Oba My Club

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Havuz Başı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
150

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Havuz Başı Alanı
Doğa Manzaralı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Şehir merkezi

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Mekan giydirme
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Servis ve hizmet elemanı
Kokteyl menü
Yemek Servisi

Oba My Club Hakkında

Oba My Club, İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde muhteşem manzarası ve şık davet alanıyla unutulmaz bir kır düğünü vaadediyor. 30 TL’den başlayan fiyatları ve cazip paketleri ile çiftlerden tam puan alıyor. Mekan hakkında detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin!

Oba My Club Özellikleri

Kır düğünü organizasyonunu en özel şekilde geçirmen için hazırlanan mekanda yemekten müziğe, ışıklandırmadan dekorasyona kadar hiçbir detay atlanmadan titizlikle dizayn edilmiş. Açık ve kapalı olarak hizmet veren iki farklı davet alanı bulunan mekanda düğün etkinliklerine ek olarak kına gecesi, sünnet düğünü, nişan, mezuniyet partileri ve kurumsal etkinlikler düzenlenebiliyor.

Oba My Club havuz başı ve kır düğünü konseptini birleştiren yapısı ile büyük ilgi topluyor. Açık alanda 1000 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Aynı zamanda kapalı alan seçeneği de sunan Oba’da samimi davetleriniz için 500 kişilik salonu tercih edebilirsin.

Olanakları

Oba My Club doğanın renklerine uyum sağlaması açısından beyaz rengi oldukça kullanmış. Bu renkler mekana daha asil bir hava katmakta. Kır düğünlerinin neye ihtiyacı olduğu iyi bile organizasyon sorumluları sayesinde hayalindeki kır düğününe oldukça kolay sahip olabilirsin.

Oba Club düğün davetin için en özel yemekleri hazırlamaktan çekinmiyor. Ancak dışardan da catering firması getirmek istediğin taktirde buna da asla olumsuz yaklaşmıyorlar. Menülerini oluştururken diyabet hastalarına, çocuklara ve veganlara da saygılı davranıp onlar için de ayrı bir menü oluşturuyorlar.

Oba My Club’ın sahip olduğu son teknoloji ses sistemleri sayesinde davetine canlı müzik eşlik ediyor. Orkestra veya ikili üçlü müzik grubu talebine göre hizmet sağlayabiliyor.

Oba My Club Kır Düğünü Fiyatları

Mekanda kır düğünü fiyatları uygun aralıklarda seyrediyor. Seçtiğin menüye göre fiyatlar hafta içi kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 50 TL civarında. Detaylı bilgi almak için teklif formumuzu doldurabilirsin.

Nerededir?

Mekan İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde hizmet veriyor. Mimaroba mevkiindeki mekana 448 numaralı otobüs hattı ile ulaşım sağlayabilirsin. Özel araçları ile gelecek olan davetlilerine otopark hizmeti sunan mekanın açık adresi ise şöyle;

Mimaroba, Kurucu Sk. no 1, 34535 Büyükçekmece / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, organizasyon sorumlusu, mekan süsleme, düğün pastası, ses ve sahne sistemleri, orkestra ve servis elemanı bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Organizasyon sorumlusu hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları mekanda düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Özellikle canlı çiçekleri kullanarak doğa ile daha bütünleşik bir görünüme sahip olan mekan, kır düğünlerine en yakışır tarzda dizayn edilmesine özen gösteriyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren 2 farklı davet alanı bulunuyor. Açık alanda havuzbaşı ve kır düğünü konsepti birlikte kullanılıyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kır düğünlerine yakışır bir menü hazırlayan Oba My Club organizatörleri sizlerin isteklerinizi de göz ardı etmiyor. Kendi önerileri ve sizlerin istekleri doğrultusunda şahane menüler ortaya çıkıyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis 22:00, müzik 23:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Deniz ve boğaz manzaralı havuz kenarında bir kır düğününü tamamen karşılayan bu mekan konum olarak her yönden oldukça elverişli.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Düğününüzün en iyi şekilde olması için canlı müzik imkanını sizlere sunuyor. Bir orkestra veya ikili üçlü daha küçük bir müzik grubu tercih etmeniz durumunda mekan, sizlere tüm olanakları sağlamakta.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Mekan dışarıdan fotoğrafçı getirme fikrinden ziyade kendilerinin anlaşmalı olarak çalıştığı fotoğrafçıları tercih etmekte. Mekana daha hakim olan fotoğrafçılar sayesinde en güzel gününüzü profesyonel şekilde taçlandırabilirsiniz.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Oğuzhan Çebi
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ