fiyatları ise 2000 TL olarak sunuluyor.

Bütçene göre fiyat bilgisi almak için üst taraf bulunan ücretsiz teklif al butonuna tıklayıp formu isteklerin doğrultusunda doldurabilirsin. Paket içerikleri hakkında bilgi almak için ise hemen danışmanlık servisini arayabilirsin.

Mustafa Revan Kuaför Adres & Yol Tarifi

Mustafa Revan Make-up Studio Ankara, Çankaya ilçesinde hizmet veriyor. Başkentin merkez ilçelerinden birinde bulunması sayesinde ulaşımı da oldukça kolay gerçekleştirebilirsin. Metro, otobüs ve minibüs gibi toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. Dilersen taksi veya kendi aracınla da gidebilirsin. Salonun açık adresi ise şu şekilde:

“Kazım Özalp, Reşit Galip Caddesi, 63/2, Çankaya / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Evde ve şehir dışında hizmet olanakları bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına, nişan söz gibi özel günlerinde saç ve makyaj tasarımları gerçekleştiriliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

1 hafta önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Çankaya ilçesinde ve talepler doğrultusunda şehir dışında da hizmetler veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

*

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ