Photographie Vue

2024 Dış Çekim ve Düğün Fotoğrafçısı Fiyatları

PAKET TÜRÜ
PAKET FİYATI
Başlangıç Paketi
1.000 TL
Her Şey Dahil Paket
1.500 TL

Başlangıç fiyatlarıdır. Güncel fiyatlar için Teklif Alın

Olanaklar

Çekimlerin orijinal teslimi
Dış çekim
Düğün belgeseli
Düğün hikayesi
Düğün klibi
Ekip temini
Katalog çekimi
Konsept çekim
Kuaförde çekim
Nişan çekimi
Save the date
Şehir dışı çekimi
Trashday
Yurt dışı çekimi

Photographie Vue Hakkında

İstanbul, Bakırköy konumunda stüdyosu bulunan Photographie Vue, şehirde en çok tercih edilen düğün fotoğrafçıları arasında yer alıyor. Yıllar önce Fransa’da kurulup günümüzde ülkemizde hizmet veren olan stüdyo, tecrübesi ile çalıştığı çiftleri mutlu ediyor. Dış çekim fiyatları ise ortalama 1000 TL’den başlıyor. Detaylar yazımızın devamında seni bekliyor!

Hizmet Yelpazesi

Photographie Vue hizmet alanlarında düğün organizasyonları özelinde düğün klibi, düğün belgeseli & hikayesi ve dış çekim hizmetleri bunuluyor. Faklı konseptlerde çekimler için trashday ve save the date çekimlerine şans verebilirsin. Aynı zamanda katalog ve nişan çekimlerinde deburayı tercih edebilirsin.

Dış Çekim Olanakları

Dış çekim etkinliğini gerçekleştirmek için Photographie Vue ile çalıştığında çekimlerini çeşitli noktalarda gerçekleştirme imkanın oluyor. Yaşadığın şehrin sınırları içerisinde kalmana gerek yok. Şehir dışında veya dilersen yurt dışında pek çok şehir arasından tercihini yapabilirsin.

Etkinlik öncesinde tüm detayları konuşabileceğin bir toplantı düzenleniyor. Hem doğayla iç içe ortamlarda hem de tarihi mekanlarda nefes kesen fotoğraflar elde etmen mümkün. Hatta drone çekimleri ile denizin uçsuz bucaksız güzelliğine şahit olabilirsin. Çekim mekanı hakkında da düğün fotoğrafçısı ile ortak bir karara varabilirsin.

Fotoğraf stüdyosu, düğün videosu ve fotoğraflarında en önemli unsurun kalite olduğunu biliyor. Bu yüzden videolarını gerekli ekipmanlar ile üstün bir kaliteyle çekiyor. Fotoğraflarda da asla kaliteden ödün verilmiyor.

Photographie Vue İstanbul Dış Çekim Fiyatları

Vue Photographie dış çekim fiyatları hizmet çeşitlerine göre değişiyor. Her şey dahil paket kullanmayı tercih edersen hizmetlerin fiyatları ortalama 1500 TL oluyor. Başlangıç paketinde yer alan hizmetlerin fiyatı ise yaklaşık 1000 TL olarak sunuluyor.

Belirlenen fiyatlar hakkında en güncel bilgiyi almak ve indirim fırsatlarından yararlanmak için ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsin.

Vue Photographie Nerededir? Nasıl İletişime Geçilir?

İstanbul, Bakırköy konumunda hizmet veren stüdyoya kolaylıkla ulaşımını sağlayabilirsin. Şehrin her noktasında toplu taşıma araçlarını kullanarak kısa bir sürede mekana varabilirsin. IETT otobüsleri, metro ve Marmaray ile rahatlıkla gidebilirsin. Firmanın açık adresi ise şu şekilde;

“Zeytinlik Mahallesi, Yakut Sokak, No: 2, Bakırköy / İstanbul”

Başlangıç paketi neleri içeriyor?

Ayrıntılı bilgi için ücretsiz teklif al formumuzu doldurabilirsin.

Her şey dahil paket neleri içeriyor?

Her şey dahil paket içerisinde çekim mekanı önerileri, organizasyon öncesi toplantı, konsept çekimler ve düğün hikayesi, düğün belgeseli ve klibi tasarımları yer alıyor.

Sunduğunuz ek avantajlar / özellikler varsa nelerdir?

Sunulan ek avantajlar arasında şehir dışı ve yurt dışı çekim yapabilme imkanı bunuluyor.

Verilen diğer organizasyon / hizmet / ürün türleri nelerdir?

Düğün klibi, düğün belgeseli & hikayesi, katolog, konsept, nişan çekimleri ve dış çekim hizmetleri bunuluyor. Faklı konseptlerde çekimler için trashday ve save the date çekimlerine şans verebilirsin.

Etkinlikten ne kadar önce iletişime geçilmeli?

Bir ay önce iletişime geçmeni öneriyoruz.

Hangi şehirlerde hizmet verilmekte?

Türkiye içerisinde birçok şehir ve yurt dışı çekimleri gerçekleşiyor.

Sipariş teslim süresi?

Siparişin 4 hafta içerisinde teslim ediliyor.

Oyla ve Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ÜCRETSİZ TEKLİF AL

İÇİNDEKİLER

İLETİŞİM BİLGİLERİ

YETKİLİ KİŞİ
Yetkili
TELEFON
Kendi düğün bütçene göre ÜCRETSİZ TEKLİF AL

ADRES BİLGİLERİ