Müzikal Mutfak

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Kanto hizmetleri
Kendi müzik listesini oluşturma
Müzik grubu
Orkestralar
Şehir dışı hizmet

Müzikal Mutfak Hakkında

Mükemmel bir düğün orkestrası ile etkinliğine neşe katmak ve hareketlendirmek istiyorsun değil mi? İzmir Konak bölgesinde bulunan Müzikal Mutfak isteklerini büyük özenle gerçekleştiriyor. Ekip, eğlenceli ve ustaca performanslarıyla etkinliğine renk katıyor. Müzikal Mutfak’ın fiyatları birçok etmene göre değişse de 10000 TL’den başlıyor. Unutulmaz bir geceye imza atmak için aşağıdaki ayrıntıları okuyabilirsin.

Düğün Orkestrasının Özellikleri

Dikkat çeken bir etkinlik için orkestra ya da müzik grubu olmazsa olmazlardan biridir. Müzikal Mutfak da düğün organizasyonları dışında; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, söz, nişan, parti, piknik ve sünnet düğününe katılıyor. Bu etkinliklerde de müzik dışında kostümleri ve sahne etkinlikleriyle de bütünlük sağlıyor.

Müzikal Mutfak sahneye çıktığı andan itibaren herkesi büyüleyen enerjileri konuklarını mest edecek. Tabi ki bu performans için belirli bir süre hazırlık gerekiyor. 4 saat süren sahne öncesi hazırlıklarından sonra 2 saat boyunca müzikleriyle seni ve konuklarını hayran bırakıyor. Fakat bu mükemmel sahne performansının kusursuz gerçekleşebilmesi, hazırlıkların tam olabilmesi ayrıca randevu bulunabilmesi için etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçmen gerekiyor.

Ekstra Hizmetler

Müzikal Mutfak ekibi düzenlediğin etkinliğin daha farklı ve benzerlerinden daha dikkat çekici olması için farklı repertuarlarda şarkılar söylüyorlar. Hem farklı dillerde hem de farklı türlerde şarkılar bu repertuarın içindedir. Türkçe dışında kullanılan farklı diller; İngilizce, Arapça, Fransızca, İtalyanca dahil birçok dildir. Dil çeşitliliği olması etkinliğine farklı bir hava katacaktır. Diller gibi çeşitli olan müzik türleri ise; Türkçe ya da yabancı pop, oyun havaları, rock, elektronik, Türk halk müziği, Türk sanat müziği, arabesk ya da fantezi, klasik, caz/blues, hip hop, funk, dini/tasavvuf temalı ve konsept müziklerdir.

Müzikal Mutfak ekibinin bu kadar çeşitli türde şarkıyı çalabilmeleri konukların zevklerine uyum sağlayabileceğini ve iyi ağırlayabileceğinizi gösterir. Bu da etkinliğini öne çıkaracaktır. Orkestranın konsept müziklerden kastı; 70’ler, 80’ler ve 90’lar nostaljisi, Latin ve Balkan teması, Tango müzikleridir. Çeşitliliğiyle kendine hayran bırakan bu orkestra hakkında ayrıntılı bilgi için tamamen ücretsiz bir şekilde hizmet veren organizasyon danışmanlarımızı arayabilirsin.

Müzikal Mutfak Fiyatları

Performans süresi, etkinlik türü ve müzisyen sayısı gibi değişkenlere göre fiyat farklı olsa da 10000 TL’den başlayan fiyatları ile orkestra emrine amadedir. Peki fiyatları daha fazla öğrenmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurarak kampanyalı paketleri ve indirimli rakamlara ulaşabilirsin.

Müzikal Mutfak Nerededir?

Düğün orkestrası ekibi, her konuda olduğu gibi ulaşım konusunda da kolaylık sağlıyor. Konak İzmir konumlu bu firmaya toplu taşıma veya kendi aracınla gitmen mümkün.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; açık havada performans, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman temini, kanto hizmeti, kendi müzik listesini oluşturma, müzik grubu orkestralar, ses-ışık ve sahne sistemleri vardır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket; dans grupları, davul şovu, düğün ya da diğer etkinlikler için DJ temini, fasıl grubu, karşılama grubu ve şehir dışı hizmeti içermektedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Farklı şehirlerde de hizmet veriliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonları dışında; açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, söz, nişan, parti, piknik ve sünnet düğününe katılmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Etkinlikten 2 hafta önce iletişime geçilmesi yeterlidir.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Balıkesir ve İzmir'de hizmet veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Müzik ekibinin hazırlanabilmesi için önceden birkaç saatlik provaya ihtiyacı oluyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ