Net Fotoğrafçılık

2023 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Nişan çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Net Fotoğrafçılık Hakkında

Düğünün için mekanın ve konseptin belirlenmek üzere ama hala hayallerindeki fotoğrafçıya rastlamadıysan seni profesyonel bir düğün fotoğrafçısı ile tanıştıralım. İşte karşında; Net Fotoğrafçılık. İstanbul, Kadıköy konumunda bulunan firmanın 1000 TL’den başlayan fiyatları ve sunduğu diğer tüm olanakları hakkında bilgileri içeriğimizde bulabilirsin.

Hizmet Yelpazesi

Sadece düğün gününde değil her mutlu anının şahidi olmak isteyen Net Photo, kaliteli hizmet anlayışıyla tüm organizasyonlarında yerini alabiliyor. Evlenmeye dair atacağın her adımda, bebeğini kucağına aldığın anlarda hatta kariyer basamaklarını tırmandığında bile senin için o anları yakalayabiliyor.

Net Stüdyo Düğün Fotoğrafçılık Hizmetleri

Aylardır planladığın düğün gününü sadece hafızanda değil videolara ve fotoğraflara taşıman adına Net Fotoğraf Stüdyosu birçok çekim alternatifi sunuyor. Düğün gününün haricinde çekinebileceğin eğlenceli fotoğraf karelerin olsun istiyorsan trashday çekimi tam sana göre. Genellikle sahil bölgelerinde deniz kenarında verilen salaş pozların hakim olduğu bu çekim türü son yılın trendlerini yakalamanı sağlayabilir.

Konsept çekimleri de oldukça keyif alabileceğin bir diğer alternatiflerden. Hayranı olduğun film karakterlerinden kovboy tarzına kadar belirleyebileceğin birçok seçeneği olan bu çekimi kataloğa dönüştürerek ölümsüzleştirebilirsin.

Bu eğlenceli alternatiflerin dışında romantikliği ile ön olana çıkan düğün belgeseli, düğün hikayesi ve save the date çekimlerini de tercih edebilirsin. Tüm bu çekim türlerini düğün haricindeki organizasyonların için de kullanabilirsin.

Net Fotoğrafçılık Dış Çekim Fiyatları

Firmanın sunduğu birçok çekim alternatifi için fiyatı belirleyen farklı kriterler bulunuyor. Bununla birlikte farklı paket seçenekleri ile birçok çekimi bir arada, daha az maliyetli olarak gerçekleştirebiliyorsun. Firmanın ortalama olarak başlangıç paketi ise 1000 TL’den başlıyor.

Dilersen hemen ücretsiz teklif al butonuna tıklayarak çekim gününe özel net bir fiyat bilgisine ulaşabilirsin. Butonunu kullanarak mekanın DüğünYardımcısı.com’a özel sağladığı dış çekim indirim fırsatlarından da yararlanabilirsin.

Net Fotoğrafçılık Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde hizmet veren firmaya kolay bulunabilecek bir konumda yer alıyor. Net Stüdyoya gitmek için toplu taşıma araçlarıyla ve kişisel aracınla ulaşım sağlayabilirsin. Firmaya görüşmek istediğin bir takım detaylar varsa hemen yukarıdaki numara aracılığıyla danışmanlık servisine ulaşabilirsin.

“Kozyatağı, Bayar Caddesi, No:50/1, Kadıköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekim öncesi görüşme ve ekipman temini hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Danışmanlık servisi ile iletişime geçerek detaylı bilgiye sahip olabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Dış çekim olanağı sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan çekimi, düğün belgeseli, düğün hikayesi, save the date, trushday, katalog ve konsept çekimleri için de firmadan hizmet alabilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekimden 30 gün önce iletişime geçmelisin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde bulunan mekan muhiti ve çevresine hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

21-28 işi günü aralığında terslim yapılıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ