Patron Orkestrası

2024 Düğün Orkestrası, DJ ve Müzik Grupları Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
3.000 TL
Her Şey Dahil Paket
5.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Barkovizyon ve Led Ekran
Dans grupları
Davul şovu
Düğün öncesi planlama toplantısı
Düğünler ve etkinlikler için DJ temini
Ekipman
Fasıl grupları
Karşılama grupları (Duet, Trio, Quartet)
Kendi müzik listesini oluşturma
Orkestralar
Ses, ışık ve sahne sistemleri
Şehir dışı hizmet

Patron Orkestrası Hakkında

Sanat tutkusunu eğlence ile sentezleyerek sahne alan Patron Orkestrası, düğün orkestrası arayan çiftlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Orkestra, fiyatları ile daha da cazip hale geliyor. Başlangıç paketi fiyatları 3000 TL’den başlıyor. Merkez ofisleri ise, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde bulunuyor. Düğün orkestrası hakkındaki tüm merak ettiklerin yazımızın devamında yer alıyor.

Verilen Hizmetler

Patron Orkestrası, düğünün yanı sıra; parti, kına merasimi ve lansman gibi tüm özel gün etkinliklerinde de sahne alıyor. Repertuarlarında; latin, pop, jazz, klasik ve sanat müziği bulunuyor. Her tarza uygun performans sergileyen Patron Orkestrası, istek doğrultusunda DJ ve bando hizmeti de sağlıyor.

Barkovizyon ve LED ışık hizmetleri sayesinde de müzik eşliğinde görsel bir şölen yaşatıyor. Ek olarak, enstrümanlarını, ışık ve truss sistemlerini teknik ekipleriyle beraber hazırlıyor. Bu yüzden Patron Orkestrası performans öncesi hazırlığı da üç saat sürüyor. Düğün orkestrası ile en mutlu anlarını daha da güzelleştirmek istersen, etkinlikten en az 2 hafta önce iletişime geçmelisin.

Düğün Orkestrası Olanakları

12 kişilik Patron Orkestrası, özel gün etkinliklerinde karşılama müzik grubu olabiliyor. Ekibin üye sayısı ne olursa olsun isteklerini karşılayacak müzik repertuarı bulunuyor. Ek olarak, repertuarda değişiklik isteme hakkına da sahipsin. Kişiye özel müzik listesi imkanı da sunan düğün orkestrası, çiftlerin sevdikleri ile gönlünce eğlenebilmesi için her şeyi düşünüyor.

Çiftlerin hayallerindeki eğlenceyi gerçeğe dönüştürmek için özveri ile çalışan ekip, düğün öncesi planlama toplantısı da düzenliyor. Başarılı ekip ile ilgili tüm detayları öğrenmek için, ücretsiz danışmanlık servisimizden yararlanabilirsin.

Patron Orkestrası Fiyatları

İstanbul’un en bilindik ve coşkulu orkestralarından olan düğün orkestrası, çok uygun fiyatları ile ön plana çıkıyor. Orkestra fiyatları, etkinliğin türüne ve süreye göre farklılık gösteriyor. Başlangıç paketi fiyatı, 3000 TL iken; her şey dahil pakette fiyatlar, 5000 TL’ye kadar çıkıyor.

En net fiyat bilgisi ve bütçene uygun fiyat teklifi almak için Ücretsiz Teklif Al kısmından formu doldurman yeterli.

Patron Orkestrası Nerededir? Nasıl Gidilir?

Düğün orkestrası, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde konumlanıyor. Orkestra merkezi bir konumda yer alması nedeniyle, ulaşım kolaylığı sağlıyor. Hem toplu taşıma hem de özel araç ile kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsin. Trafiksiz ulaşım için M4 metro hattını kullanabilirsin.

Özel aracı ile gitmek isteyenler için açık adresi ise şu şekilde:

Yeni Hal Yolu Caddesi, No:37, Metal İş Merkezi, Kat:8 D:76 Ataşehir/İstanbul.

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Başlangıç paketinde; ses ve sahne ekipmanları, orkestra ve dj, kişiye özel müzik listesi bulunuyor.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Şehir dışı hizmet alma seçeneği, kostüm, planlama toplantısı, dans grubu temini, ışık sistemleri ve çifte özel müzik gibi hizmetler her şey dahil pakettedir.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Firma, şehir dışı hizmet alma seçeneği ve konsepte uygun kostüm gibi ek avantajlar sunuyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün orkestrası; nişan ve söz etkinlikleri, kurumsal etkinlik ve davetler, parti ve balolar, toplantılar ve açılışlarda da sahne alıyor.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

DüğünYardımcısı.com olarak Patron Orkestrası ile düğün orkestrası için en az 2 hafta öncesinde irtibat kurmanı öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Düğün orkestrası ofisi, İstanbul'un Ataşehir ilçesinde konumlanıyor. Orkestra şehir dışında da hizmet veriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ