Özsaray Düğün Salonu

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
10 TL
30 TL
Kokteyl
10 TL
30 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Kapalı Davet Alanı
500
min
|
750
max

Özellikler

Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Bahçe
Engelli girişine uygun
Kolonsuz salon
Şehir merkezi
Yüksek tavan

Olanaklar

Barkovizyon
Catering hizmeti
Dekorasyon ve masa süsleme
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Volkan Gösterisi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Düğün Pastası
Servis ve hizmet elemanı
Yaz aylarına özel klima

Özsaray Düğün Salonu Hakkında

İstanbul’un Fatih ilçesinde, Aksaray semtinde bulunan Özsaray Düğün Salonu tecrübeli ekibi ve sunduğu hizmetlerle etkinliklerini düzenlemek için tercih edebileceğin en iyi mekanlardan biri. Tarihi Fatih semtindeki mekan, şık tasarımı ve 10TL’den başlayan uygun fiyatları ile düğün salonları arasında öne çıkıyor.

Özsaray Düğün Salonu Özellikleri

Düğün gibi etkinlikler tüm sevdiklerinle bir araya geldiğin günlerdir.750 kişiye varan kapasitesiyle Özsaray Düğün Salonu özellikle kalabalık bir katılımcı listesine sahip olanların tercih edebileceği bir yer. Bir adet kapalı davet alanının bulunduğu salon yüksek tavanlı ve kolonsuz. Salonun bu özelliği mekanın geniş, rahat ve ferah olmasını sağlıyor.

Salonun tasarımında genelde beyaz tonları hakim. Mekanın oldukça hoş bir ışıklandırma sistemi bulunuyor. Bu sistem sayesinde düğün gibi etkinlikler için uygun atmosferler kolaylıkla oluşturulabilmekte.

Mekanın yaz ve kış aylarına özel ısıtma sistemi de bulunuyor.

Özsaray Düğün Salonu Düğün Fiyatları

Özsaray Düğün Salonu’nda hafta içi yemekli etkinliklerin fiyatı 5000-7500 TL arasında değişiyor. Hafta sonuysa yemekli etkinlik fiyatları 7500-10.000 TL arasında. Yani kaşı başı ortalama 10 TL ile 30 TL gibi bir fiyata sahip olan salon uygun fiyatlı bir yer düğün mekanı arayanlar için bire bir.

Özsaray’da Eğlenceli Düğünler!

Özsaray Düğün Salonu, diğer düğün salonlarına göre pek çok farklı ve güzel imkana sahip. Bunlardan ilki salonun organizasyon sorumluları. Özsaray’ın organizasyon sorumluları etkinliklerini en doğru şekilde planlamana yardım edecek ve gününün kusursuz bir şekilde geçmesini sağlayacak.

Mekanın oldukça çeşitli menüleri bulunuyor. Bu menüler çocuk menüsü, kokteyl menüsü, kırmız ve beyaz et menüsü gibi zengin menüler. İstersen de menülerde tadım yapabiliyor, damak zevkine göre menüyü düzenleyebiliyorsun.

Özsaray Düğün Salonu, etkinliklerinin eğlencesini artıracak pek çok olanağa sahip. Mekan volkan gösterisi, konfeti, ışık, lazer ve sis gösterisi şeyleri sergileyebiliyor. Tüm bunlara ek olarak salon bir orkestraya da sahip. Düğün orkestrası hem romantik hem de neşeli pek çok şarkıyı çalarak eğlencenin dozunu daha da arttırabiliyor.

Salonun Diğer Avantajları

Özsaray Düğün Salonu barkovizyon imkanına sahip. Bu sayede istersen etkinlik sırasında slayt gösterileri yapabilirsin. Salonun oldukça profesyonel ve son teknoloji aletlerle donatılmış bir fotoğraf ve video çekim ekibi bulunuyor. Bu ekip etkinliğinin her anını kayıt altına almanın yanı sıra, istersen düğününü internetten canlı yayınlayabiliyor.

Salonda düğün dışında nişan, kına gecesi, sünnet düğünü, mezuniyet balosu, doğum günü, baby shower ve açılış toplantıları gibi etkinlikler de düzenlenebiliyor.

Nasıl Gidilir?

İstanbul’un Fatih ilçesinde bulunan mekan, Aksaray semtinin İskender Paşa Mahallesinde. Aksaray metro durağına 1 dakikalık mesafede bulunan düğün salonuna şahsi araçlarıyla gelen misafirlerin Vatan Caddesi üzerinden ulaşabilir. Toplu taşımayla gelenlerse metro veya otobüs durağından yaklaşık 5 dakika gibi kısa bir süre yürüyerek salona ulaşabilir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi düğün pastası, servis hizmeti ve masa ve sandalye süslemesini içeriyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paketi catering hizmeti, organizasyon sorumlusu ve fotoğraf çekim ekibiyle ışık-ses-sahne hizmetlerini içeriyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Salonun sahip olduğu ek avantajlar menü tadımı, menüde değişiklik ve barkovizyon hizmetleri.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nikah, nişan, kına, doğum günü, baby shower, açılış, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, mezuniyet töreni, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü gibi etkinlikler de salonda düzenlenebiliyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Mekan gerekli tüm hizmetleri bünyesinde barındırıyor.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

Sadece kapalı davet alanı bulunuyor. Bu alanın 750 kişilik bir kapasitesi bulunuyor. Salon şehir manzaralı, kolonsuz ve yüksek tavanlı.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kokteyl menüsü, çocuk menüsü, kırmızı ve beyaz et menüleri bulunuyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Müzik yayını ve servis 24:00'a kadar sürüyor.

Manzara ve Lokasyon

İstanbul'un Fatih ilçesinde bulunan mekan Aksaray semtinde. Şehir merkezine oldukça yakın olan salon şehir manzarası sunuyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Düğün orkestrası ve canlı müzik seçeneği bulunuyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Salon profesyonel düğün fotoğrafçısı ile birlikte çalışıyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Mustafa Bucak
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ