Park Symrna

2024 Davet Alanları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
80 TL
Kokteyl
50 TL
80 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
100
min
|
3.000
max
Kır Bahçesi Alanı
100
min
|
3.000
max
Otopark
1.000

Olanaklar

Karşılama Kokteyli
Düğün Pastası
Yemek Servisi

Park Symrna Hakkında

Antik çağlardan esinlenen ismi ve isminin hakkını veren konsepti ile göz kamaştıran Park Symrna İzmir Balçova’nın en şık davet mekanları arasında ilk sıralarda yer alıyor. Özellikle kır düğünü konsepti ile hayranlık uyandıran mekan estetiği ve konforu kaliteyle kusursuz bir biçimde birleştiriyor.

Hizmet Yelpazesi

Balçova’nın en seçkin yerleşim alanlarından olan İnciraltı’nda hizmet veren Park Symrna büyük bahçesi, deniz manzarası ve geniş davetli kapasitesi ile öne çıkıyor. 3000 kişiye kadar hizmet verebilen ünlü mekan hem yemekli hem de yemeksiz organizasyonlar gerçekleştiriyor. Doğa ile iç içe olan ve mandalina kokularının içinize işlediği mekan sadece açık alanda konuklarını ağırlıyor. Park Symrna’da düğün, nişan, kına gecesi, sünnet, doğum günü ve baby shower gibi özel gün organizasyonları gerçekleştiriliyor.

Olanakları

Bayi toplantısı, açılış, lansman gibi kurumsal etkinlikler için de kapılarını açan mekan ihtişamı ve şıklığı ile göz kamaştırıyor. Renkli ışıklandırmaları ve güçlü sahne sistemi ile en mutlu gününüzü peri masalına dönüştüren Park Symrna uygun düğün fiyatları ile de beğeni topluyor.

Dekorasyonu ve süslemeleri ile davet mekanları arasında farklı yere sahip Park Symrna tarzı ile iddialı organizasyonlara imza atıyor. Heybetli aksesuarlar ile konseptini güçlendiren mekan doğal ve tarihi güzellikleri ustalıkla birleştiriyor. Sembolik objeler ile modern çizgileri estetik bir biçimde bir araya getiren mekanın masa, sandalye ve bahçe süslemeleri görenleri büyülüyor.

Türk ve dünya mutfağını en sevilen tatlarını menülerine taşıyan mekanın servis ve sunumdaki ayrıcalıklı hizmeti de gözlerden kaçmıyor. Seçkin mekan organizasyon menülerinde her damak tadına hitap edebilecek tariflere yer verirken özel davetlilerinizi de unutmuyor. Çocuklara özel menünün yanı sıra diyabet, kosher, vegan ve vejetaryen menü seçenekleri de Park Symrna’nın sunduğu alternatif menüler arasında yer alıyor.

Konsept danışmanlığı hizmeti ile müşteri memnuniyetini verdiği önemi gözler önüne seren mekanın organizasyon sorumlusu ise hayallerinizi süsleyen konsepti yaratmak için adım adım rehberlik ediyor. Yemyeşil çimenler, masmavi gökyüzü ve bembeyaz masalar Park Symrna’nın farklı çizgisi ile unutulmaz organizasyonların en akılda kalan detayları arasında ilk sıralara yerleşiyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün, Kına Gecesi, Söz ve Nişan Organizasyonu, Sünnet Düğünü, Doğum Günü, Baby Shower, Özel Gün Organizasyonları, Mezuniyet Partisi ve Balo, Üniversite Mezun Toplantı ve Davetleri, Konferans ve Seminerler, Davet ve Resepsiyon, Kulüp Davetleri, Brunch ve Piknik Etkinlikleri, Kurumsal Etkinlikler, Bayi Toplantıları, Yıllık Değerlendirme Toplantıları

Manzara ve Lokasyon

Kır düğünü konseptinde iddialı olan mekanın deniz ve doğa manzarasını birlikte sunması mekanın tercih edilirliğini artırıyor. Balçova'nın en hareketli lokasyonlarından İnciraltı'nda hizmet veren mekan özel araçla, taksiyle veya toplu taşıma ile zahmetsizce ulaşılabiliyor.

Orkestra ve müzik seçenekleri nelerdir?

Canlı müzik orkestrası zengin repertuarı ile dikkat çekiyor.

Fotoğraf ve Video Seçenekleri nelerdir?

Fotoğraf ve video çekimini kendi bünyesinde yapan mekan talebiniz doğrultusunda dışarıdan fotoğrafçı kabul ediyor.

Konaklama Özellikleri Nelerdir?

Konaklama yok

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ