Osmanlı Hamamı

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
20
min
|
30
max

Özellikler

Cafe & Vitamin Bar
Hamam
Sauna

Olanaklar

Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Özel konsept tasarımı
Servis ve hizmet elemanı

Süsleme ve Ek Hizmetler

Kese ve köpük hizmeti
Masaj hizmeti
Özel ikramlar

Osmanlı Hamamı Hakkında

Gelin hamamı ve kına gecesi organizasyonlarına ev sahipliği de yapan Osmanlı Hamamı, Ankara’nın Keçiören ilçesinde konumlanıyor. Nedimelerin ile keyifli saatleri garanti edem firmanın ortalama olarak fiyatları ise 250 TL’den başlıyor. Firmanın bugününe özel bir sürü olanak sunduğunun da müjdesini verelim ve seni neler bekliyor hep birlikte inceleyelim.

Özellikleri & Tasarımı

Yılların geleneği olan hamamlar genellikle Osmanlı’nın mimari hamam yapısını bozmuyor. Restore edip modernleştirerek hizmet vermeye devam ediyor. Osmanlı hamamının içerisi de geleneksel mimariyi bozmamış ve klasik şekilde dekore etmiş.

Ancak organizasyonlarda hamam içerisini, romantik bir atmosfer sağlaması için mum ışıkları ile süslüyor. Göbek taşının üzerini meyveler, ikramlar, içeceklerle de dekore edip organizasyonu başlatmadan önce gelin adayını ve misafirlerini şımartacak hizmetler sunuyor.

Osmanlı Hamamı Olanakları

Osmanlı Hamamı, hijyen konusuna çok önem veriyor. Bu yüzden de hamam içerisinde minimum 20 kişi kapasite ile organizasyon gerçekleştiriyor. Göbek taşının üzerindeki süslemeler ve ikramlarla ön hazırlık bittikten sonra tellaklar eşliğinde yıkanma ve keselenme merasimi başlıyor. Kurnalar etrafındaki mumlar eşliğinde, altın sarısı musluklardan akan sıcak su ve renkli keseler ile yorgunluklar atılmaya devam ediyor.

Modern ve geleneksel hamam kültürü geleneğini sentezleyerek oluşturulan mimarisi, sade ve şık aksesuarları, hamam tasları, rengarenk keseleri, kurnaları, altın sarısı çeşmeleri ve olağanüstü ambiyansıyla kendine hayran bırakıyor. Fasıl ve cümbüş ekibi ve güler yüzlü personelin sunduğu kaliteli lezzetlerle de eğlence hız kesmeden devam ediyor.

Günlük hayatın stresinden uzaklaşmak ve düğün öncesi tazelenmek için sauna, jakuzi, yüzme havuzu ve masaj gibi çeşitli hizmetlerden faydalanabiliyorsun. Hamam sonrası Türk kahvesi ikramı ve şerbetler ile de ağzını tatlandırabilirsin.

Osmanlı Hamamı Fiyatları

Osmanlı Hamamında, gelin hamamı paket fiyatı 250 TL’den başlıyor. Yararlanacağın hizmetler, kullanacağın alan, etkinliğin kaç kişilik olacağı ve geçirilecek süre fiyat değişikliğini etkiliyor.

Dilersen hemen organizasyonun için ücretsiz teklif al butonunu kullanarak net bir fiyat bilgisi alabilirsin.

Osmanlı Hamamı Nerededir? Nasıl Gidilir?

Ankara’nın Keçiören ilçesinde hizmet vermektedir. Merkezi bir bir lokasyonda yer alması sana ulaşım kolaylığı sağlayacaktır. Sana en uygun otobüs ve metro hatlarını kullanabilirsin. Bununla birlikte kişisel aracını da ulaşım için tercih edebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Etlik, Yeni Etlik Caddesi, Osmanlı İş Merkezi, No:103/1-2 Keçiören / Ankara.”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Hamam, sauna, jakuzi ve yüzme havuzu hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Kese, köpük, masaj, sabun, terlik ve spa hizmetlerinden yararlanabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Kapalı alanda hizmet sağlıyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

22:00'a kadar devam edebiliyor.

Manzara ve Lokasyon

Ankara'nın Keçiören ilçesinde hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ