Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü

2022 Nikah Salonu & Evlendirme Dairesi Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
290 TL
290 TL
Kokteyl
220 TL
220 TL
Pasta - Meşrubat
15.000 TL
15.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
400
max

Özellikler

Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Karşılama Hostesi
Menüde değişiklik
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık

Nefes Bahçe Beykoz Kır Düğünü Hakkında

Nefes Bahçe, İstanbul ilinin Beykoz ilçesinde 2020 Eylül ayından bu yana hizmetlerini sürdürüyor. Kır düğünü mekanı olsa da nikah salonu olarak da çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Orman içine kurulu olan mekan, aynı zamanda şehir karmaşasından da en güzel kaçış oluyor. Kır bahçesinde nikah yapmanın fiyatları ise kişi başı 220 TL’den başlıyor. ‘Ücretsiz Teklif Al’ formunu doldurarak güncel ve net fiyat bilgisi alabilirsin.

Kapasitesi ve Özellikleri

Orman manzaralı yeşilin her tonunu görebileceğin Nefes Bahçe Kır Düğünü, bireysel ve kurumsal tüm davetlere ev sahipliği yapıyor. 1650 m2’lik 300 kişi kapasiteli çim zemin, kır bahçesi şahane bir açık hava davet alanı olarak çiftleri karşılıyor. Mekanın en beğenilen özelliklerinden biri coğrafi yapısı oluyor. Kademeli yerleşim düzeni ile tüm masalardan nikah kürsüsü ve dans pisti rahatlıkla görülebiliyor. 180 kişilik restoran – kafe alanı da 1500 m2 genişliğinde olmasıyla ferah bir ortam sağlıyor.

Nefes Bahçe Kır Düğünü Nikah Salonu Fiyatları

Klasikten öte doğayla iç içe rüya gibi atmosferde ‘evet’ demek burada oldukça uygun fiyatlarla mümkün oluyor. Yemekli ya da kokteyl konseptinde düzenleyeceğin nikah merasiminin gününe göre de fiyatlar değişebiliyor. Kokteyl tercih edersen kişi başı 220 TL fiyat veriliyor. Yemekli organizasyonlar ise 290 TL civarı seyrediyor. Danışman ekibimizle iletişime geçerek indirimli fiyatları öğrenebilirsin.

Nefes Bahçe Olanakları

Nefes Bahçe Kır Düğünü mekanında gerçekleştireceğin nikah töreni unutulmaz oluyor. Hayallerini organizasyon sorumlusu ile paylaşman yetiyor. Sonrasında ise sana, arkana yaslanıp hayallerinin nasıl gerçeğe dönüştüğünü izlemek kalıyor.

Dekorasyonda kullanılan beyaz tonlar yeşillikle hoş bir ambiyans oluşturuyor. Davetliler kapıda karşılama hosteslerince karşışlanıyor. Birbirinden leziz yemekler ise usta şeflerin ellerinden çıkıyor. Misafirlerinle 165 m2’lik dans pistinde dilediğince eğlenmen için orkestra ve DJ temin ediliyor. 60 araçlık otoparkının olması da misafirlere konfor sağlıyor.

Nefes Bahçe Adres & Yol Tarifi

Kuş sesleri içinde güzel vakit geçirebileceğin Nefes Bahçe, lokasyon olarak Mahmutşevketpaşa ile Alibahadır köyleri arasında kalan Ayazma mevkiinde bulunuyor.

Kuzey Marmara otoyolu Riva çıkışına 5 dakika, Tem otoyolu Kavacık çıkışına ise 15 dakika mesafede yer alıyor. Şahsi araçlarla da rahatlıkla gidilebiliyor. Kır bahçesinin açık adresi ise aşağıdaki gibi:

Mahmutşevketpaşa, Endamlı Sokak, No:40, 34829 Beykoz / İstanbul.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Baby shower, davet ve resepsiyon, düğün, kurumsal etkinlikler, nişan, parti, sünnet düğünü, kına organizasyonları verilebiliyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

23.00'a dek sürüyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Sevim Koç Üstün
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ