Palamutluk Cafe & Restaurant

2024 Kır Düğünü Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
80 TL
100 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
500
min
|
750
max
Kır Bahçesi Alanı
500
min
|
750
max
Otopark
150

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kır Bahçesi Alanı
Doğa Manzaralı
Orman içi
Bahçe
Çim alan
Engelli girişine uygun

Olanaklar

Catering hizmeti
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon sorumlusu
Servis ve hizmet elemanı
Vale
Dışarıdan Fotoğrafçıyla Çalışma
Dışarıdan Catering Firmasıyla Çalışma
After Party için Ayrı Alan
Dışarıdan Organizasyon Firması getirebilme

Palamutluk Cafe & Restaurant Hakkında

İzmir’de onlarca yıllık palamut ve meşe ağaçlarının altında, temiz hava eşliğinde bir kır düğünü organizasyonu düzenlemek ister misin? Palamutluk Cafe & Restaurant Güzelbahçe doğayla iç içe ve sevdiklerinle yan yana bir düğün için 50TL’den başlayan kokteyl menü fiyatları ile yemyeşil bahçesini misafirlerine açıyor.

Palamutluk Cafe & Restaurant Özellikleri

Palamutluk Cafe kendine has bir doğaya sahip. Burada yaşlı ağaçların serin gölgesi altında, Palamutluk Cafe’nin evcil dostları eşliğinde keyifli bir kır düğünü düzenleyebilirsin. Profesyonellik ve güler yüzlü hizmetten ödün vermeyen mekan 750 kişiye kadar davetli ağırlama kapasitesine sahip.

Kır düğünleri yanında nikah, nişan, doğum günü, mezuniyet baloları, piknik ve kahvaltı gibi etkinliklere de ev sahipliği yapan bahçede aklına gelebilecek her türlü daveti düzenleyebilirsin. Yalnızca Palamutluk Kır Düğün Salonu organizasyon sorumlusu ile iletişime geçmen ve hayalindeki etkinliği tarif etmen yeterli.

Salona kendi araçlarıyla ulaşım sağlayacak olan davetlilerin için 150 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti de mevcut.

Palamutluk Cafe hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve düğününü burada planlamak istersen DüğünYardımcısı.com ücretsiz danışma servisini arayabilirsin.

Palamutluk Kır Düğün Salonu Fiyatları

Palamutluk Cafe & Restaurant Güzelbahçe mevkiinde yer alan uygun fiyatlı kır düğün mekanlarından. Kokteyl menüler hafta içi kişi başı 50TL’den başlarken hafta sonu 80TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu yemekli düğün fiyatları 80TL’den başlayıp hafta sonu 100TL civarlarında şekilleniyor. Davetli sayına ve alacağın ekstra hizmetlere bağlı olarak fiyatlar son şeklini alıyor.

DüğünYardımcısı.com çiftlerine özel indirimlerden ve kampanyalardan yararlanmak için “Ücretsiz Teklif Al” formunu doldurmayı unutma.

Düğün Hizmetleri

Palamutluk Kır Düğün Salonu eksiksiz bir düğün için gereken hizmetlerin hepsine sahip. Etkinlik günü geldiğinde ağaçlarla çevrili bahçe yuvarlak veya dikdörtgen masa düzeniyle hazırlanıp davetlilerini bekliyor. Mavi, mor, pembe ya da kırmızı tüllerle süslenen masa ve sandalyeler supla ve şamdan seçenekleriyle zenginleştiriliyor. Davetlilerine büyüleyici bir giriş sunmak istediğini bilen mekan gelin yolu süslemeleriyle bahçenin son dokunuşlarını yapıyor. 

Restaurant olarak da hizmet veren Palamutluk Cafe’nin usta aşçıları davetlilerin için lezzetli yemekler ya da tercihine göre kokteyl ikramlar hazırlıyor. Mekan düğün öncesinde menülerde tadım ve değişiklik yapma imkanı da sunuyor.

Düğün sonrası eğlenmelere doyamayan çiftler için özel olarak after party alanı da hazırlayan mekan isteğe göre DJ ya da orkestra teminiyle şenlik gibi bir düğün gerçekleştirmeni sağlıyor.

Nasıl Ulaşılır?

Palamutluk Kır Düğün Salonu Maltepe Mahallesi üzerinde yer alıyor. Mekana 446 ve 912 numaralı otobüs seferleri ile kolayca ulaşım sağlanabiliyor. Salona özel araç ile ulaşımda aşağıdaki adresten yararlanabilirsin: Maltepe Mahallesi, 110. Sokak, 35310, Güzelbahçe / İzmir.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketi içerisinde ışık-ses-sahne hizmeti, standart mekan giydirme, düğün pastası servisi gibi hizmetler yer alıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde menülerde tadım ve değişiklik, DJ veya düğün orkestrası temini, renkli mekan süslemesi, gelin yolu süslemeleri gibi hizmetler bulunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Doğum günü, baby shower kutlaması, nişan, nikah, sünnet düğünü, piknik, mezuniyet töreni gibi etkinlikler düzenlenebiliyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak düğün tarihinden en az 4 ay öncesinde iletişime geçmeni tavsiye ediyoruz.

Dekorasyon / Konsept / tema seçenekleri neler?

Mor, mavi, pembe ve kırmızı renklerde mekan giydirme seçenekleri, kır düğünü konseptine uygun supla ve şamdan seçenekleri, tül ve çiçeklerle gelin yolu süslemesi seçenekleri bulunuyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Dışarıdan organizasyon firması, fotoğrafçı ya da catering firması ile çalışabilirsin.

Kaç adet davet alanı vardır ve özellikleri nelerdir?

500-750 kişi kapasiteli kır bahçesi bulunmaktadır.

Kokteyl / Yemekli menü çeşitleri ve içerikleri nelerdir?

Kırmızı ve beyaz etli menüler ızgara ya da sulu yemek olarak pilav eşliğinde sunuluyor. Kokteyl menüler çiğ köfte, tuzlu ve tatlı kuru pastalar, düğün pastası eşliğinde sunuluyor. İsteğe göre vegan ve vejetaryen menü ile çocuklara özel menüler hazırlanabiliyor.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Mekanda 00.00'a kadar müzik ve servis devam etmektedir.

Manzara ve Lokasyon

Güzelbahçe'de yer alan mekan orman ve doğa manzaralı bir alana sahip.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Mekan isteğe göre DJ ya da orkestra temini yapabilmektedir.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Salonun anlaşmalı olduğu fotoğrafçı bulunmuyor, ancak kendin dışarıdan istediğin fotoğrafçı ile çalışabilirsin.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ