Peta Film

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
500 TL
Her Şey Dahil Paket
1.000 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Fotoğraf ve video çekimi
Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Doğum çekimi
Doğum günü çekimi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Mezuniyet çekimi
Save the date
Stüdyoda çekim
Şehir dışı çekimi
Trashday

Peta Film Hakkında

Hem kaliteden ödün vermek istemiyor hem de uygun fiyatlı bir düğün fotoğrafçısı mı arıyorsun? “Bulamassın.” diyenlere sakın aldırma. Bayrampaşa ilçesine konumlanan Peta Film, fotoğrafçılık sektöründe “Kaliteli çekim pahalıdır.” algısını yıkıyor! Dış çekim & düğün fotoğrafçılığı fiyatları 500 TL’den başlayan firma, talep doğrultusunda İstanbul dışında da kusursuz bir hizmet sunuyor.

Dış Çekim & Düğün Fotoğrafçılığı

Bazı çiftler dış çekim için düğün gününü tercih etmezler, sen bu konuda ne düşünüyorsun? Çekim tarihine karar verdin mi? Eğer bu konuda ikilemler yaşıyorsan ücretsiz hizmet veren organizasyon yardımcılarımızı arayabilir ve bu konuyu danışabilirsin. Dış çekim konsepti için çekim tarihi önemli çünkü bu tarihten önce Peta Film ile yapman gereken küçük bir görüşme bulunuyor.

Bu görüşme kapsamında dış çekim mekanı önerileri alabilir, firma portfolyosunu inceleyebilir ve son moda düğün fotoğrafçılığı trendleri hakkında bilgi edinebilirsin. Tüm detayları belirleyebileceğin bu toplantı sonucunda hayatındaki en önemli karelerin temelini atmış olacaksın. Hayırlı olsun 🙂

Düğün fotoğrafçısı olarak da profesyonel ekipleri bünyesinde bulunduran Peta Film, kameraman desteği de sağlıyor. Türkiye sınırları içerisinde bulunmayan cihazlar ve lensler ile çekim yapan düğün fotoğrafçıları, hem senin hem de misafirlerine unutulmaz pozlar sunacak.

Peta Film Bünyesindeki Hizmetler

Düğün organizasyonu özelinde birçok hizmet sunan Peta, belgesel ve klip çekimleri ve düzenlemeleri ile de oldukça popüler. Fotoğrafçılık sektörüne yeni girmeye başlayan save the date ve trashday konseptlerini başarı ile hayata geçiren firma, katalog çekimleri de yapıyor.

“Düğün fotoğrafçısı” lafına aldanma. Peta Film ekibi; kına gecesi, mezuniyet partisi, nişan töreni ve çeşitli parti etkinliklerinde de aktif olarak çekim yapıyor.

Düğün & Dış Çekim Fiyatları

Peta Film yönetiminin bütçe dostu bir ücret politikası izlediğini yazımızın başında söylemiştik. Şimdi ise bunu biraz daha detaylandıralım. Standart ve her şey dahil olmak üzere 2 hizmet paketi sunan firma, maksimum 1000 TL’lik bir fatura çıkarabiliyor.

Bu fiyatları Düğün Yardımcısı’nın büyülü butonu ile biraz daha indirmek ister misin? Evet dediğini duyar gibiyiz. “Ücretsiz Teklif Al” butonuna tıklayarak taleplerini oluşturabilir ve arkana yaslanarak fiyatların indirime uğramasını bekleyebilirsin.

Peta Film Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

Hizmetlerini ücretsiz bir şekilde sürdüren organizasyon yardımcılarımız aracılığı ile iletişime geçebileceğin firma, ulaşım açısından da çok işlek bir noktada bulunuyor. 32M, 32 ve 32T numaralı İETT seferleri ile ulaşabileceğin Peta Film’e, M1A ve M1B kodlu metro hatları ile de gidebilirsin.

Navigasyon kullanacak site okuyucularımız için Peta’nın açık adresi şu şekildedir;

“Yıldırım Mahallesi, Kemal Paşa Sokak, Bayrampaşa / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Çekilen karelerin orjinal teslimi, çekim ekipmanları temini ve dış çekim başlangıç paketi kapsamına dahildir.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

İşleyiş toplantıları, toplantılar sonucu belirlenen temaya uygun çekim hizmeti, konsept hikaye ve belgesel tasarlanması, dış çekim alanı önerileri, mercek seçimi ve ton belirlemeleri Peta Film'in her şey dahil paketi içeriğinde yer almaktadır.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

İşleyiş toplantıları ve mercek seçimleri ile farklılaşmaktadır. Şehir dışı hizmeti ile İstanbul dışında da aktif bir firmadır.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Trashday, moda kataloğu çekimi, nişan & söz töreni çekimi, save the date, düğün belgeseli & hikayesi ve çeşitli konseptlerde çekim hizmeti Peta Film tarafından sunulmaktadır.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Çekim için düşündüğün tarihten en az 40 gün önce Peta Film ile irtibata geçmeni tavsiye ediyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Stüdyosu Bayrampaşa ilçesinde yer alan Peta Film; İstanbul başta olmak üzere Türkiye'nin her ilinde hizmet verebiliyor.

Sipariş teslim süresi?

Çekilen fotoğrafların orjinal teslimi 12 ile 24 gün arasında bir sürede yapılmaktadır.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Emre Taran
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ