New Mahall Kır Düğünü

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
550 TL
600 TL
Kokteyl
250 TL
250 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
100
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
1.000
max
Havuz Başı Davet Alanı
100
min
|
249
max
Otopark
250

New Mahall Kır Düğünü Hakkında

Ankara Yenimahalle’de şık dekorasyonu ve modern mimarisi ile öne çıkan harika bir kına gecesi mekanı bulunuyor. New Mahall Kır Düğünü, kına organizasyonu denilince ilk akla gelen isimler arasında yer alıyor. Sen de bu şık mekandan yerini ayırtmak istiyorsan teklif formumuzu doldurmayı unutma. Fiyatları ise kişi başı sadece 250 TL’den başlıyor.

Özellikleri

New Mahall Kır Düğünü kına gecesi davetlerine özel iki farklı davet alanı ile hizmet veriyor. İkisi de birbirinden şık olan bu alanlardan dilediğini tercih etme şansın bulunuyor. İlk olarak mekanın açık alanından bahsetmek istiyoruz. 1000 kişiye kadar hizmet verebilen kır bahçesi, şık yuvarlak masalar ve sandalyelerle ile oturma düzeninden oluşan bir bölüm. Gelin ve damat masasının bahçenin her yerinden göründüğü alanda geniş dans pisti ve ışıklandırma sistemleri öne çıkıyor. Gece boyu lazer ve ışıklarla muhteşem şovlar düzenlenirken, orkestra ekibi en güzel kına şarkılarını misafirler için çalıyor.

Kapalı alanda ise 500 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Kapalı alanın yüksek tavanı ve kolonsuz yapısı ferah davetler için uygun ortam sağlıyor. Burada da yuvarlak masalar kullanılırken, masa üstlerinde platin supla ve şamdanlar şıklığı tamamlıyor. Kına gecelerinde kırmızı renk olmazsa olmaz elbette. Mekan kına geceleri için kırmızı tonlarda giydirme yapabiliyor. Ayrıca kına tahtı da talebine göre temin edilebiliyor.

New Mahall Kır Düğünü Ankara Kına Gecesi Fiyatları

New Mahall Kır Düğünü bünyesinde kına fiyatları kişi başı sadece 250 TL’den başlıyor. Bu fiyatlar kokteyl davetler için geçerli olup, yemekli kınalarda fiyatlar kişi başı 550 TL’den başlıyor. Mekan DüğünYardımcısı.com çiftlerine özel indirim fırsatları da sunuyor. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için teklif formumuzu doldurabilir veya sayfada bulunan telefon numarasından bize ulaşabilirsin.

Mekan Olanakları

New Mahall Kır Düğünü bünyesinde kına gecesi olanakları saymakla bitmiyor. Organizasyon danışmanlık hizmeti ve etkinlik sorumlusu bulunan mekan, kına geceni seninle birlikte planlayarak olası aksiliklerin önüne en başından geçiyor. Kına geceleri organizasyon bakımından biraz daha zahmetli olduğu için gelin çıkışı, kına halayı, kına yakma merasimi ve diğer detaylarda mekandan destek alabilirsin.

Dilersen geleneksel kına oyunları ile geceni renklendirebilirsin. Testi ve tel kırma, damat basması ve rengarenk oyunu gibi etkinlikler için New Mahall oldukça uygun. Ayrıca kına yakma merasimi için tepsi, kına örtüsü, yaş kına gibi detayları da mekan bünyesinde bulabilirsin.

Nerededir?

Mekan Ankara Yenimahalle’de hizmet veriyor. Toplu taşıma duraklarına oldukça yakın olmakla birlikte özel araçları ile gelen davetlilere özel 250 araç kapasiteli otopark sunuyor. Açık adresi ise şöyle;

Yakacık Mahallesi, 3847. Caddesi, No:7/4 Yenimahalle / Ankara.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Tuğba Demirtaş
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ