Nihan Akın

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
7.500 TL
Her Şey Dahil Paket
10.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Nihan Akın Hakkında

Düğününde davetlilerine muhteşem bir müzik şöleni yaşatmak ister misin? Cevabın “evet” ise, sana bir düğün orkestrası önereceğiz. Türkiye’nin ünlü solistlerinden olan Nihan Akın, İstanbul Kadıköy semtindeki merkez ofisinde seni bekliyor. Düğün orkestrası, 7500 TL’den başlayan paket fiyatları ile de cep yakmıyor. Orkestra ile ilgili tüm detayları yazımızın devamında bulacaksın.

Hizmetleri

Tüm Türkiye’de adını duyurmuş olan başarılı solist Nihan Akın, en mutlu gününü daha da güzelleştirmeye hazır. Orkestra yalnızca düğününde değil; kına ve söz merasimi, toplantı ve açılış gibi birçok etkinliğinde de yanında. Başarılı solist ve deneyimli orkestrasına en mutlu gününü emanet etmek için, etkinlikten 1 hafta önce iletişime geçmelisin.

Davul ve perküsyon şovu hizmeti de vererek rakiplerinden ayrılıyor. Düğün gününde orkestra ve dj ile harika saatler geçireceğine de emin olabilirsin. Düğün orkestrası hakkında daha detaylı bilgi almak için ücretsiz danışmanlık servisimizi kullanabilirsin.

Sunulan Olanaklar

Nihan Akın; jazz, latin, pop ve yöresel müziklerden alaturka şarkılara kadar uzanan geniş bir müzik repertuarına sahip. Aynı zamanda sadece Türkçe değil; birbirinden farklı birçok dilde şarkılar seslendiriyor. Nihan Akın ve Orkestrası ile, düğün öncesi yapılan planlama toplantısında tüm istek ve beklentilerini aktarabilirsin.

Kişiye özel müzik listesi avantajı da sunan düğün orkestrası, her şeyi senin isteklerine göre gerçekleştiriyor. İnteraktif sahne performansı ve konsepte uygun kostüm seçenekleriyle oldukça iddialı ve profesyonel bir ekiple çalışacaksın. Ekibin düğün günü ses sistemlerini ve sahnesini hazırlaması için 4 saate ihtiyacı olduğunu da aktaralım.

Nihan Akın Düğün Orkestrası Fiyatları

Düğün orkestrası fiyatları; istenen hizmete, yapılan organizasyon türüne ve müzisyen sayısına göre değişmekte. Minimum paket fiyatları, 7500 TL ile 10000 TL arasında yer alıyor. Bütçene en uygun olan paketi tercih ederek sevdiklerinle dilediğince eğlenebilirsin.

Güncel fiyatları öğrenmek ve sana özel olan ayrıcalıklardan yararlanmak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Nihan Akın Nerededir? Nasıl Gidilir?

Başarılı müzisyenin merkez ofisi İstanbul’un Kadıköy semtinde yer alıyor. Ofisine görüşmeye gidebilmek için, özel aracını ya da toplu taşıma araçlarını kullanabilirsin. MARMARAY, M4 ve M5 metro istasyonları, C-54 minibüsü veya 17 numaralı otobüs vasıtası ile ulaşım sağlayabilirsin.

Özel aracı ile gitmek isteyenler için açık adresi şu şekilde:

Erenköy Mahallesi, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde; sahne ekipmanları, orkestra ve dj temini, kişiye özel şarkı listesi yer almaktadır.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Düğünden önce planlama toplantısı, davul şovu ve açık havada performans, ses, ışık ve truss sistemleri her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Orkestra; şehir dışında hizmet alma seçeneği, konsepte uygun kostüm ve kişiye özel müzik listesi gibi birçok ek avantaj sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Açılışlar ve bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, doğum günü kutlamaları, kurumsal etkinlikler ve mezuniyet törenleri, nişan ve söz, parti ve sünnet düğünleri gibi tüm özel ve resmi günlerde sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Nihan Akın ile düğün orkestrası için en az 1 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkez ofisi İstanbul'un Kadıköy semtinde olan düğün orkestrası, tüm Türkiye'de hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ