Paris Kuaför

2024 Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
800 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Paris Kuaför Hakkında

Paris Kuaför gelin saçı ve makyajı tasarımları ile İstanbul Kadıköy ilçesinde gelin adaylarının uğrak noktası oluyor. Üstelik 800 TL’den başlayan fiyatları ile bütçeni de zorlamıyor. Seni daha fazla meraklandırmadan firma tarafından sunulan tüm hizmetlere değinelim.

Gelin Saçı & Gelin Başı Uygulamaları

Hayalinde nasıl bir gelin adayı olmak var? Bunu bilmiyoruz ama bu hayali nasıl gerçeğe dönüştürebileceğini biliyoruz. Paris kuaför yurtiçi ve yurt dışında eğitimler alarak uzmanlaşmış ekibi ile gelin saçı ve makyajı için hizmet veriyor. En doğal dalgalardan saç aksesuarı kullanılarak yapılan tasarımlara, topuz türlerinden romantik saçlara kadar envai çeşit tasarım gerçekleştiriyor. Üstelik seçtiğin gelin saçı tasarımı modelleri yüz tipine en uygun olabilecek halde uygulanıyor.

 Paris Kuaför Gelin Makyajı

Makyaj konusunda küçük bir fikir alışverişinin ardından kollar sıvanıyor. Sihirli eller ile birlikte isteklerine, ten rengine ve yüz tipine uygun bir gelin makyajı yapılıyor. Doğallıktan yanaysan makyajın daha çok nude tonlarında yapılarak güzelliğin ön plana çıkarılıyor. Eğer abartı ve gösterişten hoşlanıyorsan takma kirpik seçeneklerinden faydalanabileceğin gibi koyu tonlarda bir makyaj da gerçekleştirilebiliyor.

Paris Kuaför Güzellik Salonu Kadıköy Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

Tamamen seni hayallerine kavuşturmak için çaba sarf eden Kuaför Paris ekibi fiyatları ile de hayallerine gölge düşürmüyor. Başlangıç ve her şey dahil paketleri ile toplu hizmet almanı sağlıyor. Hem de bu paketlerin fiyatları da ortalama olarak 800 TL’den başlıyor. İsteklerin ile birlikte de fiyatlarda değişiklikler oluşabiliyor.

Dilersen hemen seçimlerin doğrultusuna net bir fiyat bilgisine kavuşabilirsin. Bunun için yukarı kısımda yer alan ücretsiz teklif al formundan faydalanabilirsin. Teklif aldığın takdirde DüğünYardımcısı.com kullanıcısı olarak indirim fırsatlarını da yakalayabilirsin.

Paris Kuaför Saç ve Makyaj Nerededir? Nasıl Gidilir?

İstanbul Kadıköy ilçesinde sunduğu hizmetler ve ortaya çıkardığı işler ile adından söz ettiren mekana kolayca ulaşım sağlayabilirsin. Toplu taşıma araçlarından hem deniz yolu hem kara yolu seçeneklerinden faydalanabilirsin. Alacağın hizmetler hakkında oluşan tüm sorularını sormak için danışmanlık servisini arayabilirsin. Kuaför salonunun açık adresi ise şu şekilde;

Feneryolu Mahallesi, Mustafa Mazharbey Caddesi, Kural Apt. D:89/A, Kadıköy / İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Gelin saçı ve makyajı hizmetleri sağlanıyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Detaylı bilgi almak için danışmanlık servisini arayabilirsin.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Takma kirpik, manikür, pedikür, ağda, epilasyon, el-ayak masajı ve cilt bakımı olanaklarından faydalanabiliyorsun.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Tüm özel günlerin için firmayı tercih edebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

20 gün öncesinde iletişim kurmalısın.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

İstanbul'un Kadıköy ilçesinde salonu ile hizmet verdiği gibi şehir dışından gelen talepler doğrultusunda da hizmet sağlayabiliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ