Olgun Foto

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum günü çekimi
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Trashday

Olgun Foto Hakkında

Yıllar sonra bile tatlı bir tebessümle bakacağın fotoğraf albümlerine sahip olmak için işinde profesyonel bir düğün fotoğrafçısı seçmende fayda var. İstanbul, Bayrampaşa ilçesinde hizmet veren Olgun Foto ise seni bu konuda asla hayal kırıklığına uğratmıyor. Yılların verdiği tecrübeye sahip olan fotoğrafçının dış çekim fiyatları ise 1000 TL’den başlıyor. Dilersen seni daha fazla heyecanlandırmadan ayrıntılara geçelim.

Foto Olgun Hizmet Tecrübesi

Mutlu günlerinin her anına şahitlik etmek isteyen firma, düğün fotoğrafçısı olarak Bayrampaşa ilçesinde ilk sıralarda yer alıyor. Düğün fotoğraf çekimlerinin yanı sıra nişan ve kına günlerinin çekimleri de oldukça profesyonel bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Foto Olgun; sadece yeni evlenen çiftlere değil herkese hitap ediyor. Burayı doğum günü, mezuniyet töreni, yeni doğan fotoğraf çekimi ve moda kataloğu çekimleri için dahi gözün kapalı tercih edebilirsin.

Düğün Fotoğrafçılığı ve Dış Çekim Olanakları

Hayalindeki konsept ne olursa olsun, Olgun Foto ve ekibi gerek ekipman gerekse çekim yapabildiği lokasyon zenginliği açısından seni mutlu ediyor. Dilersen tarihi bir yalıda fotoğraflarına nostalji katabilir ya da Boğaz manzarası eşliğinde hayranlık uyandıran karelere sahip olabilirsin. Doğayla iç içe bir çekim ya da stüdyo çekimi tercih edebilirsin.

“Ben düğün öncesi fotoğraflarımda tamamen özgür olmak istiyorum!” diyorsan sana harika bir önerimiz var. Gelinlik ve damatlığının kirlenmesini önemsemeden, ister at üstünde istersen de dalgaların arasında doğal ve etkileyici karelere imza atabilirsin. Olgun Foto; trashday hizmeti ile düğünden farklı bir günde ve tamamen farklı kıyafetlerle seni macera dolu konseptlerle buluşturabiliyor.

DüğünYardımcısı.com asistanları, aklına takılan her konu için sana yardım etmeye hazır! Tüm soruların ve kararsızlıkların için sadece bir telefon kadar uzağında olduğumuzu belirtmeden geçmeyelim.

Olgun Foto Bayrampaşa Dış Çekim Fiyatları

Dış çekim fiyatları, poz sayısına ve hizmet türüne göre farklılık gösterebiliyor. Fotoğraflarının albüm içinde teslim edilmesi ya da sadece dijital ortamda kalması tamamen senin tercihin. Düğün fotoğrafçısı başlangıç fiyatları ise yaklaşık 1000 TL olarak belirlenmiş.

Güncel fiyatlar hakkında net bir bilgi almak ve sana özel hazırlanan kampanyalardan yararlanmak için ücretsiz teklif al formunu doldurabilirsin.

Olgun Foto Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Fotoğraf stüdyosu, Bayrampaşa ilçesinde yer alıyor. Merkezi konumu sayesinde çok rahat bir şekilde görüşmeye gidebilirsin. Toplu taşıma kullanmak istersen; 32, 32A, 32T, 32M, 36V numaralı otobüs hatların güzergahı firmanın yakınlarından geçiyor. Stüdyonun açık adresi ise şu şekilde;

“Kartaltepe Mahallesi, Mustafa Kemal Atatürk Caddesi, No: 51/A, Bayrampaşa / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Fotoğrafların orijinal temini, ekipman temini ve çekim öncesinde fikir alışverişi için toplantı hizmetlerini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Dış çekim konsept önerileri, fotoğrafların albüm şeklinde teslim edilmesi, düğün hikayesi ve klibi tasarımı, farklı çekim teknikleri hizmetleri sağlanıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İstek doğrultusunda şehir dışında da çekim yapılabiliyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Save the date, trashday, nişan, kına, doğum günü, aile, yeni doğan ve doğum öncesi hamile çekimleri yapılabiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim tarihinden yaklaşık 15 gün önce iletişime geçebilirsin.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Merkezi Bayrampaşa ilçesinde olan Olgun Foto, istek doğrultusunda farklı şehirlerde de hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Fotoğraf ve video çekimleri yaklaşık 4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ