Nisanur Modaevi

2024 Gelinlik ve Moda Evleri Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
3.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Boy kısaltma
Daraltma
Dikim sırası provaları
Evde / mekanda prova
Gelinlik kiralama
Hazır model
Kişiye özel aksesuar tasarımı
Kişiye özel tasarım
Özel dikim
Tamir

Nisanur Modaevi Hakkında

Güzeller güzeli gelinlerimizin düğün aşamasında en önem verdiği şeyin gelinlik olduğunu düşünüyoruz ve gelinlerimizin de bizimle aynı fikirde olduğu kanaatindeyiz. Bu önemli aşamayı rahatlıkla atlatabilmelerine yardımcı olmak ve hayallerindeki gelinliği müşterilerimize sunmak bize düşüyor. Ankara’nın Etimesgut ilçesinde bulunan Nisanur Modaevi ile iletişimini sağlayarak istediğin gelinliğe sahip olmanı sağlıyoruz. Gelinlikçi firmasının ortalama olarak 1000 TL’den başlayan fiyatları da seni memnun edecek seviyede.

Hizmet Yelpazesi

Nisanur Modaevi, en özel ve güzel günün için hayalindeki gelinliği tasarlıyor. 32 yıldan fazla süredir bu işi uzman bir ekiple sürdürüyor. Bu ekip ile eğer hazır modelleri beğenmezsen senin için özel gelinlik dikiliyor. Dikilirken de kaliteli kumaşlar, parlak taşlar ve başka yerde benzerine rastlayamayacağın güzellikte gipür motifleriyle gelinliğini tasarlıyorlar.

Firma gelinlik dışındaki ihtiyaçlarını karşılamaktan da büyük heves ve onur duyuyor. Gelinlik dışında kaftan, türban tasarımı, abiye ve nişanlık da sergiliyor ya da tasarlıyor. Bu kıyafetler dışında gelin saçı tasarım hizmetleri de veriyor. Bu sayede düğün için her türlü ihtiyacını karşılıyor.

Gelinlik Olanakları

Tasarladıkları kusursuz gelinliklerle büyük beğeniler topladığı için Nisanur Modaevi ile iletişime geçerken randevu alınmasını tercih ediyorlar. Böylece beklemek ya da acele etmek zorunda kalmıyorsun, seninle daha yakından ilgilenebiliyorlar.

Seninle birebir yaptığı görüşmelerde daha önceden hazırlanan tasarımları ve hazır modelleri de göstererek senin isteğini analiz ediyorlar. Böylece onlarca model arasında istediğin modeli bulamasan da aklınızda bir fikir oluşuyor.

Nisanur Modaevi gelinliklerin yapımında dantel kumaşlar, organze tüller, parlak pullar, düğmeler ve kurdeleler kullanarak birbirinden farklı ve mükemmel modeller ortaya çıkarıyor. Omuzlarda, yakalarda, gövdelerde ve etek uçlarında eşi görülmemiş dokunuşlar yaparak kusursuz modeller ortaya çıkıyorlar.

Özel dikim yapılacağı zaman önce beden ölçüleriniz alınıyor, daha sonra 3 prova yapılarak gelinlik hazır hale getiriliyor. Ayrıca gelinliğin yanında ek olarak uygun duvak tasarımı da yapılıyor ve eldiven, gelin kesesi, şapka da modaevinde bulunuyor. Bu da gelinlikçi firmasını rakiplerinden ayırıyor.

Etimesgut’un en popüler modaevi hakkında daha detaylı bilgi almak ve ayrıcalıkları ile yakından tanışmak için sitemizde bulunan numaradan tamamen ücretsiz hizmet veren danışmanlık ekibimizle iletişime geçebilir ve merak ettiğin her şeyi sorabilirsin.

Nisanur Modaevi Gelinlik Fiyatları

Birbirinden güzel, ihtişamlı ve kusursuz gelinliklerin bulunduğu firmanın fiyatları 1000 TL’den başlıyor. Bu rakam hazır model gelinlikler ve terzi işlemleri için geçerli olup özel gelinlik dikimi ve yararlanmak istediğin ek hizmetler ile birlikte 3000 TL’ye kadar artıyor.

Etimesgut gelinlik ve modaevi yetkilileri tarafından DüğünYardımcısı.com’a özel olarak hazırlanan avantajlı fiyatlarını görmek ister misin? Hemen “Ücretsiz Teklif Al” formumuzu doldurarak firmanın kampanyalı paketlerinden ve indirimli rakamlarından yararlanmaya başlayabilirsin.

Nisanur Modaevi Nerededir? Nasıl Gidilir?

Gelinlikçi firması Ankara’nın Etimesgut ilçesinde hizmet veriyor. Modaevi  530/2-530/5-531-535-536-536/1-538-546-553-561 numaralı otobüs hatlarını kullanarak toplu taşıma araçları ile ulaşımını sağlayabileceğin bir konumda yer alıyor. Özel aracın ile firmayı ziyaret etmek istersen de açık adresi şu şekildedir:

Ahimesut Mahallesi, Ahimesut Bulvarı, No:69/A, 06794, Etimesgut / Ankara.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Boy kısaltma, daraltma, dikim sırası provaları, evde / mekanda prova, hazır model ve elbise/gelinlik tamiri başlangıç paketine dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Abiye kiralama, gelinlik kiralama, kişiye özel aksesuar tasarımı, kişiye özel tasarım, özel dikim her şey dahil paketin içerisinde yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Gelinliğin yanında ek olarak uygun duvak tasarımı da yapılıyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Gelinlik haricinde duvak, eldiven, şapka ve gelinlik kesesi gibi ihtiyacın olan tüm aksesuarları da temin edebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Ankara'nın Etimesgut ilçesinde hizmet veriyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özel dikim hizmeti veriliyor.

Sipariş teslim süresi?

Sipariş verildikten sonra provalarla birlikte 4 hafta sonra teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ