Payidar Düğün Davet

2024 Düğün Salonları Fiyatları (Kişi Başı)

İKRAM TÜRÜ
HAFTA İÇİ
H. SONU
Yemekli Düğün & Davet
50 TL
100 TL
Kokteyl
30 TL
50 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Kapasiteler

Açık Davet Alanı
400
min
|
500
max
Kapalı Davet Alanı
750
min
|
1.000
max
Kır Bahçesi Alanı
400
min
|
500
max
Otopark
500

Özellikler

Engelli girişine uygun
Teras
Yüksek tavan

Olanaklar

After Party için Ayrı Alan

Payidar Düğün Davet Hakkında

Ankara, Yenimahalle ilçesinde hizmet veren Payidar Düğün Davet hizmet tecrübesi ile dikkat çekiyor. Uzun yıllardır organizasyon sektöründe hizmet veren mekan düğün organizasyonları için fazlasıyla tercih ediliyor. Düğün salonu fiyatları ise kişi başı 30 TL’den başlıyor. Mekan hakkında daha fazla bilgi almak istersen yazımızı okumaya devam edebilirsin.

Mekan Kapasitesi

Payitaht Düğün Davet açık ve kapalı olmak üzere iki farklı davet alanı ile hizmet sunuyor. Kapalı davet alanı kapasitesi 750 kişide n1000 kişiye kadar çıkıyor. Açık davet alanı ise 500 kişilik kapasitesi bulunuyor. Mekanda hem orta hem de geniş çağlı düğün organizasyonu gerçekleştirebilirsin.

Tasarım Özellikleri

Düğün salonu müşterili için sade ve şık bir ortam sağlıyor. Masa ve sandalyelerde genellikle beyaz renkleri tercih ediliyor. Ancak şamdan, supla ve çiçek aranjmanları ile ortamı renklendirebilirsin. Salonun açık alanında aynı zamanda açılır kapanır tavan da bulunuyor.

Payidar Düğün Davet Olanakları

Düğün salonu, zengin menü yelpazesi ile müşterilerinden tam puan alıyor. Leziz yemek ve kokteyl menülerinin yanı sıra özel durumları olan misafirler için özel menü seçenekleri de bulunuyor. Ayrıca, düğün pastan için de mekanın tatlı şeflerine sonuna kadar güvenebilirsin. Menü seçimi yaparken de tadım ve değişiklik yapabilirsin.

Bunun yanı sıra mekan aynı zamanda işinde başarılı bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmalı olarak çalışıyor. Son kalite ekipman kullanan fotoğrafçı ve video çekim ekibi organizasyonun en güzel anlarını senin için kayıt altına alıyor. Bu sayede düğün salonu, en özel günün anılarını her zaman taze tutmanı sağlıyor.

Payidar Düğün Davet Fiyatları

Payidar Düğün Salonu fiyatları kişi başı olarak hesaplanıyor. Yemeksiz organizasyon için kişi başı ödenen tutar hafta içi 30 TL’den başlıyor. Hafta sonu fiyatı ise 50 TL oluyor. Hafta içi yemekli olarak gerçekleştirilen organizasyon fiyatları ise 50 TL olarak belirlenmiş. Hafta sonu fiyatları ise 100 TL’den başlıyor.

Sana özel hazırlanan fiyatları görmek için “Ücretsiz Teklif Al” formun doldurabilirsin veya mekan danışmanlarımızla ücretsiz olarak görüşebilirsin.

Payidar Düğün Davet Adres & Yol Tarifi

Oldukça merkezi bir konumda yer alan mekan, Ankara Yenimahalle ilçesinde bulunuyor. Başkentray, Ankaray, minibüs ve otobüs hatlarıyla kolaylıkla mekana gidebilirsin. Şehrin birçok noktasından toplu taşıma araçları salonun bulunduğu bölgeye gidiyor. Kendi aracınla ulaşımını sağlamak istersen de mekanın açık adresi aşağıda yer alıyor.

1323. Cadde, No:3, (Assan Makine Karşısı), Ankara / Yenimahalle.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Nişan, söz, kına gecesi, doğum günü kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlikler, mezuniyet baloları, özel konseptli partiler gibi birçok özel günde de sizlerin heyecanını paylaşıyor.

Hangi organizasyon hizmetleri dışarıdan temin edilebiliyor?

Catering firması ve organizasyon firması getirebilirsin.

Müzik yayını ve servis saat kaça kadar sürüyor?

Servis saat 22:00'de, müzik is saat 23:00 sona eriyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Gani Karalar
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ