Nanna Restaurant

2024 Nikah Sonrası Yemek Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
150 TL
200 TL
Kokteyl
150 TL
200 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
500

Özellikler

Açılır kapanır tavan
Bahçe
Cam tavan
Çim alan
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
Fotoğraf ve video çekimi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Yaz aylarına özel klima
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Nanna Restaurant Hakkında

İstanbul ili Maltepe ilçesinde bulunan Nanna Restaurant, nikah sonrası yemek organizasyonu için birbirinden farklı olanaklar sunuyor. Farklı lezzet çeşitleri ve salon sayısı ile de ilk tercihler arasında yer alıyor. Mekanın fiyatları yemekli ve kokteyl konseptlerinde değişiklik gösteriyor. Yemekli nikah sonrası eğlence salonu 100 TL’den başlarken kokteyl fiyatları 50 TL’den başlıyor.

Özellikleri ve Kapasitesi

İstanbul Maltepe’de bulunan restoran, nikah sonrası yemek dışında düğün, kına, sünnet, mezuniyet töreni, doğum günü gibi birçok organizasyona ev sahipliği yapıyor. Üç farklı salonu olan restoranın, en büyük salonu olan Yalı salonunun 400 kişilik kapasitesi bulunuyor. Daha az samimi bir yemek istersen 50 kişi kapasiteli VIP salonunu da tercih edebilirsin.

Nanna Restaurant, senin için her şeyi düşünüyor ve özel bir akşam yaşaman için organizasyon sorumlusuyla sana yardımcı oluyor. Son teknoloji ses, ışık ve sahne imkanı ile farklı bir eğlence anlayışı sunuyor. Farklı konseptiyle de sektörün öncüleri arasında yer alıyor.

Sunduğu Olanaklar

Yemekli ve kokteyl olmak üzere iki farklı konseptte hizmet sunan restoranda 500 kişiye kadar yemekli, 750 kişiye kadar da kokteyl davetleri verebilirsiniz. Nanna Restaurant, yemekli davetlerde Osmanlı mutfağından Yunan ve Çin mutfağına kadar birçok farklı lezzet deneyimi sunuyor. Nikah sonrası yemek için menü tadımı ve değişikliği olanakları bulunuyor.

Sana ve davetlilerine eşsiz bir eğlence sunan nikah sonrası yemek restoranı istediğin müzikleri seçebilme imkanı sağlıyor. Bunun yanı sıra düğün & nikah sonrası eğlence için after party alanı sunuyor. Servis ve müzik hizmeti saat 01.00’e kadar sürüyor. Bu alanda DJ performansı ile arkadaşlarınla doyasıya eğlenebileceksin. Restoran hakkında daha fazla bilgi almak için DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışman hizmetinden yararlanabilirsin.

Nanna Restaurant Nikah Sonrası Yemek Fiyatları

Yemekli ve kokteyl fiyatları hafta içi, hafta sonu olarak değişiklik gösteriyor. Senin isteklerine bağlı olarak farklı fiyatlandırmalarla da karşılaşabilirsin. Nanna Restaurant yemekli davet için fiyatları, hafta sonu 200 TL, hafta içi ise 150 TL’den başlıyor.

Kokteyl fiyatları ise hafta sonu ve hafta içi 50 TL’den başlıyor. Restoranın DüğünYardımcısı.com’a özel kampanyaları hakkında bilgi almak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmayı unutma.

Nanna Restaurant Nerededir? Nasıl Gidilir?

Restaurant, İstanbul ili  Maltepe ilçesinde bulunuyor. Marmaray ile İdealtepe durağından ulaşabilirsin. 4-16D numaralı otobüslerle sahil yolundaki Çınar Durağı’ndan da ulaşım sağlayabilirsin. Şahsi aracınla gideceksin sitemizdeki haritayı kullanabilir ve kolayca restauranta gidebilirsin.

Adres: Çınar, Cumhuriyet Cd. No:77, 34841 Maltepe/İstanbul, Türkiye.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Mekan yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com'a özel olarak sunulan başlangıç paketi içeriklerini öğrenmek için "Ücretsiz Teklif Al" formunu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Mekan yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com'a özel olarak sunulan her şey dahil paketi içeriklerini öğrenmek için ücretsiz danışman hizmetimizden yararlanabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Vale hizmeti, after party alanı sunulan ek avantajlardandır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nanna Restaurant'ta açılışlar, baby shower, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü, kına, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, nişan, parti, sünnet düğünü gibi organizasyonlar yapılmaktadır.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı bulunmaktadır. Açılır kapanır tavan, bahçe manzarasına sahiptir.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz et içerikli menülerin haricinde çocuklara, diyabet hastalarına, vegan ve vejetaryanlara özel menüler de bulunmaktadır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis saat 01.00'a kadar sürmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Nanna Restaurant şehir merkezinde bulunmaktadır ve şehir, doğa manzarasına sahiptir.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Müzik yayını ve servis saat 01.00'a kadar sürmektedir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ