Olimpik Düğün Tesisleri

2023 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
30 TL
50 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
750
min
|
1.000
max
Otopark
150

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Supla
Şamdan
Yapay çiçek süsleme
Çim alan
Gelin - Damat Odası
Gelin tagı ve mekan süsleme
Gelin yolu
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Karşılama Hostesi
Kış aylarına özel ısıtma sistemleri
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Otopark alanı
Düğün Pastası
Ses, Sahne ve Işık
Yaz aylarına özel klima
Kokteyl menü
Yemek Servisi
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Olimpik Düğün Tesisleri Hakkında

Olimpik Düğün Tesisleri Bahçelievler, açık ve kapalı alanları ile evlenecek çiftleri rüya gibi bir kır düğünü davetine davet ediyor. 1000 kişiye kadar olan organizasyonların düzenlenebildiği mekanın kişi başı düğün fiyatları 30 TL’den başlıyor. Detaylı bilgi almak için yazımızı okumaya devam et!

Olimpik Düğün Tesisleri Özellikleri

Olimpik Düğün Salonu bünyesinde üç adet salon bir adet kır düğünü alanı var. Salon Mimoza, 180 kişilik açılır kapanır teras alanı ile birlikte toplam 600 kişilik bir salon haline gelebiliyor. Salon Dolunay ise 420 kişiye kadar olan davetler için kapılarını açıyor. Salon Kardelen’in kapasitesi ise 400 kişi. Kır bahçesinden ise kokteyl ya da yemekli davetlere göre 1000 ile 2000 kişi arasında hizmet alınabiliyor.

Davetli sayısı ne olursa olsun her zaman yeterli personel sayısı ile çalışan Olimpik, organizasyon sırasında hiçbir aksama olmaması için elinden geleni yapıyor.

Olanakları

Kır düğünü davetlerinde eğlencenin odak noktası olan müzik, sahne, ışık sistemleri en kaliteli ekipmanlardan seçiliyor. Olimpik Düğün Tesisleri yemek menüsü seçimini tamamen tercihine bırakıyor. Planlamayı organizasyon sorumlusu ile görüşerek tamamlayabilirsin.

Dilerseniz yemek menüsü yerine kokteyl menüsü de oluşturabilirsin. Olimpik Düğün Salonu düzenlemeleri senin yerine yapacağı gibi organizasyon firmaları ile çalışmana da izin verir.

Ayrıca fotoğraf çekimi, konsept mekan süslemesi, düğün pastası ve ekipman temini de mekandan sağlanabiliyor.

Olimpik Düğün Tesisleri Kır Düğünü Fiyatları

Peki Olimpik Düğün Salonu’nunda kır düğünü fiyatları ne kadardan başlıyor? Mekanda hafta içi düğün fiyatları kişi başı 30 TL, hafta sonu ise 80 TL civarında seyrediyor.

Fiyat teklifleri genel olarak düğün paketi, kına paketi olarak verilir. Paketler arasından kendin için en uygunu seçebilmen adına işletmenin farklı paketleri mevcuttur. Sünnet, kına gecesi, nişan, nikah, bayi toplantısı, mezuniyet gibi organizasyonlar için de paket fiyat tekliflerinden yararlanabilirsin.

Nerededir?

Bahçelievler ilçesinde yer alan Olimpik Düğün Salonu’na ulaşmak için metro ve metrobüs sistemi üzerinden aktarma yapma şansın var. HT10 ve HT11 numaralı otobüs hatları da işletmenin yanından geçer. Özel araç ile gelecek misafirler için ise otopark hizmeti bulunur. Açık adresi ise şöyle;

Cumhuriyet, Mimar Sinan Cd. No:47, 34196 Bahçelievler / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi için teklif formumuzu doldurabilirsiniz.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Yemek servisi, mekan süsleme, organizasyon sorumlusu, video çekimi, fotoğraf çekim, düğün pastası, servis elemanı ve orkestra hizmetleri bulunuyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

After party alanı ve vale hizmeti bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, kına gecesi, after party, söz ve nişan organizasyonu, sünnet düğünü, doğum günü, baby shower, özel gün organizasyonları, iftar yemekleri mekanda düzenlenebiliyor.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

İşletmenin bahçe dizaynı sade bir havadadır. Özel ışıklandırmaların bulunduğu giriş yolu ve palmiyeler bu sadeliğe hareket katar. Salonlar ise bahçeye göre daha detaylı dekore edilmişler. Bahçe, Salon Mimoza, Salon Kardelen kısımlarında beyaz sandalyeler, Salon Dolunay bölümünde ise dore sandalyeler tercih kullanılmış. Sizler ise sandalye süslemeleri için 8 farklı renge sahip tüllerden dilediğinizi seçebilirsiniz.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması ile çalışabilirsiniz.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Açık ve kapalı olarak hizmet veren 2 farklı davet alanı bulunuyor.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Olimpik Düğün Tesisleri'nde düzenlediğiniz davetlerde konuklarınıza sunulacak ikramlar sizlerin talepleri doğrultusunda belirlenir. Yemekli ya da kokteyl tarzı sunumlar yaptırabilirsiniz. Servis profesyonel bir kadro tarafından yapılır.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

24:00'a dek sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

Olimpik Düğün Tesisleri, Bahçelievler ilçesinde yer alır. Şehrin içinde olan işletme peyzajı ve düzenlemeleri ile sizlere şehirden uzaklaşmış havasını yaşatacaktır.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Davetlerin vazgeçilmezi olan müzik için üç seçeneğiniz mevcut. Orkestra, DJ müziği ya da her ikisini birden talep edebilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Davetleriniz için fotoğrafçı arama derdine son veren işletme kendi bünyesindeki fotoğrafçı ile bütün özel anlarınızın kaydedilmesini sağlar. Bahçede bulunan giriş yolunda, palmiyelerin altında ve çimlerin üstünde fotoğraf çektirmeyi ihmal etmeyin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İdris Kalenderoğlu
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ