Park Inn by Radisson İzmir

2024 Kına Gecesi Mekanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
1.000 TL
1.500 TL
Kokteyl
800 TL
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
80
min
|
90
max
Kapalı Davet Alanı
80
min
|
90
max
Kır Bahçesi Alanı
80
min
|
90
max
Konaklama
500
Otopark
75

Özellikler

Açık Davet Alanı
Kapalı Davet Alanı
Şehir Manzaralı
Yapay çiçek süsleme
Engelli girişine uygun
Konaklama
Masa şamdan seçenekleri
Şehir merkezi
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

After party organizasyonu
Catering hizmeti
DJ ve orkestra temini
Fotoğraf ve video çekimi
Menü tadımı
Menüde değişiklik
Organizasyon danışmanlığı
Otopark alanı
Ses, Sahne ve Işık
Vale
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Alkol Servisi

Park Inn by Radisson İzmir Hakkında

Park Inn by Radisson İzmir, şehrin en merkezi noktası olan Konak ilçesinde kapılarını aralıyor. Birçok farklı özel günde yanında olmaya hazır bir şekilde bekleyen tesis, kına gecesi organizasyonlarında da en başarılı imkanlarla karşına çıkıyor. Görkemli bir atmosferde şık bir otelde kına organize etmek istersen kişi başı davet fiyatları minimum 800 TL’de başlangıç gösteriyor.

Otelin Özellikleri ve Kapasitesi

Açık ve kapalı davet alanıyla misafirlerin ağırlayan Radisson Otel, şehir merkezinde konumlanıyor. Açık alanında kır düğünü konseptinin mevcut olduğu tesiste kına gecesi de düzenlenebiliyor. Aynı şekilde kapalı salonunda da kına organizasyonlarına dair hazırlıklar yapılıyor. Her iki alanın kapasitesi de 90 kişiye kadar müsaitlik gösterebiliyor.

Otel olması sayesinde konaklama açısından da birçok avantaj sunuluyor. Düğün veya kına gecesi sonrasında konaklamak isteyen davetliler ve çiftler, 500 oda kapasiteli tesisin imkanlarını değerlendirebilir. Terasından şehir manzarasına tanıklık edebileceğin mekanın dekorasyonu da görenleri hayran bırakıyor.

Park Inn by Radisson İzmir Kına Gecesi Fiyatları

Kına geceleri için hem yemekli hem de kokteyl menü seçenekleri sunuluyor. İk farklı opsiyon arasından dilediğini seçebilirsin. Yemekli organizasyon fiyatları 1000 – 1500 TL arasında değişiyor. Kokteyl düşünürsen fiyatları 800 – 1000 arasında görmen mümkün.

Ücretsiz teklif formunu doldurarak otelden sana özel fırsat ve indirimleri öğrenebilirsin.

Hizmet ve Olanaklar

Şık ve gösterişli ambiyansa sahip bir mekan arayışındaysan Park Inn by Radisson tam sana göre. Özellikleri ve fiyatları ile cezbeden adımlarla öne çıkan tesisin sunduğu hizmetler de oldukça başarılı. Catering hizmetiyle birbirinden lezzetli yemekler usta aşçılar tarafından hazırlanıp masalara servis ediliyor. Dilersen bu yemeklerin dahil olduğu menüleri tadabilir ve menüde değişikliğe gidebilirsin.

DJ ve müzik grubu, orkestra gibi teminlerde bulunan otel sayesinde davet boyunca eğlence hiç kesintiye uğramıyor. Kınaya özel set, taht kiralama, kına tepsisi, kına tagı ve tacı gibi ek ürün desteğiyle her şey tam olarak istediğin gibi gerçekleşiyor. Ek hizmet ve organizasyon talebin olursa, eğlencenin devam etmesini istersen after party organizasyonun da gece sonrası için planlanıyor.

Park Inn by Radisson İzmir Nerededir?

İzmir’in şehir merkezi olarak bilinen Konak ilçesinde, kolay ulaşılabilir bir konumda bulunuyor. ESHOT otobüsleriyle şehrin dilediğin noktasından ilçeye gidebilirsin. Ayrıca vapur, tramvay veya metro gibi alternatifleri de değerlendirebilirsin. Özel araçla mekana gitmek istersen açık adres şöyledir;

Akdeniz, Cumhuriyet Bulvarı No:124, Konak / İzmir.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
İrem Demirhan
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ