Notte Hotel

2024 Otelde Düğün Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
20
min
|
50
max
Kapalı Davet Alanı
300
min
|
400
max
Kır Bahçesi Alanı
20
min
|
50
max
Otopark
75

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Açılır kapanır tavan
Bahçe
Balkon
Engelli girişine uygun
Gelin yolu
Konaklama

Olanaklar

Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Notte Hotel Hakkında

Ankara, Çankaya ilçesinde otelde düğün için bir mekan arayışındaysan Notte Hotel senin için doğru bir adres diyebiliriz. Birçok olanağı ile birlikte kaliteden ödün vermeyen otelin fiyatları 30 TL’den başlıyor. Fiyatları seni memnun ettiyse hemen mekanın sunduğu tüm olanaklardan detaylıca bahsedelim.

Hizmet Yelpazesi

İşletme bünyesinde çoğu organizasyonu gerçekleştirebilirsin. Açılış, bayi toplantısı, davet, kurumsal etkinler gibi organizasyonlarda oteli tercih edebilirsin. Ayrıca; baby shower, doğum günü, mezuniyet, parti ve sünnet düğünü organizasyonları içinde otel ile iletişime geçebilirsin. Bunlara ek olarak kına ve nişan törenlerin içinde otelden hizmet alabilirsin.

Notte Hotel Kapasitesi ve Özellikleri

Açık havada minimum 50 kişi kapasitesi varken, kapalı alandaki minimum kapasitesi 200 kişi ağırlayabilme olnağı sunuyor.. Yemekli minimum 200, kokteylli kapasiteleri ise 300-400 kişi aralığında değişiyor. Ayrıca konaklamak isteyen misafirlerin içinde minimum 100 kişilik bir kapasiteleri bulunuyor.

Vale hizmetinin de olduğu otelde 50 ile 75 aracın sığabileceği bir otopark alanı bulunuyor. Şehir manzaralı bu otel, açılır kapanır tavan, kolonsuz, geniş salonu ile sana hizmet veriyor. Ayrıca balkonlarının bulunduğunu da söylemeden geçmeyelim. İşletme hakkında daha ayrıntılı bilgi almak istersen ücretsiz danışmanlık servisi ile iletişime geçebilirsin.

Otelde Düğün Olanakları

Notte Hotel yemeklerini deneyimli mutfat ekibi hazırlıyor. Bu hizmet için el lezzetine çok güvendikleri aşçılarıyla beraber çalışıyorlar. Dilersen menü tadımı yapabilir ve değişiklik istiyorsan müdahale edebilirsin. Aynı zamanda yemekleri servis edecek hizmetlileri de senin düğün günün için ayrıca konumlandırıyor otel.

Kendi bünyelerinde bir organizasyon sorumluları ile çalışarak organizasyonunu onun ile birlikte planlayabilirsin. Işık, ses ve sahne nasıl olacak diye düşünme. Sen gerçekleşecek mükemmel düğününe odaklan… Otel çoğu konuda olduğu gibi ışık ve ses konularındaki yükü de sırtından alıyor. Onlar işin ehli, için rahat olsun.

Düğününden sonra eğer after party yapmak gibi bir düşüncen varsa otelin after party alanını kullanabilirsin. Ayrıca otelin bir engelli girişinin de olduğunu söylemeden geçmeyelim.

Notte Hotel Çankaya Otelde Düğün Fiyatları

Otel kişi başı fiyatlandırma sistemiyle çalışıyor. Minimum yemekli fiyat ücreti hafta sonu 50-80 TL arası oluyor. Kokteylli organizasyon fiyatları hafta içi, hafta sonu fark etmiyor ve minimum 30 TL’den başlayıp 50 TL aralığında değişkenlik gösteriyor.

Otel bünyesindeki kampanya paketlerini aktif hale getirmek için “Ücretsiz Telif Al” butonuna tıklayarak formu doldurabilirsin. Ardından DüğünYardımcısı.com’un indirimli fırsatlarından yararlanabilirsin.

Notte Hotel Nerededir? Nasıl Gidilir?

Otele ulaşmak için toplu taşıma araçlarını tercih edeceksen birden fazla seçeneğe sahipsin. Otel yakınından geçen otobüs numaraları; 191, 266, 281, 286 ve 407. Ulaşım için metro yolculuğunu seçersen; M1, M2, M3 güzergahlarını kullanabilirsin. Bir de raylı seçeneğin var, onun içinde A1 hattını seçebilirsin. Özel araç ile ulaşım sağlayacaksan da otelin açık adresi şu şekilde;
“Kavaklıdere Mahallesi, Büklüm Sokak, No: 113, Çankaya / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Düğün pastası, servis hizmet elemanı, masa ve sandalye süsleme hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanımızla iletişime geçebilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Menü tadımı, menüde değişiklik ve otopark hizmetleri sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün organizasyonu dışında kına, nişan, sünnet düğünü, baby shower, nikah, doğum günü, açılışlar, davetler, mezuniyet törenleri, özel partiler, bayi toplantısı, bekarlığa veda partisi gibi organizasyonlarını da otelde gerçekleştirebilirsin.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Fotoğrafçı ve organizasyon firmaları ile dışarıdan anlaşma sağlayabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı davet alanları bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı & beyaz et kokteyl, çocuklara özel, diyabet, kosher, vegan, vejetaryen menü çeşitlerinden damak tadına uygun tercihler yapabilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a kadar devam ediyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yer alıyor.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

100 kişilik konaklama kapasitesinden organizasyonun boyunca yararlanabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ